PIĘKNO KOBIETY

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 15 kwie 2010, 14:50

Andrew pisze:Nie to mial autor na mysli Dzin

Jak nie to, to co
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 15 kwie 2010, 19:17

Ja jak widze ladna dziewczyne na ulicy to racej mysle cos w stylu wyru...bym. Wychwalanie piekna jakos nie przychodzi mi do glowy. Bardziej mysle o konsumpcji.
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2010, 19:17 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Vogel
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 16 lis 2009, 20:27
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: Vogel » 15 kwie 2010, 19:25

Taka natura faceta (w sensie takiego "normalnego" samca alfa, beta bo dalej to już emo i pochodne). Nie wiem czy to powód do dumy w kontekście postrzegania nas przez kobiety ale też tak mam. Choć nie powiem raz czy dwa zdarzyło mi się zobaczyć a także w jednym z przypadków porozmawiać z kobietą która dla mnie była kwintesencją piękna i na widok której nie przyszedł mi na myśl w.w. zwrot

[ Dodano: 2010-04-15, 19:26 ]
przynajmniej na początku ;)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 15 kwie 2010, 21:13

Kazda piekna kobieta jest do konsumpcji. Jezeli jakas sie wybitnie wyroznia to najwyzej przywdziam biala chusteczke na szyje.
Awatar użytkownika
Campari
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 03 kwie 2010, 22:13
Skąd: z nienacka...
Płeć:

Postautor: Campari » 15 kwie 2010, 21:48

Wydaję mi się że autorowi chodzi tu o zachowania dość niekulturalne typu gwizdy, zaczepki, natrętne spojrzenia lub komentarze (np do kumpli) w stylu: "Co ona jest dobra..." itp. Przynajmniej tak zakładam. Bo rzeczywiście, zachowania typu podejście do dziewczyny która lśni urodą i powiedzenie jej prosto w oczy że jest ładna to raczej rzadko się zdarza...
No i oczywiście Mav ma racje.
"Zaliczam glebe, wstaje, ide przed siebie, tej szansy nie pogrzebie bo ktoś daje znaki mi na niebie. I mina zrzednie tym co nie wierzyli, powiedzą kiedyś: Campari tu byli, prawdę mówili..."
Awatar użytkownika
Vogel
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 16 lis 2009, 20:27
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: Vogel » 15 kwie 2010, 22:45

Maverick pisze:Kazda piekna kobieta jest do konsumpcji.
A czy ja mówię, że nie - jeśli to było odnosnie mojego wczesniejszego posta.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 162 gości