Jakich facetów wolicie...?

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 09 sty 2007, 19:15

Sepik pisze:czy jest to prawda ze kobiety duza uwage przywiazuja do meskich tylkow.

to przeczytałes temat i nie wiesz ??
wiele zwraca na tyłeczek duza uwage, ja zwracam
Sepik pisze:Czy naprawde meskie tylki sa az tak wazne??

tak wazne
zreszta nawazniejsze chyba co sie podoba Twojej kobiecie ;)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 sty 2007, 20:46

Sepik pisze:Co takiego musi w sobie miec ten meski tylek?
Bylo pare postow wyzej <chory>
Nie moze byc plaski, umiesniony. Mieciusi i kragly, wlosy mnie ni grzeja ni ziebia.
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 10 sty 2007, 16:03

Sepik pisze:czy jest to prawda ze kobiety duza uwage przywiazuja do meskich tylkow.

oj tak
ja zawsze najpierw patrze na buzke potem ogolnie na posture a zaraz potem na pupe
nie moze byc wystajaca ani płaska, a tak naprawde to ciezko powiedziec jaka ta pupa ma byc zeby mi sie spodobala, na konkretnym przykladzie moge oceniac ;)
Sepik pisze:tutaj chyba sa pewne analogie co do damskich pup z meskiego punktu widzenia

nie wiem czy nasze pupy sa az tak wazne dla facetow bo zawsze mi sie wydawalo ze faceci na co innego zwracaja uwage ;)
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,
Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.

http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 10 sty 2007, 16:57

Rysopis poszukiwanego: mały, okrąglutki, jędrny, twardy, łysy lub łysiejący, z seksownie widocznym przecinkiem między pośladkami i nalepiej, żeby linia pleców z tym przecinkiem tworzyła uroczy trójkącik.
Co to przyzwoitej dziewczynie przychodzi do głowy, gdy zamknie oczy. <aniolek> A najzupełniej serio - nie zwracam uwagi na męskie tyłki, dopóki nie są moje. :) Ale gdy już są, to najlepiej takie, jak powyższy opis do d... ;)

[ Dodano: 2007-03-11, 12:50 ]
gracja pisze:Koko napisał/a:
gracja napisał/a:
Przy takich czuję się komfortowo.

Komfortowo...
W jakim sensie? :>

W takim sensie, że przy facetach o chłopięcej urodzie czuję się zarazem kobieco jak i swobodnie. Przy zbyt męskich lub poważnie wyglądających albo czuję sie jak mała dziewczynka, albo zwyczajnie mnie spinają :] . Zwykle to pierwsze. Mam dystans w każdym razie. Podświadomie przypisuje im zupełnie inną rolę niż "faceta dla mnie".

<browar>
// Life is...
zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,
WysypiskoLudzkichSił
iZałzawionyKrzakPytań
międzyMarzeniami,ASnem
chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy
jakiŚwiatBezNocy
więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia
...but a dream //
lecter
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:52
Skąd: Ost
Płeć:

Postautor: lecter » 25 wrz 2007, 22:19

odgrzebuję stary temat.....:)sorki
mam 185cm wzrostu i ważę 77kg i nie wiem czy to malo czy nie.Według rożnych internetowych kalkulatorów wagi itp.wszystko jest ok ale ciagle mam przeczucie ze powinienem wazyc wiecej,mam rację dziewczyny?;)...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 wrz 2007, 22:23

lecter, zalezy jak przy tym wygladasz przeciez. Jesli lepiej bys sie czul grubszy nieco to przytyj.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 25 wrz 2007, 22:26

Chyba sam powinienes wiedziec kolego...
misiu_182
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 25 wrz 2007, 23:25
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: misiu_182 » 25 wrz 2007, 23:32

Do lecter - zalezy jaka masz budowe ciala. Ja np mam ok 181-182 cm wzrostu i waze ok 72 kg. Tyle ze mam bardzo szybko przemiane materi i przez to zero tluszczyku. Ostatnio chodze na silke ale to raczej idzie mi w rzezbe a nie mase. A tak na marginesie dziewczyny to wolicie jak koles ma od silki wyrzezbione miesnie czy jak idzie bardziej na mase czyli grubsze lapy, nogi itp?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 wrz 2007, 23:34

misiu_182 pisze:A tak na marginesie dziewczyny to wolicie jak koles ma od silki wyrzezbione miesnie czy jak idzie bardziej na mase czyli grubsze lapy, nogi itp?
Jezeli juz musze wybierac to to pierwsze <pijak>
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 25 wrz 2007, 23:38

misiu_182 pisze:u. Ostatnio chodze na silke ale to raczej idzie mi w rzezbe a nie mase. A tak na marginesie dziewczyny to wolicie jak koles ma od silki wyrzezbione miesnie czy jak idzie bardziej na mase czyli grubsze lapy, nogi itp?


z dwojga złego wolę pierwsze :>. grubaskom stanowcze NIE (chudym jak patyczak zresztą też):P
Chaos is a friend of mine
lecter
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:52
Skąd: Ost
Płeć:

Postautor: lecter » 25 wrz 2007, 23:56

no ja tez chodzilem na silke,i w koncu nie wiem czy mi pomoglo;).wprawdzie rzez rok przytylem 5 kg,ale tak jak ty
Tyle ze mam bardzo szybko przemiane materi i przez to zero tluszczyku
.u mnie to rodzinne,wszyscy sa szczupli,a mi tycie idzie jak krew z nosa chociaz jem duzo.

Do lecter - zalezy jaka masz budowe ciala
chudy nie jestem,szczuply bym powiedzial:)wiadomo ze jedne wola grubszych drugie szczuplejszych ale na brak zainteresowania ze strony plci pieknej nie narzekam,wiec z moja sylwetka nie jest az atk zle,czuje ze jeszcze 3 kg i byloby idealnie.Tylko skad je wziaść:/
misiu_182
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 25 wrz 2007, 23:25
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: misiu_182 » 26 wrz 2007, 00:10

No ja tez chetnie bym przytyl troche. Masz pewnie bardzo szybko przemiane materi jak ja. W tym przypadku latwiej bedzie ci przybrac te 3-4 kg cwiczac duzo na silce i nabierajac miesni niz tluszczyku. Ogolnie nie jest latwo, jezeli masz troche czasu a przede wszystkim checi to przyzadzaj sobie jak najwiecej potraw zawirajacych duzo bialka np ryz, kasze, chude mieso, makarony itp - w necie jest duzo informacji na ten temat. Mozna tez kupic sobie takie odzywki zawierajace bialko i weglowodany. Oczywiscie ten 1 sposob jest lepszy ale sam kiedys bralem wlasnie taka odzywke i nie moge powiedziec o niej nic zlego.

edit//
No troszke oftopa zrobilem bo to dzial poswiecony kontaktom sexualnym a nie diecie i kulturystyce :))) Nie jestem kobieta ale wydaje mi sie ze plec piekna raczej nie zwraca az tak bardzo uwagi na wyglad czy budowe ciala. Ja sam chodze na silke bardziej dla wlasnego komfortu i zeby czuc sie lepiej i fizycznie i psychicznie a nie "zeby wyrwac laske na klate" :P
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2007, 00:15 przez misiu_182, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 26 wrz 2007, 00:15

<hahaha>

Pardon, ale ja mam 182cm i ważę 65kg... w mundurze, z repliką karabinu <aniolek> I jakoś nie mam z tym problemów <browar>
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 26 wrz 2007, 00:25

misiu_182 pisze:Nie jestem kobieta ale wydaje mi sie ze plec piekna raczej nie zwraca az tak bardzo uwagi na wyglad czy budowe ciala.

oj byś się zdziwił :D
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 26 wrz 2007, 00:32

powiem tak, moge mowic ze ubostwiam wysokich, wysportowanych brunetow, z wielkimi umiesnionymi lapami i kaloryferem.

ale ostatni facet, ktory na mnie cholernie dzialal, dalej dziala, to z tej listy zgadzaloby sie tylko to, ze jest brunetem ;)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
misiu_182
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 25 wrz 2007, 23:25
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: misiu_182 » 26 wrz 2007, 00:32

shaman pisze:<hahaha>

Pardon, ale ja mam 182cm i ważę 65kg... w mundurze, z repliką karabinu <aniolek> I jakoś nie mam z tym problemów <browar>


No i masz bardzo dobre podejscie, sam staram sie tez tak myslec :)

A co do tego wygladu to moze zle to sprecyzowalem - nie sadze zeby dziewczyna zwracala uwage na to czy chlopak wycisnie na klate 50 kg czy 90 albo ile cm ma w bicepsie :) Natomiast na to czy jest przystojny czy nie juz BARDZO. Ale to tylko moje spostrzezenia moze nie mam racji :P
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 26 wrz 2007, 00:38

mój ulubiony typ od zawsze to wysoki(między 180 a 190 cm), dosyć dobrze zbudowany(ale nie o posturze misia :D) brunet/szatyn. oczy najlepiej ciemne, a jak jeszcze są duże, to w ogóle odpływam <zakochany> nie przepadam za chudzielcami i blondynami.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 26 wrz 2007, 00:40

Wole takiego troszkę na masę niż kurczaka :). A jakich ogólnie wolę ? Wysportowanych, brunetów, umięśnionych, ale nie napompowanych :).
Moją słabością są kręcone włosy :).
misiu_182
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 25 wrz 2007, 23:25
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: misiu_182 » 26 wrz 2007, 00:41

Nola pisze:mój ulubiony typ od zawsze to wysoki(między 180 a 190 cm), dosyć dobrze zbudowany(ale nie o posturze misia :D) brunet/szatyn. oczy najlepiej ciemne, a jak jeszcze są duże, to w ogóle odpływam <zakochany> nie przepadam za chudzielcami i blondynami.


Hehe no to wszystko pasuje do mojego wygladu w 100%. Jezeli szukasz takowego to wlasnie znalazlas hehe <diabel>
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 26 wrz 2007, 00:48

Yasmine pisze:Moją słabością są kręcone włosy :) .


to odpada raczej. no chyba, że są krótkie.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 26 wrz 2007, 00:49

Nola pisze:no chyba, że są krótkie.

no o krótkich mówię :).
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 26 wrz 2007, 06:07

Nola pisze:oj byś się zdziwił


nie tyle on się zdziwi, bo i ma rację , ale Tobie się poprzestawiają priorytety, z wiekiem <diabel> <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 wrz 2007, 08:48

TedBundy pisze:nie tyle on się zdziwi, bo i ma rację

z czym ma racje ??
znasz preferencje całej połci pieknej ??
a moze sugerujesz, że to jak facet wyglada nie ma znaczenia ??
Nie znam kobiety dla której wyglad faceta nie ma znaczenia. Moze nie byc najwazniejszy ale znaczenie ma. Nie wiem czy ktos chciała by byc z facetem który mu sie zwyczajnie nie podoba.
A Ty Ted mógł bys byc z dziewczyna która uważasz za brzydka ??
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 26 wrz 2007, 10:00

I znów dysputa się zacznie o tym że wygląd się nie liczy, ważne jest tylko i wyłącznie wnętrze <niewiem> <belt>


lecter, przede wszystkim patrz na siebie i to jak się z tym czujesz a nie na gusty dziewczyn. Bo jeżeli będziesz się świetnie czuł w swoim ciele, to prędzej czy później znajdzie się taka dziewczyna, która zauważy Ciebie. Moim zdaniem nie masz się o co martwić.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 wrz 2007, 10:04

Marissa pisze:Bo jeżeli będziesz się świetnie czuł w swoim ciele, to prędzej czy później znajdzie się taka dziewczyna, która zauważy Ciebie

ooo wlasnie tak. Jak człowiek tak sam w sobie sie swietnie czuje to to widac. a jak kiepsko to tez. a skoro ktos sam siebie nie lubi to pewnie ma jakis ukryty feler, a ja sie ukrytych felerów boje
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 26 wrz 2007, 11:29

ja lubie wysportowanych z ładną rzeżbą ciała ( ale nie mięśniaków ). Facet o figurze pływaka jest idealny: szerokie barki, wąskie biodra. Do tego najlepiej szatyn z dłuższymi włoskami. No i oczywiście wysoki tak powyżej 180cm.
Ehh rozmarzyłam się. Tylko marzenia mają się daleko od rzeczywistości.
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,

Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.



http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
Awatar użytkownika
lamaa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 20 wrz 2007, 13:14
Skąd: nvm
Płeć:

Postautor: lamaa » 26 wrz 2007, 11:40

larena pisze:Facet o figurze pływaka jest idealny: szerokie barki, wąskie biodra. Do tego najlepiej szatyn z dłuższymi włoskami. No i oczywiście wysoki tak powyżej 180cm.

to jest dokładny opis mojego faceta ;] i włosy krecone ma <smile>

hmm ale co do ideału jakiegos..hmm fajnie jak chłopak ma niebieskie oczy <aniolek>

tak w ogóle to hej wszystkim, bo to mój pierwszy post <;)>
Awatar użytkownika
Nepalczyk
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 80
Rejestracja: 18 sie 2007, 21:23
Skąd: pol
Płeć:

Postautor: Nepalczyk » 26 wrz 2007, 11:48

Kobiety się kierują banalną zasadą, jak są młode i naiwne ( choć niektórym to naiwność z wiekiem nie przemija ) to szukają takiego, żeby przede wszystkim koleżankom się podobał, a później to już grubość portfela najważniejsza, im grubszy portfel tym ładniejszy misio.

Są też takie, które się tego wypierają i żyją w marazmie

Są też i nieliczne wyjątki...
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 26 wrz 2007, 12:04

Dzindzer pisze:Nie znam kobiety dla której wyglad faceta nie ma znaczenia. Moze nie byc najwazniejszy ale znaczenie ma. Nie wiem czy ktos chciała by byc z facetem który mu sie zwyczajnie nie podoba.


no, o to mi chodziło
Nepalczyk pisze:to szukają takiego, żeby przede wszystkim koleżankom się podobał, a później to już grubość portfela najważniejsza, im grubszy portfel tym ładniejszy misio.


<hahaha> i gadaj sobie tak dalej <fuckoff>
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Ona_Mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 09 gru 2005, 15:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ona_Mika » 26 wrz 2007, 12:11

Nepalczyk pisze:to szukają takiego, żeby przede wszystkim koleżankom się podobał, a później to już grubość portfela najważniejsza, im grubszy portfel tym ładniejszy misio.


No nie powiedziałabym, że każda dziewczyna tak ma, ale są przypadki, że lecą na kasę, ale to tylko wyjątki - pustaki. Ja do tej listy na pewno się nie zaliczam
http://skocz.com/Katalog/ - klikajcie, pomóżmy potrzebującym

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości