Jonson Holiday skin czy Dove Summer Glow

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
marzata1986
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 13 cze 2005, 22:44
Skąd: Jastrzębie
Płeć:

Jonson Holiday skin czy Dove Summer Glow

Postautor: marzata1986 » 14 lip 2007, 15:52

Poradźcie proszę który lepszy ? Bo kupiłam samoopalacz Garnier i mam jakieś dziwne plamy :( pewnie źle go nałożyłam :( ale trudno


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
extraho
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 103
Rejestracja: 03 maja 2007, 11:28
Skąd: :dąkS
Płeć:

Postautor: extraho » 14 lip 2007, 17:02

marzata1986 pisze:mam jakieś dziwne plamy :( pewnie źle go nałożyłam :(

na pewno.

ja mam johnsona, taki na noc i też pojawiają się plamy w przypadku niedokładnego wysmarowania się. w dodatku ten brąz nie jest naturalny, ale to pewnie kwestia skóry.
soulvibrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 187
Rejestracja: 19 lis 2006, 11:05
Skąd: skatowni
Płeć:

Postautor: soulvibrates » 15 lip 2007, 13:10

Ja uzywam mleczka Garniera "efekt skory musnietej sloncem" i ladnie podkresla opalenizne ,ale jak kazdy tego typu kosmetyk trzeba go rownomiernie i dobrze wsmarowac zeby nie bylo smug
Awatar użytkownika
Cold Princess
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:53
Skąd: North Kingdom
Płeć:

Postautor: Cold Princess » 16 lip 2007, 12:43

soulvibrates pisze:Ja uzywam mleczka Garniera "efekt skory musnietej sloncem" i ladnie podkresla opalenizne ,ale jak kazdy tego typu kosmetyk trzeba go rownomiernie i dobrze wsmarowac zeby nie bylo smug


Bożę ale jak on smierdzi niemilosiernie!!! normalnie tego nie czuc wachajac z opakowania, ale po nasmarowaniu skory to sie cyrk na kolkach dzieje ! <belt>
mam tez(a moze mialam)dove summer glow i ten lepiej sie sprawdzil (i to owiele lepiej - dlatego go juz nie ma)
Johnsona nie probowalam, ale kolezanki podpowiadaja, ze tez niczego sobie - szczegolnie ten do ciemnej karnacji

[ Dodano: 2007-07-16, 12:44 ]
marzata1986 pisze:kupiłam samoopalacz Garnier i mam jakieś dziwne plamy


chociazby dlatego tez nie polecam garniera... wszystko ma dobre ale z tym produktem to na psy zszedł -
z mojego doswiadczenia - kup Dove - zero smug
Awatar użytkownika
marzata1986
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 13 cze 2005, 22:44
Skąd: Jastrzębie
Płeć:

Postautor: marzata1986 » 16 lip 2007, 23:29

okeyy dziękuje za pomoc :)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
jaguar166
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 22 lis 2006, 19:03
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: jaguar166 » 18 lip 2007, 13:11

Przy okazji jak bedziesz smarowała sie takim balsamem opalizującym to wczesniej wysmaruj sie zwykłym balsamem a jak wyschnie to dopiero wmasuj balsam brązujący. Efekt murowany, zero plam :)
Carpe Diem
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 18 lip 2007, 15:27

ja nie polkecam dove, mialam po nim plamy jakbym sie nie myla przez dlugi czas a nakladalalam rowno i staralam sie niesamowicie. oddalam go siostrze, ktora uzywala wczesniej Garniera i u niej Dove zrobil to samo co u mnie a garnier sie sprawdzil
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Pogosia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 12 kwie 2005, 13:53
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Pogosia » 18 lip 2007, 15:32

Samoopalacz?

Czy mi się wydaje czy w Polsce teraz jest prawie 40 stopni?
Więc po cholerę samoopalacz?

Ale jak coś to ja polecam balsam brązujący - stosowany regularnie daje dużo lepszy efekt - i nie wyglądasz jakbyś zachorowała na żółtaczkę w solarium ;>
Some things in life are like fucking for virginity - you know it's pointless but it feels so good that you just don't want to stop.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 18 lip 2007, 15:38

Czy mi się wydaje czy w Polsce teraz jest prawie 40 stopni?

weź pod uwagę, że niektórzy nie mogą długo przebywać na słońcu.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Pogosia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 12 kwie 2005, 13:53
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Pogosia » 18 lip 2007, 15:41

No spooko...

to po prostu z zazdrości :D

U mnie całe 16 stopni i pada <zalamka>
Some things in life are like fucking for virginity - you know it's pointless but it feels so good that you just don't want to stop.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 19 lip 2007, 12:27

Ja uzywam Dove - osobny do twarzy i calego ciala (chwale sobie) . Generalna zasada jest taka, ze aby nie bylo plam , dobrze jest zrobic piling wczesniej. Balsam brazujacy nalozyc na miekka skore po prysznicu lub kapieli, ktora jest osuszona recznikiem. Nalezy dobrze go rozprowadzic , a potem umyc rece.
Generalnie, te kosmetyki sa juz tak dobre, ze tylko ich niewlasciwe uzycie, powoduje plamy. Trzeba tez pamieta, ze nie nalezy sie tym smarowac codziennie przez dlugi okres czasu. Trzeba robic przerwy i dac zejsc starej warstwie - dlatego wazny jest piling ciala (raz , dwa razy w tygodniu).
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
marzata1986
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 13 cze 2005, 22:44
Skąd: Jastrzębie
Płeć:

Postautor: marzata1986 » 19 lip 2007, 16:35

No właśnie u mnie nie bardzo z tym opalaniem :(
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 20 lip 2007, 01:41

Wstreciucha pisze:Ja uzywam Dove - osobny do twarzy i calego ciala (chwale sobie)

Ja rowniez :) Duzym plusem dla mnie jest naprawde przyjazny zapach, ktory u Johnsona czy Avonu mnie odrzucal. Teraz odstawilam i balsam i krem, bo godzinka na sloncu i juz jestm brazowa - bardzo szybko sie opalam.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 20 lip 2007, 09:27

chciałabym móc stosować samoopalacz, ale nie mogę ;( Za każdym razem są jakieś niedoróbki, mazy i inne takie. A próbowałam już różnych sposobów. Mieszałam samoopalacz z balsamem, najpierw smarowałam się balsamem potem samoopalaczem, najpierw robilam peeling, potem samoopalacz, nakładałam w rękawiczkach żeby na dłoniach nie było przebarwień -> nic, żaden ze sposobów nie pomógł żeby był równy kolorek :/ A na solarkę chodzić nie mogę. A wiadomo - w biurze człowiek się nie opali...
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 20 lip 2007, 23:38

Elspeth pisze:chciałabym móc stosować samoopalacz, ale nie mogę ;(

Elspeth, a probowałaś tych balsamów z tytułu tematu, albo z Sopotu brązujący (mam i sobie chwalę). Bo one są słabsze i nie zostawiają plam.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 21 lip 2007, 10:08

"Sopot" zupełnie nie zmienił kolorytu skóry, Jhonsona jakiś tam probowałam, ale już za dużo ich było żebym dokładnie pamiętała nazwę. Vichy też do bani... Chyba po prostu ułomna jestem jeśli chodzi o nakładanie samoopalaczy :|
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 21 lip 2007, 10:42

ja polecam jednak Dove jak dla mnie baba;)
...Te Quiero Mi Amor...
Awatar użytkownika
KAROLA
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 lis 2005, 18:47
Skąd: . . .
Płeć:

Postautor: KAROLA » 21 lip 2007, 10:43

ja mam właśnie jonsona do ciemnej.

dla mnie ok.
co do smug - na samym początku, kiedy nie umiałam go nakładać to owszem, były. później użyłam kilka razy i nie było. a peelingu nie robiłam absolutnie bo mi się zwyczajnie nie chciało. teraz zamierzam smarować tylko białe miejsca w których się nie opaliłam;)

także reasumując: nie jest to wina balsamu tylko złego jego użytkowania.

a możecie mi powiedzieć drogie forumowiczki używające Dove czy te drobinki rzeczywiście widać?;)
Tongue is dumb from all the drugs
Thank God! I Can't react!
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 22 lip 2007, 09:53

Pogosia pisze:Czy mi się wydaje czy w Polsce teraz jest prawie 40 stopni?
Więc po cholerę samoopalacz?
Na przykład po to, aby nie wychodować sobie czerniaka...

A co do tematu: ja uzywałam Johnson'sa- nie byłam jednak zadowolona. Dlatego, że "oplaniezna" jest bardzo nienaturalna- żółto-pomarańczowa.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
marzata1986
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 13 cze 2005, 22:44
Skąd: Jastrzębie
Płeć:

Postautor: marzata1986 » 22 lip 2007, 11:39

Witam,

Kupiłam Dove i ładnie pęknie kilka dni dziś rano wstaje i mam nogi w ciapki <zalamka> <zalamka> <zalamka> <zalamka> <zalamka> <zalamka> <zalamka> brązowe ale miejscami białe plamy normalnie masakra szoruje szoruje pilingiem i nic <cisza> <cisza> <cisza>
A wszystko dlatego ze sie nie moge opalac a obciach chodzić w spódniczkach z białymi nogami podczas gdzie inne dziewczyny sa świetnie opalone :(
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 22 lip 2007, 15:09

KAROLA pisze:a możecie mi powiedzieć drogie forumowiczki używające Dove czy te drobinki rzeczywiście widać?;)

tak
marzata1986 pisze:Kupiłam Dove i ładnie pęknie kilka dni dziś rano wstaje i mam nogi w ciapki <zalamka> <zalamka> <zalamka> <zalamka> <zalamka> <zalamka> <zalamka> brązowe ale miejscami białe plamy normalnie masakra szoruje szoruje pilingiem i nic <cisza> <cisza> <cisza>

Teraz nie masz wyjscia, jak odstawic az do usuniecia calkowitego co pewnie zajmie kilka dni. NIestety , ale trzeba zachowywac pewne warunki przy nakladaniu takich kosmetykow. Tak jak wspominalam wyzej w swoim poscie , a wowczas prawdopodobienstwo pojawienia sie plam - znika. Osoby , ktore np maja cere mieszana i powstaja na jego ciele suche miejsca, musza bardzo uwazac. Bo prawdopodobnie , na bardziej suchych miejscach powstana ciemniejsze lub jasniejsze plamy.
Elspeth pisze:Mieszałam samoopalacz z balsamem, najpierw smarowałam się balsamem potem samoopalaczem,

Tak sie nie robi - to srzyja plamieniu - dlatego wlasnie wymyslono samoopalacze w ,balsamie czy mleczku - by uniknac dodatkowego nawilzania. Wsmarowujac w cialo balsam przed kosmetykiem brazujacym powodujesz, ze na ciele wytwarza sie ochronny film (bo takie maja zadanie kosmetyki pielegnacyjne, bo chronia przed wysuszaniem) - wowczas te miejsca gdzie wchlonelo sie bardziej nie przyswoja dobrze kosmetykow brazujacych, a te ktore pozostaly bardziej suche - owszem , no i plamy gotowe.
Nalezy tez pamietac o zachowaniu odstepow czasowych i nie powatarzac wcierania kosmetyku zbyt czesto. Cialo zmywa sie nierownomiernie, wiec trzeba uwazac , ktore miejsca na ciele z reguly myjemy dosc dokladnie, a ktore nie - wiem ze kazda mi teraz powie , ze myje wszystko dokladnie :> ale doswiadczenie mi mowi cos innego. O wiele dokladniej zmywam np twarz niz szyje . Dlaczego ? Bo twarz nie dosc ze zmywam woda i mydlem , to do tego jeszcze zawsze przemywam ja czyms tonizujacym - zatem jesli szyja jest umyta tylko woda z mydlem, bez innych zmywajacych kosmetykow, to jest dla mnie jasne , ze nastepnego dnia daruje sobie nakladanie na nia samoopalacz a naloze delikatnie na twarz . POdobnie jest ze skora przy stopach i wokol kostek (tam bardzo czesto pojawiaja sie plamy ! ) - bo skora tam jest bardziej sucha niz na ciele i bardziej delikatna - warto dobrze tam rozprowadzic kosmetyk samoopalajacy i najlepiej wlasnie zaraz po kapieli, na osuszona recznikiem skore.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
marzata1986
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 13 cze 2005, 22:44
Skąd: Jastrzębie
Płeć:

Postautor: marzata1986 » 22 lip 2007, 15:30

Tak drobonki z dove widac szczególnie w słoneczku :D
Awatar użytkownika
jaguar166
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 22 lis 2006, 19:03
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: jaguar166 » 29 lip 2007, 10:09

A próbowała któraś z Was balsam brązująco-rozświetlający Active Body Kolastyny? Jeśli tak to prosze o jakieś informacje, czy dobrze działa ten balsam czy w ogole cos brązuje i czy widać te drobinki.
Carpe Diem

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 218 gości