Irygator do zębów, ktoś używa ?

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Junak
Pasjonat
Pasjonat
Irygator do zębów, ktoś używa ?

Postautor: Junak » 21 sie 2011, 15:44

Zastanawiam się nad zakupem irygatora, aby wprowadzić nową jakość w higienie jamy ustnej. Mam aparat i nie do końca wyklute ósemki, co jest idealnym wskazaniem do zastosowania "Karchera" do zębów :) Szczoteczka nie daje rady. Nici pomagają, ale nie ogarniają tematu w 100%. Koszt zakupu takiego sprzętu kosmiczny nie jest, a dentysta daje gwarancję, że w paszczy będzie czysto.

Czy ktoś z was korzysta z takiego urządzenia ? Podzielcie się doświadczeniami ! Warto ?
Umiesz liczyć ? Licz na siebie.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Postautor: Maverick » 21 sie 2011, 23:41

Ja mam, ale nie uzywam bo mi sie nie chce. zycie jest za krotkie zeby pol godziny dziennie marnowac na mycie zebow. Poza tym ten strumien i tak leci jakos krzywo. Ale jezeli w zwiazku z aparatem nic innego nie daje rady... Ja mialem aparat i nawet nici nie uzywalem a nie przypominam sobie bym mial miedzy zebami spizarnie. Inna sprawa ze mialem taka specjalna szczoteczke do aparatow. Na druciku wloski wychodzily w kolo po bokach wiedz idealnie wchodzila miedzy aparat a zeba.
azielik
Początkujący
Początkujący
Re: Irygator do zębów, ktoś używa ?

Postautor: azielik » 20 lut 2018, 21:09

Ja mam irygator firmy Waterpik - taki zestaw irygator ze szczoteczką soniczną i jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
invita
Zaglądający
Zaglądający

Postautor: invita » 27 lut 2018, 20:43

Ja tez używam Waterpik-a, Azielik ma rację, to dobry sprzęt i bardzo fajnie się go używa.
Invita was wita
paniProblemowa
Bywalec
Bywalec

Postautor: paniProblemowa » 02 mar 2018, 14:04

Nigdy nie używałam, ale zastanawiam się nad kupnem. Myślę, że to przydatny sposób by dodatkowo zadbać o higienę jamy ustnej. Lepiej zapobiegać a nie musieć potem leczyć zębów u dentysty.
yunona
Początkujący
Początkujący

Postautor: yunona » 20 kwie 2018, 11:07

Nie inwestowałabym od razu w szczoteczkę soniczną - zwyczajnie mnie na to nie stać, jednak ze względu na bardzo ciasne przestrzenie między zębami chcę kupić irygator. Ostatnio nawet w lidlu taki widziałam za stówkę, jednak... nie zdążyłam go kupić :/. Jakie polecacie takie w miarę tanie? Naprawdę 300 ziko za irygator to nieco dla mnie za dużo... Mam odkładać, czy znajdzie się coś bardziej budżetowego? ._.

Wróć do „Zdrowie i uroda”