Macmiror

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
sereniti
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 15 mar 2007, 14:58
Skąd: pomorze
Płeć:

Macmiror

Postautor: sereniti » 19 mar 2008, 18:51

cześć, w ostatni czwartek byłam u ginekologa z powodu małych upławów, lekarka stwierdziła nierówność na szyjce i powiedziała, ze to prawdopodobnie nadżerka. Dostałam Macmiror doustnie (3 razy dziennie) plus dopochwowo (12 tabletek). Dopochwowy jest spory, zakładałam na noc i co rano wypływało sporo żółtego płynu (ale to przecież normalne, nie jestem gąbką ;)) Chodzi jednak o to, że dziś po południu (czyli po 5 tabletkach) wypłynęła też wydzielina w kolorze brązowym/brunatnym (wygląda jak w ostatnie dni okresu). Czytałam na innym forum, że kilka dziewczyn miało taką sytuację, że zaczęło się u nich nie wiadomo skąd takie krwawienie. Nie mam nic na ten temat w ulotce (jedyne objawy uboczne to wg nich mogłyby być swędzenie/pieczenie etc). Moje cykle są 35 dniowe, teraz nagle wyszedłby 21 (żadnych stresów, zmian klimatu ani nic, więc nie przypuszczałam przesunięcia). Teraz moje pytanie: czy komuś się tak zdarzyło przy macmiror czy innym leku? dzwonić do ginekologa? przerwać leczenie uznając, że to okres (choć nie wygląda, ja sie nie czuję jakbym miała, i timing też jakby nie ten)?
będę wdzięczna za wsparcie, bo się skołowałam
Could I borrow your oxygen? I want to breath what you're breathing ;*
Stormy

Postautor: Stormy » 20 mar 2008, 02:37

ja bym zadzwonila, co ci szkoodzi, choc wydaje mi sie ze okres to nie jest.

OT(malutki): <hahaha> skojarzylo mi sie z tematem na kafeterii na teat grzybicy i czosnku - ponoc wlozenie se czosnku do pochwy dziala leczniczo i jaksas dziewczyma wyprobowala i taka wlasne jej sie wydzielina rano pojawila.
lila
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 22 mar 2009, 00:11
Skąd: wrocław
Płeć:

Postautor: lila » 22 mar 2009, 00:21

witaj, mam podobny problem. Tez dostalam takiego dziwnego niby krwawienia. Jestem w trakcie przyjmowania globulek macmiror complex (6 dzien) i dzisiaj zauważyłam tą dziwną krwawą wydzielinę <help> Nie mam numeru telefonu do mojego ginekologa, jest sobota-przychodnia nieczynna i nie mam pojęcia czy brać dzisaj następną globulkę!!! Może dowiedziałaś się czegoś w międzyczasie?...
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 22 mar 2009, 05:45

Zadzwoń do którejś z aptek w swoim mieście, która ma całodobowy dyżur. Jeżeli nie masz dostępu do lekarza, postaraj się chociaż o poradę technika farmacji- oni też mają wiedzę na temat tego, co jest normalne przy danym leku, a co nie.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
lila
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 22 mar 2009, 00:11
Skąd: wrocław
Płeć:

Postautor: lila » 22 mar 2009, 11:40

zdięki "runeko". To był jakiś pomysł, ale w mojej aptece nie maja pojęcia dlaczego mam takie objawy. To na pewno nie jest okres, poniewaz krwawienie jest bardzo delikatne a poza tym regularnie mierzę sobię temperaturę i teraz jestem tuz przed owulacją... W aptece panie poradziły mi abym jeszcze dzisaj wzięła globulkę a jutro udała się do ginekologa. Gdyby tylko mogły mnie zapewnić że mi to nie zaszkodzi... <glaszcze>

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 269 gości