Recenzje produktow :)

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 04 sie 2007, 15:06

L'Oreal Szampon Koloryzujący Loreal Casting Creme Gloss - taka nowa farba (niby szampon) loreala polegajaca na koloryzacji pielegnacyjnej (nie ma amoniaku), wg informacji na opakowaniu trzyma sie do 28 myc, zapewnia wyraziste refleksy. Kupilam ta farbe bo nie bylo ocienia z Ferii, ktorego uzywam od roku. Nigdy wiecej. Fakt jak kazda farba loreala ma swietna odzywke, pieknie pachnie, jest w formie zelu i bardzo fajnie sie naklada, ta na dodatek ma wymyslne opakowanie, zeby rozrobienie farby bylo jeszcze latwiejsze (jakby to byla jakas filozofia). Wczesniej mialam wlosy jasny blond z pasemkami - wzielam kolor najbardziej zblizony do tego co uzywalam, myslalam ze skoro to loreal to paleta kolorow bedzie podobna. Wiec jasny opalizujacy blond wyszedl jak ciemny blond, a na dodatek na moich jasnych pasemkach zrobil sie platynowy blond, albo w ogole jakies szaro-siwe cos. Nie jestem w ogole zadowolona z efektu (ha! to w ogole malo powiedziane) i te kolory tez wydaja mi sie jakies dziwne, maja niby pomoc wrocic do naturalnego koloru. Refleksy sa - ale ich wyglad pozostawia wiele do zyczenia. Nigdy wiecej eksperymentow z ta farba. Cena 19zl, ocena 3

Za to bardzo polecam Feria Color 3D Żel trwale koloryzujący, ma troche inny sklad, wiecej amoniaku, wiec dla wlosow to moze nie jest takie dobre, ale chyba teraz wszyscy uzywaja odzywek, wiec z pielegnacja nie ma problemu. Kolory sa bardzo ladne, wyraziste, i tu widac efekt pasemek i zapewniany przez producenta efekt wielowymiarowosci. Farbowalam od roku kolorem - jasny blond perlowy (nawet podobna nazwa jak tamtej, wrrr) i bardzo wiele osob pytalo gdzie i czym farbowalam wlosy, nawet fryzjrki przy strzyzeniach byly zachwycone kolorem. Cena ok 25zl, w promocji za 17zl mozna dostac, ocena 5

Przypomnialo mi sie, lokowki dobrej poszukuje, w rozsadnej cenie, bo nie wiem czy mi sie spodobaja loczki ;). Bylam pol roku temu na balu i czesalam sie u fryzjera, loczki z upieciem, kosztowalo to 70zl, a cala robota polegala na zakreceniu wlosow wlasnie na takiej cienkiej lokowce ( fakt trwalo to 3h ), pozniej pare spinek, kilka zwyklych i 2 takie ozdobne, fryzura bardzo mi sie podobala, bo zwykle mam proste wlosy, dlatego postanowilam zkaupic takie cudo. Ma ktoras? :)
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 05 sie 2007, 04:53

Mia pisze:Ma ktoras?

ConAir, któraś z ceramicznych, wszystkie dobre. Nie wiem, czy w Polsce można dostać, ale skoro kupujesz przez Internet rzeczy zewsząd, to pomyślałam że może się wyprodukuje :]
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 sie 2007, 08:22

Mia pisze:L'Oreal Szampon Koloryzujący Loreal Casting Creme Gloss

niedawno farbnęłam sie tym i mam podobne odczucia, a do tego kolor sie zmył szybciej niz powinien. chociaz ja tak bardzo nie byłam niezadowolona z koloru. ale był inny niz miał by. Tez wzięłam taki bo myslałam ze
Mia pisze:skoro to loreal to paleta kolorow bedzie podobna

Mia pisze:Za to bardzo polecam Feria Color 3D Żel trwale koloryzujący

nigdy jeszcze nie uzywałam. Nastepne farbniecie bedzie tym
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 05 sie 2007, 09:50

Dzindzer pisze:
Mia pisze:L'Oreal Szampon Koloryzujący Loreal Casting Creme Gloss

niedawno farbnęłam sie tym i mam podobne odczucia, a do tego kolor sie zmył szybciej niz powinien. chociaz ja tak bardzo nie byłam niezadowolona z koloru. ale był inny niz miał by. Tez wzięłam taki bo myslałam ze
Mia pisze:skoro to loreal to paleta kolorow bedzie podobna

Mia pisze:Za to bardzo polecam Feria Color 3D Żel trwale koloryzujący

nigdy jeszcze nie uzywałam. Nastepne farbniecie bedzie tym
a ja bym sprobowala chcetnie znowu ufarbowac swojego Miska na czarno, ale on sie boi moich eksperymentow i ze znowu zamiast czarnego wyjda mu jakies odcienie fioletu.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 sie 2007, 09:54

to musisz czarna kupic, ale nie czarny fiolet, czy inny granat. A jak on sie na eksperymenty nie godzi to do fryzjera wysłac
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 05 sie 2007, 10:00

Dzindzer pisze:to musisz czarna kupic, ale nie czarny fiolet, czy inny granat. A jak on sie na eksperymenty nie godzi to do fryzjera wysłac
tylko ze on nie pojdzie do fryzjera. bo prawdziwemu facetowi nie wypada farbowac wlosow.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 05 sie 2007, 12:19

agna 24 pisze:tylko ze on nie pojdzie do fryzjera. bo prawdziwemu facetowi nie wypada farbowac wlosow.
A to farbowanie włosów w domu to nie farbowanie? I już jego męskości nie ruszy?
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 05 sie 2007, 12:40

runeko, a cena? wlasciwie to chcialam na sprobowanie wiec myslalam nad jakas tania na poczatek.

Dzindzer pisze:niedawno farbnęłam sie tym i mam podobne odczucia, a do tego kolor sie zmył szybciej niz powinien. chociaz ja tak bardzo nie byłam niezadowolona z koloru. ale był inny niz miał by.

po 1 umyciu juz wyglada inaczej. Ja sie akurat ciesze, ale jakby mi sie kolor podobal to bym bluzgala.

Dzin sprobuj tej Ferii naprawde bardzo fajna jest, Ty tez na blond farbujesz nie?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 sie 2007, 14:34

Coz ja do Ferii nie mam najlepszych odczuc akurat. Pam ietam, ze cos nia farbowalam, ale nie pamietam koloru. Na pewno nie blond to byl, najpredzej cos z czerwieni. Nie jestem pewna czy to jej nie zawdzieczam wysuszonych na maxa wlosow kiedys i censored marchewy brzydkiej na glowie :?
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 05 sie 2007, 14:45

a ja sie tak przekonalam, ze teraz juz na inne kolory nie patrze nawet ;) no ale to blodny.

z ciemnych bylam zadowlona z Safiry Welli, choc tam kolory wychodza ciemniejsze nic na opakowaniu.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 sie 2007, 14:50

Mia pisze:z ciemnych bylam zadowlona z Safiry Welli, choc tam kolory wychodza ciemniejsze nic na opakowaniu.
Ja mialam od nich piaskowe costam i wyszedl jasniejszy <aniolek>

Ja chyba zostane przy Kadusie poki co. Ladna maja palete i ten kolor co mi sie podobal wyszedl piknie z tym, ze slonce mi strasznie wlosy rozjasnilo. :/ Dlatego teraz nie farbuje tylko po wakacjach :)
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 05 sie 2007, 14:57

moon pisze:Ja mialam od nich piaskowe costam i wyszedl jasniejszy

hehe, mi wyszedl o wiele ciemniejszy, ale to bylo Hebanowe drzewo czy cos takiego.

moon pisze:Ja chyba zostane przy Kadusie poki co

Kadus jest dostepny w sklepach? myslala, ze maja tylko ta profesjonalna serie dla fryzjerow.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 sie 2007, 15:42

Mia pisze:Kadus jest dostepny w sklepach?
Mozna czesto kupic w salonach jakies ich produkty.
Mia pisze:myslala, ze maja tylko ta profesjonalna serie dla fryzjerow.
A myslisz,z e jakiej ja uzywam? ;DD Wpadam do znajomej fryzjerki i mnie podcina, farbuje, co chce. Choc czasem glowy jej nie zawracam i kupuje farbe w sklepie i mam mnie farbuje. Z tym, ze sama sie boje nieco, bo cholera wie co z tego wyjdzie. :/
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 05 sie 2007, 15:45

aaa no chyba ze tak, bo mialam wyobrazenie ze wiesz kupujesz tego Kadusa w hurtowni, rozabiasz z woda utleniona... itd ;)

jak chodze do salonu to tam maja Welle i z koloru zawsze jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 sie 2007, 23:50

Dzin sprobuj tej Ferii naprawde bardzo fajna jest, Ty tez na blond farbujesz nie?

już nie, kiedys na jasny farbowałam, potem byłam dwa razy fioletowa, ciemna blondynka jasnobrazowa a teraz jestem mahoniowa
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 06 sie 2007, 00:27

Dzindzer pisze:uż nie, kiedys na jasny farbowałam, potem byłam dwa razy fioletowa, ciemna blondynka jasnobrazowa a teraz jestem mahoniowa

o kurcze :) to ja sie zatrzymalam na blondzie :)
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 06 sie 2007, 11:05

Dzindzer pisze:teraz jestem mahoniowa

pokaaż :>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Cold Princess
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:53
Skąd: North Kingdom
Płeć:

Postautor: Cold Princess » 06 sie 2007, 12:07

ja ostatnio wypróbowałam farbę Natural & Easy - kolor kaszmirowy jasny brąz. własciwie to dostałam ja mimochodem, i patrząc na obrazek to sie nie prezentowal zbyt ladnie. Ale wyprobowalam i bylam bardzo zadowolona - bardzo ladny kolor mi wyszedl, glebszy i ciemniejszy niz na opakowaniu
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 sie 2007, 12:14

lollirot pisze:pokaaż :>

jak sobie zrobie to Ci pokaze :)
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 06 sie 2007, 12:41

cos z kosmetykow pielegnacyjnych do twarzy:

Lirene Beauty Care nawilzajaco-kojacy zel do mycia twarzy delikatnie oczyszcza i nie wysusza skory, ma w skladzi prowitamine B5 (D-pantenol) i wyciag z lipy, lagodzi podraznienia. Ja jestem z niego zadowolona przy mojej suchej cerze. Tubka 150ml, cena ok 16zl, ocena 5.

Uroda Melisa Tonik bezalkoholowy podobny sklad do zelu, alantonina, prowitamina B5, wyciag z melisy i zielonej herbaty - bardzo dobrze oczyszcza, odswieza i nawliza skore. Nie podraznia, nie ma uczucia przesuszenia. Bardzo pilnuje niektorych skladnikow i staram sie dobierac wlasnie wg nich jak sa roznych firm( a juz szczegolnie uwazam na brak alkoholu w kosmetykach) i ten mi bardzo podpasowal. Bardzo polecam, tymbardziej ze wzgledu na cene, butelka 210ml, cena ok 5zl, ocena 5+ :)

[ Dodano: 2007-08-11, 21:57 ]
Dzisiejszy zakup: Cienie do powiek Simple Beauty, zestaw 5 slicznych, blyszczacych pastelowych kolorow. Kupilam 3
1) granat, turkus, fiolet, lila, srebrny
2) bez, braz, zloty, brzoskwioniow i ostatni taki brazowo-fioletowy
3) srebrny, zloty, czarny, bialy, grafit

cena opakowania 6,70. Bardzo fajnie sie rozprowadzaja. Naprawde sliczne zestawienia kolorystyczne. Jutro sprawdze jak z trwaloscia. Na razie jestem zachwycona :)

[ Dodano: 2007-08-12, 22:02 ]
Wyprobowane :) Trwalosc ok. Kolory pastelowe, niektore wychodza mniej intensywnie, ale mozna nalozyc na mokro. Za to aplikatory dolaczone do tego sa do kitu. Specjalnie sprawdzilam, bo tak maluje sie pedzlami.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 16 sie 2007, 10:14

Ostatnio kupiłam sobie Garnier Roll-On Płaski Brzuch. I zastanawiam się czy naprawdę jest taki fajny jak o nim mówią. Wypróbowywała go któraś?
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 16 sie 2007, 16:15

ja mialam garnier roll on ale ten do nog ze tak powiem..sadze ze one niczym sie nie roznia i ze to taki pic na wode no ale...zero rezultatu...zadnej roznicy nie zauwazylam..ani skora sie nie ujedrnila bardziej ani nic takze to lipa jakas jest :]
za to kupilam Vichy lipocure i widac efekty :) poki co na zadnym produkcie vichy sie nie zawiodlam choc fakt swoja cene maja:)
kupilam ostatnio tez szampon odzywke i odzywke w sprayu i kurde fajnie wlosy miekkie ale kuuurde strasznie szybko sie przetluszczaja:/
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 16 sie 2007, 16:17

Candy Killer pisze:poki co na zadnym produkcie vichy sie nie zawiodlam choc fakt swoja cene maja:)

a ja mimo tej ceny, na kremach sie zawiodlam.
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 16 sie 2007, 16:44

kremow od nich nie uzywalam ..bynajmniej tych do twarzy :) ja raczej tych do ciala uzywalam i byly ok :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 16 sie 2007, 18:58

Ja sobie miesiąc temu kupiłam serum ujędrniające do piersi z tej serii slim eveline, taka mała różowa tubka i jak na mnie która przez 20 lat czegoś podobnego na cycki nigdy nie nakładała, to mogę powiedzieć, ze cudeńko ;DD . Przez to odchudzanie, to wiadomo, ze piersi sie zmiejszyly trochę i stały mniej jędrne, ale ten produkt sprawił, ze zrobiły sie znów takie pełne, troszkę sie podniosły, no i samo serum cudownie pachnie :). Kosztuje ok. 14 złotych, ale starcza na co najmniej 2 miesiące przy regularnym smarowaniu sie 2 razy dziennie :).
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 16 sie 2007, 19:12

Ogólnie chyba cała seria Eveline serum jest dobra na wszystko.
Szukałam czegoś do ujędrniania piersi i Yasmine mnie tym przekonałaś ;DD

A teraz dodatkowo szukam jakiegoś niedrogiego balsamu do ciala. Używałam Garniera czerwonego bo mam suchą skórę, ale chętnie wypróbuje inne :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 16 sie 2007, 19:18

Marissa pisze:Szukałam czegoś do ujędrniania piersi i Yasmine mnie tym przekonałaś ;DD

jak skończę to z eveline to zakupie to, bo podobno tez bardzo dobre http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14406

[ Dodano: 2007-08-16, 19:18 ]
Marissa pisze:A teraz dodatkowo szukam jakiegoś niedrogiego balsamu do ciala.

zależy czego od niego oczekujesz :D?
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 16 sie 2007, 19:20

Yasmine pisze:Marissa napisał/a:
A teraz dodatkowo szukam jakiegoś niedrogiego balsamu do ciala.

zależy czego od niego oczekujesz :D ?

Noo, żeby nawilżał mnie, bo mam strasznie suchą skórę :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 16 sie 2007, 19:25

Marissa pisze:Noo, żeby nawilżał mnie, bo mam strasznie suchą skórę :)

ja mam sama 2 nawilżające i sobie chwale oba, z tym ze jeden cudownie pachnie budyniem waniliowym :)

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12695 Nivea, intensywnie wygladzajace mleczko
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11156 St. Ives, Swiss Vanilla
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 16 sie 2007, 19:28

O za Nivea to ja podziękuję - nie lubię, ale St. Ives to ja wypróbuję. Dzięki :)

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 119 gości