tabletki a obfitosc krwawien

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

tabletki a obfitosc krwawien

Postautor: agata » 25 wrz 2004, 19:27

mam pytanko :) dzis zaczynam brac drugie opakowanie tabletek "novynette" i zastanawiam sie jak to jest z krwawieniem podczas przerw w stosowaniu antykoncepcji doustnej poniewaz na ulotce jest napisane ze preparat zmniejsza obfitosc krwawien a mnie sie wydaje ze u mnie jak było tak jest :) czy po kolejnych opakowaniach powinno to ulec zmianie?
Awatar użytkownika
Luca
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 241
Rejestracja: 25 cze 2004, 11:21
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Luca » 25 wrz 2004, 20:18

to chyba zalezy od organizmu,u mojej Pani nic sie nie zmienilo
Prędzej na wiosnę zamilkną ptaki, niż kobieta oprze się czułym zalotom młodego mężczyzny.
Owidiusz
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 26 wrz 2004, 00:22

Dokładnie... U każdej kobiety przebiega to inaczej.. Mój okres, od kiedy biorę pigułki, jest jakby mniej obfity i bolesny. Z tym, że ja nie biorę tych co Ty...
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 26 wrz 2004, 00:33

Moja dziewczyna jak i jej starsza siostra biorą Logest. U siostry krwawienie zrobiło się dużo krótsze i mniej bolesne, zaś moja kobita dopiero jedzie na pierwszym opakowaniu, więc brak danych na ten temat...
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 26 wrz 2004, 08:04

ok dzieki za wiadomosci :)
a swoja droga to fajna ta antykoncepcja ja sie nie stresuje ze to mój misio po pierwszym razie z tabletkami czuł sie lekko niepewnie ;) widac w tych sprawach równiez punkt widzenia zalezy od punktu siedzienie ;) wczesniej to ja sie stresowałam

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 167 gości