Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 17 cze 2007, 00:25

Candy Killer, rozmyslilam sie stanowczo :) Czytam wlasnie jak dziewczyny klna ,ze lyse chodza po tym upiekszaniu.Szybko mi kudly rosna, wiec wytrzymam te dwa latka zeby miec dlugie.
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
violeta01
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 cze 2007, 15:33
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: violeta01 » 19 cze 2007, 15:25

Cena, którą Ci podała jest zawyżona. Koszt jednego pasemka to ok 1 zł (zależy też od długości i jakości pasemka) plus mikroringi to 10 - 30 gr. Koszt jest zależny od ilości doczepianych pasemek. Oczywiście każda fryzjerka dolicza sobie koszt pracy.
marinaka
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2016, 20:41
Skąd: łódź
Płeć:

Re: Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Postautor: marinaka » 28 gru 2016, 20:42

Na zagęszczanie włosów najlepsze moim zdaniem są mikrowłókna. Polecam sprawdzić serię Kmax od Luciano, jest tu sporo kosmetyków i akcesoriów właśnie do zagęszczania włosów http://lucianohair.pl/12-kmax-zageszczanie-wlosow. Sama korzystam z ich prodóktów i jestem bardzo zadowolona :)
kwot
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2016, 22:25
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Postautor: kwot » 29 gru 2016, 22:26

Muszę spróbować jak piniążek będzie!
antoninasopel
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 26 paź 2017, 16:40
Skąd: Wrocław
Płeć:

Re: Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Postautor: antoninasopel » 27 paź 2017, 15:48

To zależy. Moja koleżanka miała zagęszczone i doklejone pasemka tym klejem jakimś to było strasznie widać! Ja z kolei kupiłam włosy na clip in czyli spinki dopinane kiedy chciałam, o wiele wygodniejsze, a jak związałam włosy to nic nie było widać.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości