DUPHASTON

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

olgaa_j
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 14 lip 2011, 18:17
Skąd: Polska
Płeć:

DUPHASTON

Postautor: olgaa_j » 25 paź 2011, 12:47

Witam !
Od 8 dni biorę Duphaston i bardzo źle się czuje, wymioty, mdłości, bóle głowy, osłabienie. Zostało mi tylko 5 tabletek, bo mam brać 2x dziennie po 1 tabletce.
Zastanawiam się czy można przerwać to leczenie.
Czy ktoś z Was również miał takie działania niepożądane po braniu tych tabletek ?

Proszę o odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Alamakota
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 397
Rejestracja: 07 maja 2010, 15:15
Skąd: Z daleka
Płeć:

Re: DUPHASTON

Postautor: Alamakota » 25 paź 2011, 14:40

olgaa_j pisze:Witam !
Od 8 dni biorę Duphaston i bardzo źle się czuje, wymioty, mdłości, bóle głowy, osłabienie. Zostało mi tylko 5 tabletek, bo mam brać 2x dziennie po 1 tabletce.
Zastanawiam się czy można przerwać to leczenie.
Czy ktoś z Was również miał takie działania niepożądane po braniu tych tabletek ?

Proszę o odpowiedzi.


Zadzwoń do lekarza.
Ah, no i zobacz co jest w ulotce napisane też.
Google mówi, że te tabletki zawierają hormony, a z hormonami "Wszystko się może zdarzyć".

Zadzwoń do lekarza.
Ostatnio zmieniony 25 paź 2011, 14:42 przez Alamakota, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 paź 2011, 21:23

olgaa_j, brałam go i nic takiego się nie działo. Ja bym się do lekarza zwróciła.
kaiyara
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2013, 13:02
Skąd: united kingdom
Płeć:

Postautor: kaiyara » 19 cze 2013, 13:09

Doceniam wszystkie posty na tym forum ... Dzięki wszystkim ... Miłego dnia.
Kaiyara
Awatar użytkownika
Aggie_W
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 cze 2013, 14:46
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Aggie_W » 19 cze 2013, 15:26

To prawda, z hormonami bywa różnie... Lekarz i jeszcze raz lekarz.
„Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.”
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7679
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 19 cze 2013, 22:02

kaiyara pisze:Doceniam wszystkie posty na tym forum ... Dzięki wszystkim ... Miłego dnia.
No litosci. Co Twoj post wniosl do tego tematu sprzed 2 lat?

Za odkop roku zlota lopata wedruje do ciebie.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 19 cze 2013, 22:05 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Leo123
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2014, 08:15
Skąd: Faisalabad
Płeć:

Posy

Postautor: Leo123 » 03 sty 2014, 08:28

Lekarz i jeszcze raz lekarz.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości