HIV = AIDS = SMIERC

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

HIV = AIDS = SMIERC

Postautor: Maverick » 01 gru 2009, 23:51

Zetknal sie ktos z tym raportem?
http://www.tomaszgabis.pl/wp-content/up ... o_aids.pdf
Mam to ze strony http://www.bibula.com/?p=7299
Rozpisal sie ktos na 200 stron w tym raporcie. JEstem na 55 i musze przyznac ze dosc przekonywujace. Co o tym myslicie?

Jezeli ktos sie bedzie wypowiadal to prosze o zaznaczenie czy go czytal czy nie.
pracocholik
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 391
Rejestracja: 29 lip 2004, 14:14
Skąd: W-Wa - okolice
Płeć:

Postautor: pracocholik » 02 gru 2009, 01:49

Wcześniej się nie zetknąłem, natomiast skorzystałem z Twojego linku. Aktualnie doczytałem właśnie do 55 strony.

Powiem tak. Temat jest poważny. Chociaż przedstawione argumenty są przekonywujące nie mam żadnego warsztatu by się jakkolwiek merytorycznie do nich ustosunkować. Jedno, z czym nie zgodzić się nie sposób to brak krytycznego spojrzenia na powszechnie panujące teorie. Nauka zna wiele sposobów podważania/udowadniania teorii. Skoro pojawiają się głosy naukowców wybitnie nie pasujące do mainstreamu, które zamiast sprawdzenia są po prostu pomijane to coś jest nie tak.

Postaram się powiedzieć coś więcej po przeczytaniu całości.
(...)
And when you turned to me and smile
You took my breath away
I have never had such a feeling
Such a feeling of complete and utter love
As I do tonight
(...)

Chris de Burgh - Lady in Red
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 gru 2009, 10:06

Przeczytalem caly. W sumie raport to tylko 150 stron, potem jest 20 stron tekstu jakiegos innego kolesia a na koniec 30 stron bibliografii :]
Biorac pod uwage ze podobne przypadki w historii juz byly ze blednie cos sklasyfikowano i sie tego trzymano jak tonacy brzytwy, brak naukowych dowodow na zwiazek HIV z AIDS i cala argumentacje raportu daje wiare raportowi. Wisienka na torcie jest liczba 100. Ponad 100 miliardow $ wydano lacznie na walke z HIV/AIDS. W tym ponad 2 na samo poznanie tego wirusa, a mimo to nie ma testow pozwalajacych go wykryc. Gdy chodzi o taka kase nie ulega watpliwosci ze beda w nieskonczonosc szukac leku na to i chocby ich obdzierali ze skory beda sie trzymac tej wersji ktora obowiazuje.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 24 gru 2009, 15:21

Maverick pisze:na koniec 30 stron bibliografii
a na te 30 stron jest tylko 77 tytułów opublikowanych w tym tysiącleciu. z tego żaden po 2005.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 gru 2009, 14:19

Bo jak widac raport jest pisany w 2004 albo 2005 roku. To chyba logiczne. Zreszta samo to ze bez badan w latach 80 ogloszono ze HIV wywoluje AIDS mowi wszystko.
A to tysiaclecie jak ladnie nazwales trwa dopiero 9 lat ;) A glowne watpliwosci dotyczace AIDS i HIV pojawily sie od razu po ich ogloszeniu bo o wykryciu ciezko mowic.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 26 gru 2009, 17:36

Maverick pisze:Bo jak widac raport jest pisany w 2004 albo 2005 roku
czyli w takiej dziedzinie jak wirusologia to już archeologia. Jest w nim kilka bredni vel manipulacji. np.: te ponad 4 tys przypadków w których jako przyczynę stwierdzono AIDS a nie wykryto przeciwciał wirusa. Sęk w tym, że nie wspominają, że można wykryć wirusa także szukając jego DNA. A fakty typu, że większość chorych to homoseksualni mężczyźni jest po prostu kłamstwem. Dziś większość to heteroseksualne kobiety. Zarzut, że okres latencji jest tak długi to kolejne nieporozumienie. Wiru żółtaczki zabija po 40 latach. a więc nie istnieje? A te paradoksy <hahaha> pytanie:"dlaczego, mimo braku sczepionki, żaden lekarz nie zaraził się?" - zaraził jeśli uprawiał z nimi seks. <pijak> dlaczego większość chorych mają po 25 - 49 lat? bo w tym wieku przeważnie uprawia się seks <pijak>. albo pytanie 12 świadczy o anafalbetyzmie. wystarczy przeczytać cokolwiek a AIDS. Cały ten raport klasyfikuję gdzieś obok teorii wklęsłej Ziemi <pijak>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 gru 2009, 12:13

Blazej30 pisze:czyli w takiej dziedzinie jak wirusologia to już archeologia.
Nie zrozumiales mnie chyba. Skoro juz w latach 80 odkryto ze jest HIV, ze powoduje AIDS to nie trzeba siegac do najnowszych badan aby to potwierdzic. Skoro wowczas to odkryli to chyba mieli na to jakies badania? Wiec wystarcza badania sprzed ponad 10 lat. Nooo chyba ze WOWCZAS ich nie mieli, stworzyli hipoteze, podali jako fakt naukowy a nastepnie przez 20 lat usilnie staraja sie ja udowodnic <hahaha> Zgadzasz sie ze cos w tym jest nie tak?
Blazej30 pisze:Wiru żółtaczki zabija po 40 latach.
Tylko ze wirus zoltaczki w przeciwienstwie do wirusa HIV wywoluje jakas chorobe. HIV nie wywoluje zadnej.


Ogolnie nie musisz w to wierzyc. Dla mnie przekonywujace jest juz samo to ze osoby ktore sie nie leczyly zyja a te ktore sie leczyly nie. Poza tym mylisz kolejnosc rzeczy: to nie raport ma udowadniac ze HIV nie wywoluje AIDS. Raport obnaza to ze nigdy nie dowiedzono ze HIV wywoluje AIDS! Rozumiesz? A skoro tego nigdy nie dowiedzono to raport niczego udowadniac nie musi. On po prostu obnaza prawde. Byc moze w jakis sposob HIV na cos wplywa, przy jakichs dodatkowych warunkach. Ale tego nie dowiedziono, od razu stwierdzili ze wywolluje i koniec.


Poza tym Blazej - czy Ty to w ogole przeczytales? Czy tylko opierasz sie na pytaniach z samego poczatku raportu i z gory zakladasz ze ludzie nie mogliby byc tak niedobrzy by dla setek miliardow dolcow rozdmuchac nieistniejaca chorobe?

[ Dodano: 2009-12-31, 12:16 ]
A poza tym nie ma czegos takiego jak wirus zoltaczki. Sa wirusy wywolujace zapalenie watroby czego konsekwencja moze byc zoltacka i inne powiklania. To zupelnie co innego niz HIV.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 126 gości