Torbiel jajnika, danazol

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Haraldzia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 15 maja 2007, 21:24
Skąd: DalekoStad
Płeć:

Torbiel jajnika, danazol

Postautor: Haraldzia » 18 cze 2008, 10:37

Witam.
Od paru dni bolał mnie dół brzucha po lewej. I wczoraj podaczas wizyty u pani doktor okazalo sie ze mam cystę jajnikową, wielkosci ok. 7cm :(
Dziasiaj bylam na badaniu ca-125.
A kiedy zacznie mi sie miesiaczka zaczynam jesc Danazol.

W zwiazku z tym chcialam zapytac czy ktos juz mial do czynienia z tymi tabletkami?
Czy wystapily po ich jakies skutki uboczne?? (gdyz troche poczytalam i wiem ze to jest mozliwe)

Jak na razie jestem przerazona tą diagnozą. ;(
Mam nadzieje ze uda mi sie tego pozbyc...
Awatar użytkownika
jaguar166
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 22 lis 2006, 19:03
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Torbiel jajnika, danazol

Postautor: jaguar166 » 25 lip 2008, 00:05

Ponad rok temu także miałam torbiel na jajniku lecz mniejszej wielkości (dobrze że wcześnie to wykryłam). Po wizycie u ginekologa babka przepisała mi tabletki antykoncepcyjne na miesiac, żeby zwalczyć to. Na szczęście po kontrolnej wizycie torbiel znikł, jednak wiem że może "odrodzić się" na nowo. Dlatego chętnie dowiem się czegoś wiecej na temat tego specyfiku jak wyzej kolezanka. Czekam na odp :) A koleżance z góry życzę szybkiego powrotu do zdrowia, dasz rade 3maj sie :)
Carpe Diem

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 213 gości