Bol w lewym boku ...???

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Luqaszek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 06 sie 2004, 17:35
Płeć:

Bol w lewym boku ...???

Postautor: Luqaszek » 06 wrz 2004, 06:46

Hej mam maly problemik a mianowicie dziewczyne bolalo cos w lewym boku i kazdy mi tam mowili ze to moze byc jajnik ...moze ktoras z kolezanek miala podobne dolegliwosci ??

dziekuje za wszystkie odpowiedzi.
Młotek MaM aLe jAkOs NiE mOgE WyBiĆ sObiE gŁuPoT z GłOwY ...
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 06 wrz 2004, 09:43

jajnik lub kolka
niech szoruje do lekarza :)
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 wrz 2004, 09:45

Bez przesady, kolka przechodzi bardzo szybko.
Awatar użytkownika
Luqaszek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 06 sie 2004, 17:35
Płeć:

Postautor: Luqaszek » 06 wrz 2004, 10:40

Bolal ja tak jeden dzionek .. i juz nie boli .. zbliza sie jej "prawdopodobnie"okres (napisalem prawdopodobnie bo nigdy do konca nie mozna powiedziec ze bedzie :D:D no nie ?? :D:D ) wiec moze to byc przyczyna ?? wczesniej nie miala takich problemow.
Młotek MaM aLe jAkOs NiE mOgE WyBiĆ sObiE gŁuPoT z GłOwY ...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 wrz 2004, 10:42

No przed okresem niektore kobiety bola jajniki...
Awatar użytkownika
Luqaszek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 06 sie 2004, 17:35
Płeć:

Postautor: Luqaszek » 06 wrz 2004, 10:47

Dziekuje za odpowiedzi ..zobaczymy co z tego bedzie .. ale bede ciagnal swoja Kochana dziewczynke do lekarza.. bo jakos ma do nich uraz i to nie jest takie proste ja tam wziasc... ale dla chcacego .... Jeszcze raz dzieki :556:
Młotek MaM aLe jAkOs NiE mOgE WyBiĆ sObiE gŁuPoT z GłOwY ...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 wrz 2004, 11:04

JENY ! kurcze przeciesz to moze byc tez cokolwiek innego !! moze to trzustka , moze nerka , albo jeszcze inne dziadostwo :547: to nie ma sensu pytac na forum o takie rzeczy , to trzeba koniecznie isc do lekarza !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Luqaszek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 06 sie 2004, 17:35
Płeć:

Postautor: Luqaszek » 06 wrz 2004, 11:10

"...kurcze przeciesz to moze byc tez cokolwiek innego !! moze to trzustka , moze nerka , albo jeszcze inne dziadostwo :547: to nie ma sensu pytac na forum o takie rzeczy , to trzeba koniecznie isc do lekarza !!"


Przepraszam ze pytam o takie rzeczy na tym forum .. ale chyba cos w tym jest .. ZDROWIE...uroda...antykoncepcja ???? :570: Kogos musialem zapytac sie o opinie .. a wiem ze to jest forum na ktorym przebywa duzo kolezanek ...ktore moze mialy podobne problemy ??
Młotek MaM aLe jAkOs NiE mOgE WyBiĆ sObiE gŁuPoT z GłOwY ...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 wrz 2004, 11:12

Wiadomo, mam jednak nadzieje ze masz na uwadze 8 punkt regulaminu:
8. Forum nie jest jakims zrzeszeniem specjalistów do spraw seksu, psychologii, czy jeszcze czegoś innego. Służy jedynie do wymiany doświadczeń, opini oraz zdań zwykłych ludzi, dlatego też nie mogą ponosić oni odpowiedzialności za ewentualne szkody i straty wywołane zastosowaniem się do ich rad i wskazówek. Jeżeli chcesz z sugestii/rady skorzystać - pamiętaj, że robisz to na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
Luqaszek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 06 sie 2004, 17:35
Płeć:

Postautor: Luqaszek » 06 wrz 2004, 11:23

Mam na uwadze Maverick.. po prostu czasami 3eba sie kogos spytac o rade ... opinie .. forum sie sprzydaje .. moze i nie sa tutaj ludzie z dyplomami medycyny ale czasami zwyczajny szary czlowieczek wie wiecej ze swoich doswiadczen niz osoba ktora ukonczyla szkole i stala sie lekarzem bo jego tatusiek mial duzo $ ...

Odbiegamy od tematu :D zeby pozniej nie bylo na mnie :D
Młotek MaM aLe jAkOs NiE mOgE WyBiĆ sObiE gŁuPoT z GłOwY ...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 wrz 2004, 13:52

Tak tak , szczegulnie odpowiedzą Ci po przeczytaniu twego postu , a własciwie to co w nim napisałes , czyli ????? JEDNO ZDANIE !! TU KAZDA ODPOWIEDZ JEST DOBRA , wiec nie widze sensu zadawania takiego pytania , jak i odpowiadania na nie , jesli sie głebiej nad tym zastanowisz ....przyznasz mi racje ! :564:

"dziewczyne bolalo cos w lewym boku "

Wybacz , ale mnie dziś tez coś boli w lewym boku , a przeciesz nie mam jajników !
rozumiesz o co mi chodzi , mam nadzieje ze sie nie obrazisz !! i kumasz w czym rzecz!!! :566:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Luqaszek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 06 sie 2004, 17:35
Płeć:

Postautor: Luqaszek » 06 wrz 2004, 13:59

Kumam kumam Krzusiu ale nie myle sie do konca... :D moze i nie umiem precyzowac dokladnie swojego pytania ...ale nie ktore choroby maja pewne oznaki .. tylko i wylacznie dla siebie zarezerwowane... wiec tez mnie troszke zrozum ...a do obrazania sie .. to niee...az taki zly to ja nie jestem :564:
Młotek MaM aLe jAkOs NiE mOgE WyBiĆ sObiE gŁuPoT z GłOwY ...

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 91 gości