Skubanie zarostu

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Skubanie zarostu

Postautor: Haro » 24 lis 2009, 13:52

Odkad na mojej twarzy pojawil sie zarosto-podobny wlos, zaczalem namietnie molestowac swoja brode. Teraz, kiedy jest ich troche wiecej, a ja mam ochote je troche zapuscic, zaczynam je skubac. Moze nawet nie tyle skubac, co "ukrecac leb". Siedze tak sobie przed TV, czytajac ksiazke, w kinie czy gdziekolwiek gdzie nie mam czego zrobic z rekami, i krece wlosy na brodzie, ktore zlosliwie wyskakuja razem z cebulka. Denerwuje mnie to, bo po pierwsze pozbywam sie synonimu swojej meskosci, a po drugie po wyrwaniu z cebulka te odrastaja duzo slabsze, czego wynikiem sa luki w zaroscie...

Czy ktos mial taki problem? Irytuje mnie to, bo juz dawno powinienem jak gosc wygladac, a przypominam censored, ktorego twarz upodabnia sie do gowna w ktore ktos zapalek nawtykal...

Hilfe!
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 24 lis 2009, 13:57

Mój to też ma, w sensie skubanie, bo nic nie wyrywa. Dostaję szału <angry> Ale przynajmniej poznaję po tym, kiedy myśli :D
Ostatnio zmieniony 24 lis 2009, 13:58 przez lollirot, łącznie zmieniany 1 raz.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 24 lis 2009, 15:17

Znaczy ukrecanie jest konsekwencja skubania. Moja tez to wnerwia, czesto po lapach dostaje, ale w tej chwili to zaczyna denerwowac rowniez i mnie, z uwagi na ubytki w zaroscie...

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 127 gości