Co myślicie o obrzezaniu?

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

kknd
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 150
Rejestracja: 30 lis 2005, 22:40
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Postautor: kknd » 28 lip 2006, 17:53

Mi sie wydaje ze gl powodem obrzezania jest fakt ze mezczyzni bez moga kochac sie dluzej, nie wiem czemu ale mam takie wrazenie ze tylko o to chodzi a nie o ww. argumenty.
Mi szkoda by bylo wydawac kasy na ten zabieg, naprawde lepiej pocwiczyc z partnerka
http://aneta.ulotka.biz/ Salon Fryzjerski Aneta W Olsztynie
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 28 lip 2006, 17:58

Wydluzenie stosunku kosztem zmniejszenia doznan ? :/ Idiotyzm. Rozumiem, ze kobiety wola dlugo i namietnie, ale trzeba tez myslec o sobie :/
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
leeloo
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 07 cze 2006, 18:35
Skąd: spod byka
Płeć:

Postautor: leeloo » 23 sie 2006, 22:43

odswieżam, gdyż chciałbym poznać opinię Pań na ten temat, zwlaszcza tych, ktore miały kontakt z obrzezanym? sam jestem na etapie decydowania, tak czy nie, więc chcialbym wiedziec jaka to różnica dla babki
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 23 sie 2006, 23:58

leeloo pisze:sam jestem na etapie decydowania, tak czy nie, więc chcialbym wiedziec jaka to różnica dla babki

Różnica w seksie przypuszczam, że żadna. Jeśli myślisz o "efekcie wizualnym" to dla mnie też żadna. Natomiast w jakimś artykule podsumowującym dyskusję w USA "obrzezać czy nie" przeczytałam, że w obcinanym napletku znajduje się dużo zakończeń nerwowych => mniejsza przyjemność ze współżycia. Gdyby mojemu facetowi przyszła chęć się obrzezać, to starałabym mu się to wybić z głowy ;)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 24 sie 2006, 00:12

tank girl pisze:że obrzezane penisy są cholernie sexy i podobają mi się niesamowicie

A mnie obrzezane łechtaczki :D
Jak tak bardzo podobają Ci się, to ściągnij w reszcie ten napletek i bedziesz mieć gościa obrzezanego <diabel>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
leeloo
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 07 cze 2006, 18:35
Skąd: spod byka
Płeć:

Postautor: leeloo » 24 sie 2006, 11:49

Różnica w seksie przypuszczam, że żadna.
Slyszalem ze wprost przeciwnie, ale trzeba by zweryfikowac. Bo inaczej nie znaczy lepiej. WIdze ze jednak jest to w naszym kraju zupelnie niepopularne, sadzac po liczbie babek majacych oba rodzaje doswiadczen... :|
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 24 sie 2006, 11:56

leeloo pisze:Bo inaczej nie znaczy lepiej.
Dokladnie... tak uwazam :]
Jak juz bylo mowione, sa minusy i sa pewne plusy obrzezania. Ale nie sadze, ze jest sens, bys to robil.
Religia, owszem, ale tak po prostu?
Okaleczac sie na wlasne zyczenie?
leeloo
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 07 cze 2006, 18:35
Skąd: spod byka
Płeć:

Postautor: leeloo » 24 sie 2006, 12:28

Nigdy w zyciu nie zastanawialbym sie nad zabiegiem dla wlasnej satysfakcji czy jakies mody. Ja po prostu byc moze, bede musial to zrobic.. gdyz wiekszosc lekarzy nie chce sie bawic w zabiegi posrednie, jakas plastyke czy cos, od razu proponuja ciachnac wszystko. Nie odpowiada mi to do konca, ale jeśli nie bede mial wyjscia, pewnie bede sie musial zgodzic. Wzgledy za i przeciw rowniez rozwazylem, ostatnim etapem moich rozwazan jest wlasnie opinia babek. Rozmawialem o tym, ze swoja kobieta, jednak ona nie ma doswiadczenia z ciachnietymi facetami, wiec tez nie wiele moze mi powiedzieć. Jako, ze decyzja jest raczej nieodwracalna, chcialem wiedziec z czym sie musze liczyc. Niestety reczne zabawy w dotychczasowej formie juz tez odpadają... :|
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 24 sie 2006, 12:29

leeloo pisze:od razu proponuja ciachnac wszystko

Ups, tu bym sie bal :)

Dla mnie obrzezanie odpada :) Mm tak wrazliwego grzybka, ze jak tylko przejade po nim reka lub mi sie skorka obsunie i pojezdze nim po gaciach, to mi noga zaczyna nerwowo podskakiwac :P
leeloo
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 07 cze 2006, 18:35
Skąd: spod byka
Płeć:

Postautor: leeloo » 24 sie 2006, 12:32

ileś to trwa, ale podobno można sie przyzwyczaić. Myśle ze każdy, z nieobrzezanych ma wrażliwa główke .. wiec bez przesady, jesli nie mialbys dużego wyboru co byś zrobił? Brak decyzji to tez decyzja..
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 24 sie 2006, 12:36

leeloo pisze:jesli nie mialbys dużego wyboru co byś zrobił

Jesli nie mialbym wyboru to musialbym sie zdecydowac. Przeciez to oczywiste :) Ale skoro nie musze to nie bedzie wydziwiac ;)
leeloo
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 07 cze 2006, 18:35
Skąd: spod byka
Płeć:

Postautor: leeloo » 24 sie 2006, 12:38

o nie bedzie wydziwiac

i slusznie szczesliwy czlowieku ! :)
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 24 sie 2006, 12:40

A Ty jestes nieszczesliwy? :) Bo napletka zabraknie? :) Zyc nie umierac, co ma byc to bedzie. Jesli to sprawi, ze nie bedziesz chory, to zrob to. Bedziesz na dodatek oryginalny :) Moze nawet dasz dziewczynie to, czego inny dac nie mogl - jakies inne doswiadczenia seksualne. :P <brawo> Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo, pamietaj <browar>
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 24 sie 2006, 12:55

Dlaczego reczne zabawy odpadaja? Bo tego nie rozumiem? Przeciez napletka mu razem z palcami nie odcinaja :?
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 24 sie 2006, 13:09

No facet traci napletek - to jedna z metod zabaw recznych tez odpada.
Choc co facet to inne upodobania, wiec moze np Ty Haro bys nie stracil :]
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 24 sie 2006, 13:14

Przeciez zabawy reczne nie polegaja na obsuwania napletka, ale pieszczeniu grzybka :) Napletek ulatwia, to fakt, ale mozna piescic grzybka reka i miec z tego tyle samo uciechy :)

[ Dodano: 2006-08-24, 13:14 ]
P.S. Mowiac o palcach nie mialem na mysli uzywania ich do wsadzania sobie w dziurki wszelkiego rodzaju! Od razu uprzedzam :)
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 24 sie 2006, 13:15

Jak mowilam, co facet, to czasem inne upodobania. Najwidoczniej leeloo lubi tylko zsuwanie napletka :]
Tylko w takim wypadku, po co go usuwac? :>
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 24 sie 2006, 13:24

Polubi pieszczenie grzybka - jesli faktycznie innego wyjscia ne ma, to i wyboru innego miec nie bedzie :)
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 24 sie 2006, 13:25

sophie pisze:Tylko w takim wypadku, po co go usuwac? :>

Pewnie ma stulejkę. Jak dla mnie nie ma się nad czym zastanawiać - tylko usuwać. Co innego gdyby w grę wchodziło własne widzimisię.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 24 sie 2006, 13:27

Pewnie ma stulejkę. Jak dla mnie nie ma się nad czym zastanawiać - tylko usuwać. Co innego gdyby w grę wchodziło własne widzimisię.
Jesli stulejka to tak. Ale tego nie doczytalam z jego postow...
leeloo
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 07 cze 2006, 18:35
Skąd: spod byka
Płeć:

Postautor: leeloo » 24 sie 2006, 13:29

Pewnie ma stulejkę.

Otóż, nie, nie mam.

zabawy reczne nie polegaja na obsuwania napletka

ciekawe, a robila Ci to kiedys kobieta Haro?
Samo pocieranie glowki predzej doprowadzi Cie do podrażnień niz do finału..nie tylko po to ta skorka jest, ale to jedna z funkcji. Przyslowiowe walenie konia chyba jednak angazuje w znacznym stopniu napletek..

Tylko w takim wypadku, po co go usuwac?
Jesli nikomu sie nie chce wykonac plastyki to co mam sam sobie skorygowac?

A roznicy, przynajmniej w oralu, zbytnio nie widzialam :]
A jak podczas samego interkorsu? ;P Bo mniemam, przeczytawszy powyzsze zdanie, ze dosw masz. Slusznie?
Ostatnio zmieniony 24 sie 2006, 13:32 przez leeloo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 24 sie 2006, 13:31

leeloo pisze:ciekawe, a robila Ci to kiedys kobieta Haro?
Samo pocieranie glowki predzej doprowadzi Cie do podrażnień niz do finału..nie tylko po to ta skorka jest, ale to jedna z funkcji. Przyslowiowe walenie konia chyba jednak angazuje w znacznym stopniu napletek..

Sam tak kiedys robilem. Jesli masz wrazliwa glowke, to dostaniesz podraznien. Jesli jednak glowka przyzwyczai sie do ocierania np. o majtki, to z czasem przyzwyczai sie do ocierania o dlon. Uodparnia sie.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 24 sie 2006, 13:33

sophie pisze:Ale mysle, ze i tak moze byc nieco bolesne

Na poczatku na pewno. Z czasem coraz mniej, az do zmniejszenia bolu do zera.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 24 sie 2006, 13:35

No tak, ale co to za przyjemnosc na poczatku? :]
leeloo
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 07 cze 2006, 18:35
Skąd: spod byka
Płeć:

Postautor: leeloo » 24 sie 2006, 13:35

Jesli jednak glowka przyzwyczai sie do ocierania np. o majtki, to z czasem przyzwyczai sie do ocierania o dlon.
Haro, sam sobie przeczysz, wczesniej pisales ze masz tak wrazliwą, że byle potarcie i noga Ci lata, a teraz widze ze przyzwyczajony juz jestes do pocierania. O szczegoly juz nie pytam, nie moja sprawa :)
PS. Masz w domu tarke do warzyw ze skorzaną rekojeścia? <diabel>
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 24 sie 2006, 13:38

leeloo pisze:Haro, sam sobie przeczysz, wczesniej pisales ze masz tak wrazliwą, że byle potarcie i noga Ci lata, a teraz widze ze przyzwyczajony juz jestes do pocierania. O szczegoly juz nie pytam, nie moja sprawa
PS. Masz w domu tarke do warzyw ze skorzaną rekojeścia?

Nie przecze. Poczytalem o tym zanm zabralem sie za pisanie w tym topicu :) Ja mam wrazliwa glowke, ale ludzie obrzezani juz duzo, duzo mniej, o ile w ogóle. Maja na tyle wrazliwa, zeby odczuwac przyjemnosc z zabaw recznych.
leeloo pisze:PS. Masz w domu tarke do warzyw ze skorzaną rekojeścia?
Nie, papier scierny z lateksowym uchwytem ;)
Awatar użytkownika
zagubiona_wenus
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 05 lip 2006, 10:24
Skąd: dolnyśląsk
Płeć:

Postautor: zagubiona_wenus » 24 sie 2006, 15:08

leeloo pisze:odswieżam, gdyż chciałbym poznać opinię Pań na ten temat, zwlaszcza tych, ktore miały kontakt z obrzezanym? sam jestem na etapie decydowania, tak czy nie, więc chcialbym wiedziec jaka to różnica dla babki

Opowiem wam tylko sie nie śmiejcie ze mnie... Mój 1 facet był obrzezany, o czy dowiedziałam się nieco później. Był moim 1 facetem i byliśmy ze sobą ponad 2 lata. Potem jak miałam następnego faceta i zaczeliśmy współżycie to byłam w cięzkim szoku jak zobaczyłam jego penisa (ten już nie był obrzezany). Myślałam że wszystkie wyglądają tak jak mojego eks a tu nagle jakaś dziwna skórka której tamtej nie miał, no coż nie przyznałam się odrazu że tak mnie zszokował ten widok, ale po jakimś czasie rozmawialiśmy o tym i tylko było dużo śmiechu z tego. Współżyłam z tamtym chlopakiem jakieś 2 lata i mając porownanie nie widze w seksie najmniejszej rożnicy. Natomiast jeśli chodzi o seks oralny to jakoś wizualnie tamten bardziej mi odpowiadał i była to dla mnie większa przyjemność bo tak mi sie jakoś estetycznie bardziej widział, a tego nieobrzezanego zanim wzięlam do buzi miałam duże opory... No to moje zdanie.
grzeczne dziewczynki idą do nieba... niegrzeczne idą tam gdzie chcą!
leeloo
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 07 cze 2006, 18:35
Skąd: spod byka
Płeć:

Postautor: leeloo » 24 sie 2006, 16:18

kto sie smieje, ręka do gory! :)
dziekuje za tą wypowiedź. a z ciekawosci: powiedzialas temu drugiemu, ze sprzet pierwszego podobal Ci sie bardziej? <diabel>
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 24 sie 2006, 17:00

nie przeszkadza mi napletek. Jak bedzie to to zrobie:D chyba ze doznania beda gorsze potem to nie ma mowy :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 25 maja 2007, 11:48

tank girl pisze:obrzezane penisy są cholernie sexy i podobają mi się niesamowicie

Mysiorek pisze:A mnie obrzezane łechtaczki :D

O, a widziałeś kiedyś jakąś? Obrazek

Bo obrzezanie łechtaczki, praktykowane do dziś, m.in. w wielu krajach afrykańskich, nie polega bynajmniej na usunięciu osłaniającej łechtaczkę skóry, tylko na łechtaczki częściowym lub całkowitym wycięciu - zwykle z pomocą kawałka szkła, albo czegoś równie miłego.

Jak tak bardzo podobają Ci się, to ściągnij w reszcie ten napletek i bedziesz mieć gościa obrzezanego <diabel>

No, niezupełnie. Wizualna atrakcyjność ciachniętego ptaszka polega bowiem m.in. na tym, że w neutralnym stanie czuwania, bez żadnych ingerencji manualnych, wygląda on tak, jak ptaszek nieciachniętego faceta może, choć nie musi, wyglądać tylko w erekcji... Obrazek
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 209 gości