ZAPACH-jaki lubicie?

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 11 sie 2004, 14:41

zwracam ogromna uwage na naturalny zapach skóry. kiedys miałam chłopaka którego zapach nazwalabym 'papierowym', kompletnie nijaki. po jakims czasie gosc okrutnie irytowal mnie ale nie zdawlam sobie sprawy dlaczego. niby wszytsko ok ale jednak.....sadze ze to przez ten zapach.
co do perfum, dla kobiet J del Pozo halloween i kenzo l'eu par <czy jakos tak>. Nie ma lepszych poki co. szybko sie nuedze ale te zapachy sa dla mnie ponadczasowe.
w temacie meskich, czarny adidas oraz fahrenheit Diora ale za bardzo sa oklepane i kojarza mi sie troche z dresami :D Zreszta mase jest fajnych 'pachnidel' :689:
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 11 sie 2004, 18:43

Żadne pachnidło nie zastąpi naturalnego zapachu czystego, świeżego ciała (ten zapach jest niepowtarzalny).
Dla odróżnienia najgorszym zapachem jest mieszanina nawet najlepszego dezdorantu z potem albo niepodmytej cipki :563:
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
GrzesieQ
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 30 lip 2004, 12:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: GrzesieQ » 11 sie 2004, 18:48

A ja robie maly UpDate :) Dostalem od mojej ukochanej "JEAN PAUL GOTIE" i teraz takich uzywam :)
Pozdrawiam
" ...the truth is out there... "
lato
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 27 maja 2004, 00:29
Płeć:

Postautor: lato » 11 sie 2004, 18:56

Podoba mi się "Allure" oraz "Davidoff Cool Water". Uważam jednak, że ceny tych wszytkich pachnideł są chore i dlatego na codzień używam "zwykłego " :) dezodorantu "Mediterraneo". Podoba mi się jego zapach, jest niezbyt drogi (17zł) no i jest przede wszystkim bardzo trwały.
Jarek pisze:Żadne pachnidło nie zastąpi naturalnego zapachu czystego, świeżego ciała (ten zapach jest niepowtarzalny).
Dla odróżnienia najgorszym zapachem jest mieszanina nawet najlepszego dezdorantu z potem albo niepodmytej cipki :563:


Też tak uważam, najlepiej zacząć od mydła i wody.
Awatar użytkownika
Damian
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 06 gru 2003, 23:54
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Damian » 11 sie 2004, 18:58

Ja używam Mexx Diversity, bardzo podoba mi się ten zapach. A moja ukochana Naomi Campbell oraz Puma Jamaica. Najważniejszy jest jednak wg mnie dobry antyperspirant...
sHoPeN
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 05 sie 2004, 21:55
Płeć:

Postautor: sHoPeN » 11 sie 2004, 22:22

Jarek pisze:Żadne pachnidło nie zastąpi naturalnego zapachu czystego, świeżego ciała (ten zapach jest niepowtarzalny).
Dla odróżnienia najgorszym zapachem jest mieszanina nawet najlepszego dezdorantu z potem albo niepodmytej cipki :563:


Czasem taka mieszanina daje naprawde podniecajacy zapach... pod warunkiem ze nie jest to kilkudniowy lub wiecej zapach tego potu i innych wydzielin...

Co do perfum to kiedys podobaly mi sie adidasy czarny i zielony(te pierwsze) ale strasznie oklepane zrobily sie te zapachy... Pozniej jakos nie przywiazywalem wiekszej uwagi do zapachu i marki... mial po prostu odswiezac... Ostatnio uzywam perfum z Avonu juz mi sie konczy Intrigue(delikatny cytrynowo cynamonowo waniliowy... jakos tak mi sie kojarzy) i zastanwiam sie co wybrac...
Awatar użytkownika
Arouse
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 12 sie 2004, 10:34
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Arouse » 12 sie 2004, 13:41

Ja tam uwielbiam zapach mojej ukochanej , oczywiście gdy jest czyściutka :) ... nie ma nic bardziej podniecającego :)
Wszyscy myślą, że czegoś nie da się zrobić , wtedy pojawia się ten jeden, który o tym nie wie... i to robi.
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 12 sie 2004, 14:00

Ja uzywam Farenheita Christiana Diora i strasznie juz oklepanego czarnego adidasa. Jak dla mnie sa kozackie obydwa :)
Awatar użytkownika
Baranisu
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 30 sie 2004, 13:38
Skąd: łódzkie
Płeć:

Postautor: Baranisu » 02 wrz 2004, 15:51

dla mnie KENZO, a dla niej C-THRU zielone sa boskie i moge szalec. antyperspiran adidasa tez lubie szary.
"Kochaj i szalej nie pytaj co dalej bo potem juz tylko niebo."
klaudiusz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 19 sie 2004, 22:27
Skąd: dolnyslask
Płeć:

Postautor: klaudiusz » 03 wrz 2004, 00:30

witam

ja uzywalem Extase firmy munchens (nie wiem czy tak sie to pisze) zajebisty zapach kupielm go w ghamuburgu na lotnisku jak ktos moze ma gdize kupic to prosze dac znac

do tego tabac man tez fajne

przychylam sie do tego ze podczas sexu nie lubie gdy moaj partnerka jest wyperfumowana i nie lubi gdy sie zmaruje antypierspirantem bo nie raz jego smak doprowadza mnie do szalenstwa

co do nie podmytej cipki to sie nie zgodze mi sie zawsze podoba zapach i samk mojej ukochanej cipeczki (chociaz mialem okazje poczuc u innych kobiet calkiem cos innego )

pozdrawima
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 03 wrz 2004, 23:05

Ja tam uwielbiam zapach mojej ukochanej , oczywiście gdy jest czyściutka ... nie ma nic bardziej podniecającego


mam to samo :) tyle ja zawsze bo zawsze jest czysciutka :)
Awatar użytkownika
___ToMeK___
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 348
Rejestracja: 23 sie 2004, 22:57
Skąd: pomorze / WLKP
Płeć:

Postautor: ___ToMeK___ » 05 wrz 2004, 12:04

Ja uzywam Hugo Boss Dark Blue. Dziewczynie ostatnio sprawilem maly prezent - Hugo Boss dla kobiet. Piekny zapach. W takim flakoniku w ksztalcie polkola, w bialym pudelku. Tylko cholerstwo drogie :/
0101010001101111011011010110010101101011001000000100011101100101011100100110101101100101
-.-. .. . -.- .- .-- --- ... -.-. / .--. .. . .-. .-- ... --.. -.-- -- / -.- .-. --- -.- .. . -- / -.. --- / .--. .. . -.- .-.. .- / ---... .--.
Awatar użytkownika
MKV
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2004, 15:03
Skąd: okolice wawy
Płeć:

Postautor: MKV » 07 wrz 2004, 20:13

Mojej dziefczynce podoba sie to co uzywam.... jest to Brossi... dostalem kiedys od ojca... fajny zapach :)
"Niezależnie od sytuacji zawsze broń swoich racji
To dla Twojej informacji, reszta jest owiana tajemnicą
Jedni będą krytykować - inni się zachwycą
Jedni będą Cię szanować - drudzy znienawidzą"

Fenomen - Prawda
Awatar użytkownika
crystal
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 08 wrz 2004, 01:46
Płeć:

Postautor: crystal » 08 wrz 2004, 22:30

nie ma jak meski zapach smaru piwa :564: potu i papierosow , albo zapach swierzo palonej gumy :571:
we'll fight, we'll bleed.
Don't try to come to preach over us and
over me, we're children of decadence,
we're right, we're real, we will fight, we'll bleed,
we're mothafucking dying breed!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 08 wrz 2004, 22:34

nie ma jak meski zapach smaru piwa potu i papierosow , albo zapach swierzo palonej gumy
Dokladnie, wtedy kazda komorka ciala kobiety chce zygac :563:
Adam

Postautor: Adam » 11 wrz 2004, 23:17

Ja jestem za tym żeby nie zagłuszać tak całkowicie naturalnego zapachu ciała. Bądź co bądź ma on pewne funkcje. Tylko antyperspirant.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 12 wrz 2004, 01:23

No wiesz, najgorsze sa te dezodoranty za 5zl ktorymi wiara... nie, w ktorych wiara sie kapie! Bo dobry perfumik nie jest zly :D
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2004, 10:02 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Adam

Postautor: Adam » 12 wrz 2004, 09:55

Ale ze skóry wydzielają się pewne substancje, w których zawarta jest informacja zapachowa trafiająca wprost do naszej podświadomości. Informacje zawarte w tych substancjach głównie dotyczą sfery seksualnej ... ale nie tylko. Natomiast perfumami można je skutecznie zagłuszyć...
Awatar użytkownika
Shadow
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 09 lut 2005, 22:44
Skąd: Lasy Pomorza :)
Płeć:

Postautor: Shadow » 12 lut 2005, 12:31

Asia pisze:A on używa czarnego STR8 Wprost rozpływam się w jego ramionach wraz z tym zapachem!!!


tez kocham ten zapach :D mam mile wspomnienia z nim zwiazane :P
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 12 lut 2005, 15:11

Na moim eks cudownie pachniał różowy Joop (ale tylko na nim - normalnie mnie mdli) i Zino Davidoff. Na następnym Cacharel, na jeszcze następnym ordynarny Boss - też genialnie, ale to wyjątek jakiś, bo mnie rażą takie typowo męskie zapachy. A na obecnym - wstyd się przyznać, ale kompletnie nie mam pojęcia :(

Dla pierwszego musiałam pachnieć Anais Anais Cacharel, choć już dawno z obiegu wyszły, ale faktycznie dobrze na mnie pachną, inaczej niż na wszystkich. Ciągle mnie tym faszerował :p Obrzydził na całe życie chyba ;)

Chciałabym pachnieć tym, co się podoba mojemu facetowi, bo mi jest łatwo na kimś ocenić, na sobie nie potrafię. Ale mój jakoś milczy... :(
=ANIOLECZEK=

Postautor: =ANIOLECZEK= » 12 lut 2005, 16:09

ja dostalam perfumy przywiezione z egiptu,nie na spirytusie,takie "prawdziwe" perfumy,wyciskane z kawiatkow,na jakichs oleikach itd...to moje ulubione =]
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 12 lut 2005, 17:33

Ja uwielbiam wszystko co jest z serii Chanel i dodam do tego jeszcze Chopard Madness.
Lubię jednak nieraz odpocząć od tych zapachów,a wtedy używam coś średnio drogiego o zapachu zielonej herbaty.
Jeżeli chodzi o męskie zapachy,to ciekawie pachnie Fahrenheit.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
jaTOja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 02 sty 2005, 00:49
Płeć:

Postautor: jaTOja » 13 lut 2005, 02:55

Bawiąc sie z dziewczyną pod prysznicem, uzywajac zelu pod prysznic axe nagle spadł ze stoliczka :D i wtedy usłyszałem od dziewczyny "efekt AXE" =) a tak poza tym to lubie delikatne zapachy, DIOR ... ah ... a w bardziej intymnycxh sytuacjach tylko i wyłącznie zapach skóry partnerki [nie wskazane balsamy i inne bo sa niesmaczne w ustach]
cytrynka
Maniak
Maniak
Posty: 593
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:12
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: cytrynka » 15 lut 2005, 11:29

ja uwielbiam swierze dalikatne zapachy :P
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 15 lut 2005, 13:16

Ja lubię świeży zapach Marichuany :D Jest taki aksamitny i w ogóle pobudza ..... Poza tym Lubie aromat pieczonego ciasta :D I dobrze zrobionej Kawy Mniam :D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
greg
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 82
Rejestracja: 13 sie 2004, 17:46
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: greg » 15 lut 2005, 15:08

Dunhill - Desire
Yves Saint Laurent - M7
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 15 lut 2005, 20:25

Krzych(TenTyp) pisze:Ja lubię świeży zapach Marichuany :D Jest taki aksamitny i w ogóle pobudza .....

ooo tak... zapach jest super, dla mnie lepszy nawet od efetów palenia gandzi :D
i lubię jeszcze zapach drzewa sandałowego... szczególnie jak dostaje korby od dobrego trance'u
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 15 lut 2005, 23:40

jak ma na sobie Davidoffa Cool Water to wymiekam i jestem w stanie zrobic wszytsko.
Ja uzywam ostatnio CK One Summer a wczesniej CK One po prostu. lubie te zapachy ale mysle ze chyba jeszcze nie znlazlam tego swojego ktory by mi pasowal.
Awatar użytkownika
lushness
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 71
Rejestracja: 05 sty 2005, 18:42
Skąd: samego południa
Płeć:

Postautor: lushness » 10 kwie 2005, 22:07

Ja kiedyś uywałam Laguny Salvadora Dali- heh mojego ex bardzo kręcił, twierdził że pachnę 'jak szarlotka' ;) potem strasznie spodobała mi się Noa Cacharel, niestety choćbym nie wiem ile go na siebie wylała ten zapach nie chce się na mnie 'zatrzymać' :571: teraz mam Jadore i i ja i mój chłopak jesteśmy fanami tego zapachu :)
The one I adore
The one i've been looking for
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 10 kwie 2005, 23:23

lushness pisze: twierdził że pachnę 'jak szarlotka'

Dzisiaj zjadłem szarlotkę... smaczna :D :D :D
KOCHAJ...i rób co chcesz!

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 204 gości