Depilacja miejsc intymnych!

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

pantiktak
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 22 lut 2009, 22:03
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: pantiktak » 22 lut 2009, 23:11

W zasadzie to taka połowiczna niespodzianka bo już o tym rozmawialiśmy :) Co do pillingu to nie wiem czy dobry ? a to są różne rodzaje ?:P
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 lut 2009, 23:16

Tak jest masa różnych peelingów .
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 22 lut 2009, 23:41

W zasadzie to taka połowiczna niespodzianka bo już o tym rozmawialiśmy :)

AAa to fajnie :)

pantiktak pisze:? a to są różne rodzaje ?:P

No pewnie. Są różne w zależności od tego do jakiej części ciała, jakiego rodzaju skóry, od tego czy są z drobinkami ( tu jest podział na grubość, na to co trze) czy enzymatyczne, są tez takie pod prysznic.
Peelingów jak mrówków

A o maściach czy kremach na ewentualne podrażnienia to było albo tu, albo w temacie o goleniu miejsc intymnych, tak czy siak było
Złoty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 167
Rejestracja: 19 wrz 2007, 11:14
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Złoty » 18 mar 2009, 14:56

Przeczytałem tematy o depilacji u obu płci i przetestowałem maść z witaminą A po goleniu aby zapobiec podrażnieniom.
REWELKA! 2,30zł i problem z głowy.
Agu
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 23 mar 2009, 10:08
Skąd: KBK
Płeć:

Postautor: Agu » 23 mar 2009, 10:31

A ja wam powiem, że moje golenie miejsc intymnych to koszmar był, włosy odrastały BARDZO szybko, nawet po kilku godzinach już czułam odrosty ;/
I bez znaczenia było czy goliłam się maszynką czy kremem. Zresztą kremem to chyba jeszcze gorzej, bo wszystkie włoski nie chciały zejść. No ale już mniejsza o to.
Plastry... Spróbowałam jeden raz, i potem żałowałam, bo jak się nie umie to się nie zrobi, a ja niepotrzebnie eksperymentowałam w "tych" miejscach. Bo efekt był taki, że bolało jak cholera, co nie co krawawiło... I było nieciekawie.
Az w końcu kupiłam sobie męską maszynke (taką z pięcioma ostrzami [:D] ) Może to śmieszne, ale da się dokładnie tym wygolić, włoski nie odrastają w tak zastraszającym tempie jak to bywało zazwyczaj. Do tego stosuje oczywiscie krem do depilacji, i jest o nieboooo lepiej... Choć szczerze to chciałabym móc golić raz na jakis czas, a nie co dwa trzy dni... Myślałam nad laserem, ale w chwili obecnej mnie nie stać.. Ech...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 cze 2009, 21:41

Mijka, runeko, nadal zadowolone z nowej Venus? Ja póki co słyszę same złe opinie i że stara lepsza.
Ale sama wypróbuję też. :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 01 cze 2009, 22:45

Ja sobie to nowe kupiłam, o matko jakie to dziwne, takie gluty się robią. Jak gdzieś w kosmosie sa takie mutanty takie ślimo-ludy to tak wygląda ich sperma
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 cze 2009, 22:51

No ja też kupiłam dziś. Ale opinie ma takie, że na początku super, ale te całe wkłady są lipne strasznie. Ja pomyślałam, że to dobry pomysł takie coś na wakacje będzie i w ogóle wyjazdy. Jeden już niedługo z 6 facetami pod namioty to już widzę jak dadzą mi w spokoju akrobacje robić pod prysznicem z żelem i jednorazówką. Mam tylko nadzieję, że jeśli okaże się to faktycznie lipa, a to wkłady do zwykłej Venus będzie można podczepić do tej.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 01 cze 2009, 22:56

No ja też kupiłam dziś

Ja wczoraj kupiłam

księżycówka pisze:że jeśli okaże się to faktycznie lipa, a to wkłady do zwykłej Venus będzie można podczepić do tej.

A tego to nie wiem.
Ale jak po dłuższym używaniu mi się nie spodoba to tez bym wolała, żeby można było podczepić te stare wkłady
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 01 cze 2009, 23:05

księżycówka pisze:Mijka, runeko, nadal zadowolone z nowej Venus?

Ja nadal, najlepsza maszynka!

księżycówka pisze:Ja pomyślałam, że to dobry pomysł takie coś na wakacje będzie i w ogóle wyjazdy.

też tak myślę

ja ogólnie używam jej z żelem i tak, bo mam bardzo wrażliwą skórę, ale mimo wszystko jest jeszcze delikatniejsza niż stara wersja. Kilka razy użyłam bez i naprawdę zdaje egzamin.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 cze 2009, 01:02

Użyta. Gluty dziwne. Fajna ta główka. Bałam się, że taka wielka to w niektórych okolicach się nie sprawdzi. Pierwszy raz chyba nie mam podrażnionych pach. Ale jakoś po 3 ostrzach spodziewałam się więcej niż po 2 w zwykłej Twin Lady.
Awatar użytkownika
olcia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 03 gru 2009, 19:44
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: olcia » 21 lut 2010, 19:57

Jeżeli chcecie uniknąć tych wszystkich obrażeń o których piszecie to idźcie po prostu do kosmetyczki na woskowanie! 5 sekund bólu wynagrodzi wam 1-1,5 miesiąca bez maszynek, kremów i uczulenia:D polecam..

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 275 gości