sex bez gumki z dziewczyna ktora ma zapalenie pochwy

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

grzegorz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 28 maja 2005, 08:35
Skąd: kraków
Płeć:

sex bez gumki z dziewczyna ktora ma zapalenie pochwy

Postautor: grzegorz » 02 mar 2008, 14:39

kochalismy sie ostatnio z dziewczyna bez gumy (bierze tabletki) i po kilku dniach akurat miala wizyte u ginekologa i okazalo sie ze ma jakies zapalenie pochwy, przepisala jej galki dopochwowe.
1.Czy powinienem tez i ja sie zbadac?
2. jakby czasem miala jakas zakazne chorobe plciowa (aids,kiła itp) to podczas zwyklego badania wyszlo by jej?
3. jakbym sie zarazil choroba to rozpoznalbym ze jestem zarazony?sa jakies typowe objawy na to? np bole brzucha?cos z oproznianiem sie?
Awatar użytkownika
*marzyciel*
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 62
Rejestracja: 10 lis 2006, 14:21
Skąd: ze snu
Płeć:

Postautor: *marzyciel* » 31 mar 2008, 19:01

1. niekoniecznie
2. nie
3. to zalezy, na co dziewczyna była chora, ale podejrzewam, że to był zwykły stan zapalny albo o etiologii grzybiczej lub bakteryjnej i w tych przypadkach mężczyźni najczęściej nie mają objawów, czasami pojawiają się czerwone, swędzące plamki na penisie (grzybek) lub pieczenie i ew. wyciek z cewki

profilaktycznie lepiej jest jak ginekolog przepisze od razu leki dla partnera, bo właśnie często u nich przechodzi to bezobjawowo i potem mogą zarażać partnerkę i niestety ona musi się leczyć ponownie. ale zwykle leczenie partnera rozważa się przy nawrotowych stanach zapalnych
Przyjaciel to ten kto przychodzi, gdy inni wychodzą
Awatar użytkownika
p1tbull
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 60
Rejestracja: 28 sie 2005, 11:19
Skąd: z pokoju
Płeć:

Postautor: p1tbull » 01 kwie 2008, 08:42

kochalismy sie ostatnio z dziewczyna bez gumy (bierze tabletki) i po kilku dniach akurat miala wizyte u ginekologa i okazalo sie ze ma jakies zapalenie pochwy, przepisala jej galki dopochwowe.
1.Czy powinienem tez i ja sie zbadac?
2. jakby czasem miala jakas zakazne chorobe plciowa (aids,kiła itp) to podczas zwyklego badania wyszlo by jej?
3. jakbym sie zarazil choroba to rozpoznalbym ze jestem zarazony?sa jakies typowe objawy na to? np bole brzucha?cos z oproznianiem sie?


troche to takie samolubne :] podejscie do sprawy, martwiac sie w tym stopniu o samego siebie, ale jak kto woli, a odpowiadajac na 1,2,3: nie, raczej sie nie musisz przejmowac niczym. <chory>
Obrazek

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 221 gości