GŁÓWNIE DO KOBIET - NADMIERNE OWŁOSIENIE...

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 lip 2005, 16:07

Ja używam maszynki, a żeby nie było czerwonych krostek to posmarowac maścią kortizonową. :]
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 24 lip 2005, 23:46

Ja od maszynki, nie mam krostek, ale przed zabiegiem dobrze musze nawilzyc skore i posmarowac czyms do golenia -efekt murowany.
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 25 lip 2005, 15:46

ych... maszynką w miejscach intymnych... mam nadzieję że to boli nie gorzej niż pierwsze golenie nóg za pomocą tego małego bzykadła.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 25 lip 2005, 18:58

ptaszek pisze:ych... maszynką w miejscach intymnych... mam nadzieję że to boli nie gorzej niż pierwsze golenie nóg za pomocą tego małego bzykadła.

<boje_sie> przecież golenie nie boli, chyba, że sięnie znam, ale mnie nie bolało

[ Dodano: 2005-07-25, 19:12 ]
Krystian pisze:Nie jest to takie aż strasznie drogie:

http://www.laser.day.pl/

EE to racja, 1100zl naszykuję i luz :D Zalezy od gabinetu i skutecznosci czy zabieg trzeba powtarzac czy nie.
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 lip 2005, 20:23

mam nadzieję że to boli nie gorzej niż pierwsze golenie nóg za pomocą tego małego bzykadła.

Golenie absolutnie nie boli!
Myślisz, że gdyby bolało to bym goliła?Pewnie bym wtedy zarośnięta chodziła, bo inne metody mi jakoś nie lezą <aniolek2>
A przepraszam. Golenie boli tylko w jednym wypadku, gdy się zatniesz.
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 25 lip 2005, 21:01

a czy uzywala ktoras z was wosku w plastrach ??? Czy usuwaja wlosy dokladnie?? i na jak dlugo?
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 lip 2005, 22:13

Tak. I nigdy więcej. Ale to ja jestem taki antytalent i się nie potrafię posługiwac do końca. <aniolek2>
Moja kumpela wpadła z rok temu na taki pomysł. Miała fioletowego krwiaka na nodze wielkości ok 20 cm dł, 8 szer. przez jakis miesiąc.
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 25 lip 2005, 23:43

Ja zamierzam wyprobowac w najblizszych dniach, ale nie sama bo sama bym sobie tego nie oderwala to musi byc ktos kto to pociagnie jednym szybkim wprawnym ruchem. Jezeli sasiadka nie bedzie mogla to pojde jeszcze raz do salonu na woskowanie. Na jak dlugo ciezko powiedziec bo u kazdego inaczej. Na oko dziala to w ten sam sposob co depilator wiec obstawiam ze na tyle samo starcza.
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 26 lip 2005, 02:04

gosia pisze:a czy uzywala ktoras z was wosku w plastrach ??? Czy usuwaja wlosy dokladnie?? i na jak dlugo?

ja uzywam do ud - kiedys ogolilam i mam teraz :) ale wloski sa cieniutkie i jasne, ale raczej dlugie ;) za pierwszym razem troche bolało, teraz robbie to raz dwa - jak golenie. Bez zaciskania zebów. Starcza na jakies 3 tyg. I tzreba robic czasem kilka razy to samo miejsce. Do łydek sobie nie wyobrazam :)
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 26 lip 2005, 12:57

moon pisze:
mam nadzieję że to boli nie gorzej niż pierwsze golenie nóg za pomocą tego małego bzykadła.

Golenie absolutnie nie boli!

Ech... no może się nie zrozumiałyśmy... miałam na myśli elektryczną, nie tą zwykła... chyba że jestem na tyle zakręcona że.. aaa zresztą.
Tą zwykłą golę w miejscach intymnych - chodzi tylko o to, że efekty są takie sobie... i, jak wcześniej pisałam, obszar lasu się niebezpiecznie rozprzestrzenia na uda :(
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 26 lip 2005, 15:07

Elektryczna zupelnie nie boli.
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 26 lip 2005, 22:32

Widze ze wy o dwoch roznych sprawach
ptaszzku dziewczyny mowia o goleniu czyli przycinaniu wloskow czy to maszynka z ostrzami czy to elektyrczna, a Ciebie chyba przeraza depilator. I slusznie ja bym go tam nigdy nie uzyla chociaz zdazaja sie tacy hardcorowcy.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 26 lip 2005, 22:52

napisze tak - ze dwa razy sprobowalam potraktowac sie depilatorem w sferze bikini - hardcore, przynajmniej jak dla mnie, nie na moja wytrzymalosc. Chce sprobowac woskiem tylko chcialabym to zrobic rownoczesnie z woskowaniem nog a do tego trzeba troche zarosnac :]
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 26 lip 2005, 23:09

Elspeth pisze:Chce sprobowac woskiem tylko chcialabym to zrobic rownoczesnie z woskowaniem nog a do tego trzeba troche zarosnac

a właśnie - jak bardzo??? bo nie bardzo się orientuję
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 26 lip 2005, 23:12

sama dokladniej sie nie orientuje na ile, kumpela byla, mowila ze ok 1cm, wiec jak na razie dla mnie odpada, bo nie chce taka zarosnieta spotykac sie z facetem :/ i badz tu kobieto madra...
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 26 lip 2005, 23:14

Elspeth pisze:sama dokladniej sie nie orientuje na ile, kumpela byla, mowila ze ok 1cm, wiec jak na razie dla mnie odpada, bo nie chce taka zarosnieta spotykac sie z facetem i badz tu kobieto madra...

ło Jezu ... To ja Cię rozumiem, 1cm to dużo :/ Ja chcę sobie cos takiego zafundowac przed 5 sierpnia, a narazie na ńóżkach mam 0 totalne :/
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 lip 2005, 00:49

Ach Ptaszku, napisałas "golić" a nie "depilować".
Depilatorem się nie goli. Stąd moja pomyłka w odpowiedzi. ;)
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 27 lip 2005, 01:23

Woskiem depilowałam i cale nogi i bikini (ale to już nie całe, tylko tak, że został pasek). Wszystko u kosmetyczki. Bolało, ale trzeba cierpieć, by być piękna :] Sama bym sobie tak dokładnie nie zrobiła, a poza tym, nie wiem czy bym dała radę oderwać plastry :] Co prawda teraz rzadko to robię, bo nie cierpię "zarastać" przed taką depilacją. Niestety, przy wosku nie wszystko idealnie znika, bo zawsze się trafią jakieś krótsze włoski, których wosk nie złapie. Ale i tak jest to moim zdaniem najskuteczniejsza metoda.
Raz kiedyś potraktowałam nogi depilatorem - i już nigdy więcej. Strasznie mi zaczęły wrastać włoski. Tak jak wcześniej nie miałam pojęcia jak to jest, tak po jednorazowym użyciu depilatora mam dość do końca życia. To było tragiczne...
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 27 lip 2005, 09:35

moon pisze:Ach Ptaszku, napisałas "golić" a nie "depilować".
Depilatorem się nie goli. Stąd moja pomyłka w odpowiedzi. ;)

szczegóły, szczegóły... :P :P :P
(ciiiii)
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
nikifor
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 06 maja 2005, 23:52
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: nikifor » 14 sie 2005, 13:18

Babeczki - dajcie spokuj - owłosienie jest bardzo podniecające nie ważne gdzie jest - nie ma potrzeby go golić - o ile nie jest na twarzy bo broda juz nie jest miła. Za to cała reszta (oprócz głowy jest zarąbista). I jak wam na plaży spod kostiumu wystają kłaki to też jest podniecające i super. A scierpieć tego nie mogą tylko ine babeczki - a czy to dla nich się depilujecie czy dla facetów - a faceci wolą włochy!!!
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 14 sie 2005, 13:25

nikifor pisze:I jak wam na plaży spod kostiumu wystają kłaki to też jest podniecające i super. A scierpieć tego nie mogą tylko ine babeczki - a czy to dla nich się depilujecie czy dla facetów - a faceci wolą włochy!!!

Ja robie to dla siebie. Nie mam zamiaru miec wystajacych klakow spod bikini <belt1> .
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 14 sie 2005, 14:06

nikifor pisze:Babeczki - dajcie spokuj - owłosienie jest bardzo podniecające nie ważne gdzie jest - nie ma potrzeby go golić - o ile nie jest na twarzy bo broda juz nie jest miła. Za to cała reszta (oprócz głowy jest zarąbista). I jak wam na plaży spod kostiumu wystają kłaki to też jest podniecające i super. A scierpieć tego nie mogą tylko ine babeczki - a czy to dla nich się depilujecie czy dla facetów - a faceci wolą włochy!!!

hehe...nie byl bym taki pewien na widok owych kłaczków robi mi się niedobrze :)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
nikifor
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 06 maja 2005, 23:52
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: nikifor » 14 sie 2005, 14:12

Matka natura jakos sobie wymysliła kto ma ile włochów i gdzie - babeczki i tak mają mniej i mniejszych - no i po co z tym walczyć teraz przecież modna jest ekologia czyli życie w zgodzie z naturą więc skoro włosy rosną to nie trzeba im przeszkadzać.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 14 sie 2005, 14:14

nikifor pisze:Matka natura jakos sobie wymysliła kto ma ile włochów i gdzie - babeczki i tak mają mniej i mniejszych - no i po co z tym walczyć teraz przecież modna jest ekologia czyli życie w zgodzie z naturą więc skoro włosy rosną to nie trzeba im przeszkadzać.

no to po co sie stryżesz obcinasz paznokcie itp itd??
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 14 sie 2005, 14:37

no to po co sie stryżesz obcinasz paznokcie itp itd??

Albo po co obcinasz wlosy na glowie? Niech rosna.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 14 sie 2005, 14:40

gole sie dla swojego wlasnego dobrego samopoczucia a nie dlatego ze facetowi tak to sie podoba. W momentach kiedy nie mam faceta nie zaprzestaje depilacji wiec jak widac facet nie ma na to wplywu. Nie wyobrazam sobie siebie chodzacej po plazy z owlosieniem na nogach i wlosach wystajacych spod kostiumu <belt1>
Ale co kto lubi
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 sie 2005, 16:03

Dla mnei to tez obrzydlistwo. W ogóle skąd taki "genialny" pomysł, ze któraś kobieta depiluje sie dla faceta?Co poniektórzy mają za wysokie o sobie mniemanie chyba <hahaha>
Ja dla siebie, po to żeby czuć sie fajnie i komfortowo. ;P Jak każda normalna kobieta dbam o siebie, dla siebie i w tyłku mam zdanie innych.
Awatar użytkownika
sad234
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 11 sie 2005, 18:40
Skąd: ZachodniaPolska
Płeć:

Postautor: sad234 » 14 sie 2005, 16:54

.. kłaczki są fajne .. o ile kobitka nie cierpi na hirsutyzm - nadmiar hormonów męskich .. to oznaka, że staje się androgyniczna - ni chłop, ni baba ..

.. higiena higieną, samopoczucie samopoczuciem .. jak już w okolice bikini wchodzi laser i spore wydatki - to już gruba przesada .. <sloneczko3>

.. młode włoski naprawdę są sexy, a jeśli któraś usuwa je, bo jej chłopaczkowi to przeszkadza, to może mieć gwarancję, że za parę lat będzie mu przeszkadzać, że zupa bedzie za słona ..
<siekiera2> :(((
.. zawrzyjmy nerwicowy sojusz i poszukajmy kozła ofiarnego ..

Obrazek
Awatar użytkownika
nikifor
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 06 maja 2005, 23:52
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: nikifor » 14 sie 2005, 17:32

No dobra w sumie to macie troszke racji - ważne że kobitki są na świecie 8) <obcalowany>
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 17 sie 2005, 22:43

ja tez robie to w duże mierze dla siebie bo czuje sie wtedy bardziej komfortowo i tak mi sie podoba
No a jak ktos lubi pieszczoty oralne ( tak jak ja) no to nie ma nic gorszego niż owłosiona muszelka u dziewczyn
you touch me
in special places...

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 254 gości