Problem z penisem

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

ari_cs
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2005, 19:10
Skąd: Mragowo
Płeć:

Problem z penisem

Postautor: ari_cs » 14 sie 2005, 19:20

Słuchajcie mam mały problem. Jak sobie ściągnę to mój penis robi sie krzywy. To dlatego, że napletek jest tak jakby sklejony z grzybem. Trzymają go 2 końcówki z boku i grzyb "idzie w dół" i nie jest prosty. A skórka powinna schodzić gładko... A nie być sklejona z obu stron z grzybem :/ Jak ktos nadal nie wie o co chodzi to dam fotke, moje gg [shadow=red]4919159[/shadow]. Prosze pomozcie :(
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 sie 2005, 19:49

Dawaj tu fote bo ni rusz nie łapie co masz na myli , choc wydaje mi sie ze wsio w pariadku ...sle bez foty to nie pewna informacja
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 14 sie 2005, 21:25

Dawaj chłopie fotę, bo bez tego trudno coś doradzić (przynajmniej na podstawie własnych).
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 14 sie 2005, 23:27

Znam to, to bród !!
Przy kąpieli trzeba skórę ściągać !
Lekarz robi to na siłe, ptak jest obolały przez tydzień i smaruje się wazelinką.
A znam bo kiedyś zaprowazdiłem go felczera 7-io latka. Było to samo, skóra sklejona z żołędzią. Mamusia nie dopilnowała :(
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Adrianszwemin
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2017, 19:51
Skąd: Gryfice
Płeć:

Re: Problem z penisem

Postautor: Adrianszwemin » 31 paź 2017, 19:56

Hej
problem polega na tym że mój penis jest bardzo mały a wrecz mikroskopijny. W stanie spoczynku ma zaledwie mare cm a w stanie zwodu ok 7cm. Mam 28 lat i wstydze sie współzyc z kobietami. Czy jest jakas skuteczna metoda aby go powiększyć

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości