Mam problem jakiś syf wyskoczył mi na penisie:(

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

szymon187
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2008, 11:03
Skąd: Łomża
Płeć:

Mam problem jakiś syf wyskoczył mi na penisie:(

Postautor: szymon187 » 02 mar 2008, 11:09

Mam 14 lat i na penisie wyskoczył mi bąbel(około 5mm)jest cały zaczerwieniony na gorze ma biała plamke z czarna otoczka :( Doradzcie mi cos bo wstydze sie powiedziec mamie...
jesli jest juz taki temat to prosze o podanie linku
Blagam o szybka odpowiedz
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 02 mar 2008, 11:15

A ciupciales cos?
Idz do urologa...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 mar 2008, 12:44

moim zdaniem to wrzód
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 02 mar 2008, 13:07

Atanazy - o co ci chodzi? Do czego pijesz? Nie dosc ze nie napisales nic nowego w temacie to jeszcze mnie obrazasz? Co z tego ze on ma 14 lat. roznie to dzisiaj bywa z inicjacja seksualna. Wiec wyluzuj troche.

A do autora tematu: nie znajdziesz w internecie odpowiedzi. A nawet jak znajdziesz odpowiedz na pytanie co to jest, to chyba nie chcesz leczyc tego domowymi sposobami? Zbyt wazne to miejsce by ryzykowac powiklania, jak myslisz?
Ostatnio zmieniony 02 mar 2008, 13:09 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Atanazy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 157
Rejestracja: 13 sty 2007, 12:19
Skąd: z szafy
Płeć:

Postautor: Atanazy » 02 mar 2008, 14:52

Maverick, trudno jest napisać coś nowego w tym temacie, oprócz: pójdź do lekarza, nie ma czego się wstydzić. Trudno, bym prosił o zdjęcia przyrodzenia Autora i rzucał hasłami medycznymi, wymyślając diagnozy. Chodzi mi po prostu o pewnego rodzaju dostosowanie się do rozmówcy. Irytują mnie odzywki w stylu: "ciupciałeś coś?" Są debilne. Tak bynajmniej każe mi oceniać je moje pedagogiczne nastawienie i jakieś tam doświadczenie. Można zwyczajnie użyć kulturalnych słów, zachowując szacunek, a można szastać słowami rodem z rynsztoka.
Jesteśmy przecież nowi, lepsi. Lajfstajlowi, trendy, cool, k*rwa, sprawdzeni, jak najbardziej sprawdzeni na Zachodzie.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 02 mar 2008, 18:42

Ciupciac to akurat dosc zabawne slowo i nie rynsztokowe ;)
A pomyslalem o seksie bo w takim dziale znalazl sie ten temat. No chyba ze to zly dzial, wowczas moderacja powinna zadzialac ;) Co pewnie zrobi bo zglosze posta.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 255 gości