manicure u panow

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 15 paź 2004, 09:53

Hehehe :) Kobiety tego nigdy nie zrozumieja :D
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 15 paź 2004, 09:53

takie nieprzyjemne szuranie
cos w stylu paznokciami po tablicy (ktore mi w ogóle nie przeszkadza :| )
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 15 paź 2004, 09:57

Maverick pisze:Hehehe :) Kobiety tego nigdy nie zrozumieja :D

tu nie chodzi o płec a o dobre zachowanie. tak samo pierdzenie w busie czy obcinanie paznokci moze oburzyc kobiete jak mezczyzne.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 15 paź 2004, 13:54

Z tym pierdzeniem, to juz kurcze przegiecie. Jak dobrze, ze nie jezdze srodkami komunikacji publicznej... Brrrr
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 15 paź 2004, 19:16

No jakby ktos sie w autobusie spierdzial to bym byl bez watpienia oburzony, ale samemu to nie :D Smieszy mnie to ze kazdy sie oburza, tlumi w sobie zlosc, mine pokerzysty zachowuje a kazdemu smierdzi ;)
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 16 paź 2004, 12:40

to fakt, reakcja a własciwie jej brak jest smieszna :547:
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 16 paź 2004, 12:44

Z tym pierdzeniem, to juz kurcze przegiecie. Jak dobrze, ze nie jezdze srodkami komunikacji publicznej... Brrrr

Zaczyna się najgorszy okres - póki co lokuję się przy oknie - i gdyby to tylko o wiatry chodziło, ale higiena, qr... niektórzy to chyba rozbrat z mydłem i szamponem wzięli na stałe - jak dla mnie na szafot :612:
;)...
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 16 paź 2004, 12:50

niektórzy to chyba rozbrat z mydłem i szamponem wzięli na stałe

najgorzej pod tym wzgledem jest latem jak jedziesz zatloczonym autobusem a kolo ciebie stoi np taki gostek co to sie nie myl chyba od tygodnia, po prostu :563:
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 16 paź 2004, 12:55

Masz rację, wielki tłok a Ty masz nos pod jego pachą. Fuuuu :563:
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 16 paź 2004, 12:56

No ale zimą czy późną jesienią nawet okna nie można uchylić, bo drą się, że zimno - a w "sardynkowym" czasie godzin szczytu, gdy mam wytłuszczone włosy przed nosem, to już tylko :563: :563: - nie ma co narzekać, do roboty, prawko i gablota - a póki co na rynek powinni rzucić stopery do nosa, albo pozostaje się nauczyć oddychać uszami.
;)...
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 17 paź 2004, 12:45

no wlasnie zima w autobusie jest stasznie nawet przewietrzyc nie mozna
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 lip 2005, 00:56

I tak najgorszy zapach jaki zdarza mi się w autobusach/tramwajach spotkać (az za często) to zapach uryny. <belt3>

Co do owego lakieru gorzkiego to i do tej goryczy idzie sie przyzwyczaić (mi nic nie pomógł).

Ja mam poza tym taki odruch, ze nie tyle co obgryzam co trzymam w buzi paznokcie przez co siem niszczom. :(

Tez lubię ładne pazurki u facetów, ale u mojego chyba tego nie uświadczę.
Bo jak robi to sam - to efektu nie ma, bo pilnika nie użyje (mam wrażenie że go przykłada do paznokcia i odskakuje jak oparzony).
Z kolei ja nie widze przyjemności w piłowaniu jego pazurków. Bo mi się tylko wije, wyrywa i narzeka.
Jak już to robie to nie dla przyjemności tylko ze zwykłej konieczności, bo nie lubię mieć ran w różnych miejscach. :/
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 24 lip 2005, 08:12

Ja sama mam długie paznokcie, zadbane ( nie uzywam obcinacza do skorek , tylko zmiekczam i odsuwam - tak jest najlepiej, bo sie nic nie niszczy ani nie kaleczy). Nie wyobrazam sobie miec krotkich pankocie, a ni poogryzanych. Moj chlopak ma bardzo zadbane dlonie i paznokcie, czasem tylko obcina, pilowal jak czesciej grywal na gitarze. Jesli chodzi o manicure to jak tylko bedzie chcial to bardzo chetnie mu zrobie :)
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 24 lip 2005, 09:46

moon pisze:Ja mam poza tym taki odruch, ze nie tyle co obgryzam co trzymam w buzi paznokcie przez co siem niszczom.

Robie tak samo. Nigdy nie mialam dlugich paznokci. Raz jak przykleilam sztuczne to tak ograniczaly moje zdolnosci manualne <aniolek2> , ze wyrzucilam w cholere <zly1>
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 24 lip 2005, 09:59

Sztuczne to fakt - są niesamowicie nieporęczne, też kiedyś miałam, ale czułam się jak bym miała przysłowiowe dwie lewe ręce :) Teraz mam swoje takiej długości jak te sztuczne, ale to zupełnie co innego i mogę wszytsko robić - sprzątać, prać, czyli to, co kobiety lubią najbardziej :P hehe <żarcik>
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 lip 2005, 12:48

Nieporęczne i takie "dziwne" sa przez pierwszy dzień góra dwa.
Ja lubiem przylepieć raz na jakiś czas. To pozwala moim pazurkom naturalnym urosnąć bardziej niż jakiś lakier gorzki. <aniolek2>
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 29 lip 2005, 15:10

Z tym, że sztuczne paznokcie bardzo niszczą powierzchnie prawdziwego paznokcia - a raczej klej. Moja koleżanka miała akrylowe paznokcie - co jakis czas je zmieniała i mówiła, że paznokcie jej prawdziwe bardzo urosły, ale były tak słabe i cienkie , że i tak musiała obciąć. W ogoóle regeneracja po takiej kuracji jej bardzo długa , niestety.
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 29 lip 2005, 15:19

heh ja sztucznych nie miałam nigdy zawsze swoje naturalne, ale wygladały jak te akrylowe ... wyglądały bo codzienne malowanie i zmywanie lakieru z nich zniszczyły je i się rozdwajają , dalam im troche czasu regeneracji bez zadnych lakierów i na krótko .Teraz zapuszczam bo nie moge juz sie doczekac az wreszcie je pomaluje na moje artystyczne wzorki...
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 lip 2005, 19:00

gosia pisze:paznokcie jej prawdziwe bardzo urosły, ale były tak słabe i cienkie , że i tak musiała obciąć

To ja mam tak i bez naklejania sztucznych tyle, zę mają problem do tego z urośnięciem :D
Więc moge przyklejac do woli. Moim to już i tak nic nie pomoże :D
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 29 lip 2005, 19:02

mikaaa pisze:az wreszcie je pomaluje na moje artystyczne wzorki...

A wiecie - tak ogolnie - ze meczycie sie dla siebie, bo wiekszosc mezczyzn w ogole tego nie zauwazy, nie mowiac juz, zeby kogos to ruszalo ;)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 lip 2005, 19:05

charlie81 pisze:A wiecie - tak ogolnie - ze meczycie sie dla siebie, bo wiekszosc mezczyzn w ogole tego nie zauwazy, nie mowiac juz, zeby kogos to ruszalo

Dletego ja wrzucam na luz i się nie męczę <aniolek2>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 lip 2005, 19:27

charlie81 pisze:
mikaaa pisze:az wreszcie je pomaluje na moje artystyczne wzorki...

A wiecie - tak ogolnie - ze meczycie sie dla siebie, bo wiekszosc mezczyzn w ogole tego nie zauwazy, nie mowiac juz, zeby kogos to ruszalo ;)


W takim razie ja naleze do mniejszosci ...bo bardzo zwracam na to uwagę . paznokcie , dłonie , makijarz , stopy ciał , itd.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 29 lip 2005, 20:33

Wiadomo, ze zwroce uwage na niezadbane dlonie. Ale na zadbane nie zwracam - przechodze nad tym do porzadku dziennego :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 lip 2005, 20:37

To nie rozumiem jak sie to ma do Twojej wczesniejszej wypowiedzi , gdzie piszesz ze dziewczyny to robią dla siebie ???
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 29 lip 2005, 21:07

Odnioslem sie do wypowiedzi o malowaniu paznokci we wzorki :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 lip 2005, 21:14

Wzorki mnie interesują ,jednak najbardziej same pomalowanie , uwazam iż kobieta ma miec pomalowane paznokcie ....i to ładnie ! <aniolek2> <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 29 lip 2005, 22:00

moon pisze:To ja mam tak i bez naklejania sztucznych tyle, zę mają problem do tego z urośnięciem
Więc moge przyklejac do woli. Moim to już i tak nic nie pomoże

Heheh moim tez juz nic nie pomoze :). Nie umiem zapuscic i tyle.
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 29 lip 2005, 22:08

A to dziwne Charlie. Zaskoczyles mnie.
Jak od czasu do czasu mi sie nudzi i pomaluje jakis wzorek na paznokciach to czesto spotyka sie to z odzewem ze strony plci meskiej. Zauwazaja to bardzo szybko przy geztykulacji, trzymaniu szklanki czy papierosa.
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 29 lip 2005, 23:21

Andrew pisze:Wzorki mnie interesują ,jednak najbardziej same pomalowanie , uwazam iż kobieta ma miec pomalowane paznokcie ....i to ładnie !

:D

sarah pisze:Jak od czasu do czasu mi sie nudzi i pomaluje jakis wzorek na paznokciach to czesto spotyka sie to z odzewem ze strony plci meskiej. Zauwazaja to bardzo szybko przy geztykulacji, trzymaniu szklanki czy papierosa.

Mnie mój chłopak zawsze chwali i docenia za manicure :) Koledzy równiez często pytaja jak sie robi to czy tamto na paznokciu, więc nie jest tak, że im to obojętne, ale może w dziwnych kręgach się obracam ;)

A co do malowania i niemalowania paznokci to wlasnie manicurzystki radza, zeby zawsze miec pomalowane paznokcie chocby odzywka czy bezbarwnym lakierem. A dobre zmywacze i lakiery wcale ich nie niszcza. W kazdym razie ja maluje tylko na kolory nieprzeswitujace, tzw "pełne kolory", zreszta zawsze musze miec pomalowane, bo inaczej mi sie rozdwajaja , zadzierają i łamią. wiec chciał-niechciał musiał :D
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 29 lip 2005, 23:22

sarah pisze:Jak od czasu do czasu mi sie nudzi i pomaluje jakis wzorek na paznokciach to czesto spotyka sie to z odzewem ze strony plci meskiej. Zauwazaja to bardzo szybko przy geztykulacji, trzymaniu szklanki czy papierosa.

Ja sama nie maluje, ale rowniez zauwazylam ze faceci sa ciekawi jak to sie robi czy tamto.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 123 gości