depilacja miejsc intymnych

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

depilacja miejsc intymnych

Postautor: agata » 08 gru 2004, 18:11

dziewczyny ratujcie!
sprawa wyglada tak....z rozmów z moim chłopakiem wiem ze woli on gdy dziewczyna jest wydepilowana w okolicach bikini,a ja szczerze mówiac wczesniej sie za to nie zabierałam...no i chciałabym wiedziec jak sie za to zabrac kupiłam sobie kremik do depilacji uzyłam go ale prawde mówiac e4fekt mógłby byc lepszy. jak wy sobie radzicie ??i czy lepiej depilowac wszytsko czy zostawiac np paseczek?
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 08 gru 2004, 20:33

Zajrzyj tu: Fryzura na łonie
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 09 gru 2004, 02:45

A po co to w ogóle robic ^^ :P sliczne kaczuszki to owlosione kaczuszki ;]. No chyba ze zaczyna to wygladac nieestetycznie ;P.
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Milusińska
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 09 gru 2004, 10:51
Płeć:

Postautor: Milusińska » 09 gru 2004, 11:33

wszystko wyjdzie w praniu co i jak lubi--jedni lubią busz inni pasek inni trójkąt a jescze inni jak jest całkiem łysa
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 09 gru 2004, 12:43

agata pisze:jak wy sobie radzicie ??i czy lepiej depilowac wszytsko czy zostawiac np paseczek?

Czy lepiej depilować całość czy moze zostawić paseczek zależy od ciebie i od tego jak się będziesz czuła. Możesz raz spróbować wydepliować całość i przekonać się czy wolisz jednak mieć paseczek. Tutaj chyba najlepsza jest metoda aby samemu się przekonać. Musisz czuć sie dobrze. Ja osobiście zostawiam sobie paseczek bo jakoś tak wygodniej mi i lepiej się czuje. Wszystko zależy od ciebie.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 09 gru 2004, 18:54

tu juz nawet nie chodzi o to jakie wzorki sobie robic tylko jak to zrobic aby wygladało estetycznie a nie zrobione ot tak.....zeby wygladało na zadbane
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 09 gru 2004, 20:43

ja tam mam specjalna nakladke na depilator elektryczny wlasnie do takich "zadan specjalnych" ;) i jestem z niego baaardzo zadowolona :D nie podraznia, nie ma krostek po, po prostu mioooodzio :)
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 09 gru 2004, 20:58

Ja osobiście zostawiam sobie paseczek

Irokez wygląda nieźle :564:
mam specjalna nakladke na depilator elektryczny

Depilator jest chyba najlepszym sprzętem. Zawsze bez zacięć i podrażnień. A najlepszą sprawą jest jego funkcja boczna - "kosiarka do trawy", która goli do zera.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 09 gru 2004, 22:25

ja tam mam specjalna nakladke na depilator elektryczny wlasnie do takich "zadan specjalnych" i jestem z niego baaardzo zadowolona nie podraznia, nie ma krostek po, po prostu mioooodzio


poprosze o wiecej info :) ile to cudo kosztuje ?? :) kurde kumpela kupiła sobie depilator i mówi ze przy goleniu nóg to z bólu wyje do ksiezyca,a tutaj słysze ze depilator z odpowiednim dodatkiem jest bezbolesny dla Tych miejsc ....
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 09 gru 2004, 22:38

nie mam pojecia ile kosztuje bo kupowalam go kupe czasu temu... i tez nie pamietam ile wtedy kosztowal :P firma BRAUN - "Silkepil SuperSoft body system"
Sa tam dwie nakladki- jedna to normalny depilator a druga to ta nakladka do golenia pach i innych miejsc ;)
Pozdrowionka :564:
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 09 gru 2004, 22:39

Dobry depilator ma 2 funkcje (a nawet 3): depilowania i golenia, właśnie przez tą nakładkę.
Daruj sobie depilowanie łona, bo to b. boli. Po prostu gol się tam depilatorem.
Koszt ok. 120zł.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 10 gru 2004, 15:18

agata, im cyba chodzi o takie depilator jakiego używają mężczyźni do golenia twarzy. Ten do nóg, który wyrywa wloski to chyba coś inngo.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 10 gru 2004, 19:52

Dobry depilator ma 2 przystawki: depilującą (np. do nóg) i golącą... czyżbyś brodę chciała sobie golić???
To już wiesz po co jest ta do golenia :P
KOCHAJ...i rób co chcesz!

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 223 gości