Psychiczne zaburzenia osobowości

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
zalu
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 01 gru 2006, 21:06
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Psychiczne zaburzenia osobowości

Postautor: zalu » 01 sie 2007, 23:27

W nawiązaniu do tematu który opisuje moją obecną dziewczynę zakładam ten temat. Czy ktoś z was ma stwierdzone jeakieś zaburzenia osobowości? Jak sobie z nimi radzi? Czy może udało mu się z nimi uporać? Jeżeli tak to przypomocy leków czy psychologa?

Czy osoby z zaburzeniami mogą byc akceptowane? Czy jeżeli np. na lekach funkcjomują zupełnie normalnie mogą stworzyć udany związek, małżeństwo czy też rodzinę?
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 01 sie 2007, 23:52

Ta, jasne - siur, że tak, zalu! Już widzę, jak wszyscy się zaraz zaczną tutaj rozpisywać o tym, jakie mają zaburzenia, czym ich konowały szprycują, jakie mają skutki uboczne itd. ;d
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
Daisy
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 99
Rejestracja: 05 gru 2005, 13:34
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Daisy » 02 sie 2007, 00:25

Ja jestem tylko ciekawa, czy twoja dziewczyna wie co ty tu o niej wypisujesz :] wiesz co :] mam pomysl :] moze przeslij jej linka niech se poczyta :] od razu sie rozgada :] bedzie taka rozgadana, ze moze do wielu slow dojdzie mowa ciala :] heheheh
"Największą karą dla kłamcy jest nie to, że ktoś mu nie wierzy,
ale to, że on sam nie potrafi uwierzyć nikomu."
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 02 sie 2007, 00:42

zalu pisze:W nawiązaniu do tematu który opisuje moją obecną dziewczynę zakładam ten temat. Czy ktoś z was ma stwierdzone jeakieś zaburzenia osobowości? Jak sobie z nimi radzi? Czy może udało mu się z nimi uporać? Jeżeli tak to przypomocy leków czy psychologa?

Czy osoby z zaburzeniami mogą byc akceptowane? Czy jeżeli np. na lekach funkcjomują zupełnie normalnie mogą stworzyć udany związek, małżeństwo czy też rodzinę?


naprawdę mnie przerażasz <boje_sie> Twoja dziewczyna nie była jeszcze u żadnego psychologa/ psychiatry, ba- Ona najprawdopodniej jest zupełnie normalna, a Ty Jej choroby wymyślasz <pijak> <pijak>

wątpię, żeby ktoś się tutaj z Tobą swoimi doświadczeniami podzielił :>
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Daisy
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 99
Rejestracja: 05 gru 2005, 13:34
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Daisy » 08 sie 2007, 21:25

aaa wlasnie... jak tam panna? :P zaczela mowic? :>
"Największą karą dla kłamcy jest nie to, że ktoś mu nie wierzy,

ale to, że on sam nie potrafi uwierzyć nikomu."

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: tanda i 223 gości