Lifting twarzy

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

misandra
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 08 kwie 2021, 17:07
Skąd: polska
Płeć:

Lifting twarzy

Postautor: misandra » 26 sie 2022, 14:02

Nie wiem jak Wy, ale ja korzystam z zabiegów medycyny estetycznej i cieszę się, że mam taką możliwość. Najważniejsze jest to, że mam swoje sprawdzone miejsce w Krakowie https://chirurgplastyczny-krakow.pl/lifting-twarzy/ i tam tylko jeżdżę i jestem bardzo zadowolona. Ostatnio zdecydowałam się na lifting twarzy i nie żałuję, bo efekt końcowy po prostu powala. Pozbyłam się chomików i podbródka, no i odzyskałam swój wymarzony owal twarzy. Więc jeśli macie kompleksy i chcecie coś poprawić to nie ma na co czekać, tylko korzystać!
aggnes
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 07 kwie 2019, 20:56
Skąd: Katowice
Płeć:

Re: Lifting twarzy

Postautor: aggnes » 17 lis 2022, 20:18

ja na zadne zabiegi nie chodze, ale za to uzywam swietnej maseczki liftingującej i jestem bardzo zadowolona z efektów :)
pyza
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 13 sty 2017, 15:52
Skąd: Łódź
Płeć:

Re: Lifting twarzy

Postautor: pyza » 02 gru 2022, 08:20

Ooo a co to za maseczka, daj namiar ;d mnie by sie takie coś mega przydało
aggnes
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 07 kwie 2019, 20:56
Skąd: Katowice
Płeć:

Re: Lifting twarzy

Postautor: aggnes » 05 gru 2022, 08:26

Z senelle :) na notino jest jak cos. Skóra po niej napięta,wygładzona. Uwielbiam ją!
Christina
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 13 maja 2020, 14:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Lifting twarzy

Postautor: Christina » 02 maja 2023, 20:26

na zmarszczki mogę polecić płynne płatki pod oczy od Eveline- Organic Aloe
one super nawilżają i napinają skórę <serce> <serce> <serce> <serce> <serce> <serce>

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości