sposoby na zatkane ucho

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

ptysiula
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 21 lut 2019, 16:52
Skąd: Płock
Płeć:

sposoby na zatkane ucho

Postautor: ptysiula » 26 lip 2019, 21:42

mój facet jęczy od paru dni na zatkane ucho, do lekarza oczywiście nie pójdzie, już kombinował z płukaniem, suszarką, da się jako domowymi sposobami odetkać?
Erelle
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 15 cze 2018, 11:03
Skąd: Polska
Płeć:

Re: sposoby na zatkane ucho

Postautor: Erelle » 30 lip 2019, 13:43

Zatkał sobie woskowiną, czy ma zapalenie ucha? Bo jak to drugie, to związać jak szynkę i do laryngologa. Na to pierwsze dostępne są w aptekach preparaty rozcieńczające woskowinę uszną, aplikujesz wedle ulotki i po krzyku.
rusinka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 07 gru 2018, 13:58
Skąd: Lublin
Płeć:

Re: sposoby na zatkane ucho

Postautor: rusinka » 30 lip 2019, 21:52

nie znam żadnych skutecznych domowych sposobów, jedynie z apteki mogę ci polecić lix, to krople które można kupić bez recepty, szybko rozpuszzają zalegającą woskowine, odtykają ucho i też jak boli to łagodzą, bo mają lidokainę
Agatka86
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:56
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Re: sposoby na zatkane ucho

Postautor: Agatka86 » 01 wrz 2019, 11:38

Moi drodzy, warto dbac o siebie! sama kupuje i przyznam,ze jestem zadowolona! Czuje sie zdrowsza, jakos lepiej moj organizm pracuje. Mam nadzieje,ze ci to pomoze. Uwazaj z klimatyzacja i przeciagami! :)
alekisa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 17 gru 2018, 14:37
Skąd: Zamość
Płeć:

Re: sposoby na zatkane ucho

Postautor: alekisa » 08 paź 2019, 10:22

Dziewczyny stoujecie te krople lix także do higieny uszu u dzieci? syn ma problem z gromadzeniem się nadmiau woskowiny, praktycznie uszy to 2 razy dziennie mu czyszczę, zastanawiam się nad tymi kroplami
jenLop
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 31 sty 2019, 11:34
Skąd: Wrocek
Płeć:

Re: sposoby na zatkane ucho

Postautor: jenLop » 07 gru 2019, 22:16

Lix się zaleca od 6 miesiąca zycia, więc jeśli Twoje dzecko się łapie w tym wieku to mozesz na spokojnie zastosować. Ostatnio to podstawa mojej apteczki, bo niestety przewiało mnie i od azu poszło mi w uszy, ale po kroplach dało się sytuację opanować

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości