włoski na rękach u kobiet

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 12 lip 2007, 18:51

Na piersiach wlosy ? a to ci dopiero <aniolek> mam nadzieje ze chodzi o ten lekki puszek :P
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 12 lip 2007, 18:53

TFA pisze:Na piersiach wlosy ? a to ci dopiero <aniolek> mam nadzieje ze chodzi o ten lekki puszek :P

Eee, niezupelnie :D
U mnie mozna kilka wloskow znalezc takich normalnych na piersiach.
soulvibrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 187
Rejestracja: 19 lis 2006, 11:05
Skąd: skatowni
Płeć:

Postautor: soulvibrates » 12 lip 2007, 18:55

Marissa pisze:Mi sie to podoba. Niedlugo dojdzie do tego zeby golic sobie doslownie cale cialo - bo przeciez na brzuchu tez sie ma delikatne wloski, na piersiach itp <zalamka>

TFA pisze:Na piersiach wlosy ? a to ci dopiero <aniolek> mam nadzieje ze chodzi o ten lekki puszek :P

no nie popadajmy w skrajnosci ;) ten lekki puszek jest do przezycia ;) fakt chcialabym miec idealnie gladkie cialo ale coz....maszynka jezdzic po wszystkim codziennie a pozniej bym juz w ogóle wygladala jak facet wlosy geste ,twarde i klujace...a poza tym lato mamy na sloncu wlosy robia sie coraz jasniejsze i nie sa juz az tak widoczne

[ Dodano: 2007-07-12, 18:55 ]
Marissa pisze:U mnie mozna kilka wloskow znalezc takich normalnych na piersiach.

no to peseta jak przy brwiach ;) i jedziesz
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 12 lip 2007, 18:56

Na piersiach w sensie wokol sutkow ?
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 12 lip 2007, 18:57

Marissa pisze:Wcale nie :|

Mi się to kojarzy z takim rodzajem kaktusa, który jest cały "opierzony" białym puchem ;).
Marissa pisze:Mi sie to podoba. Niedlugo dojdzie do tego zeby golic sobie doslownie cale cialo - bo przeciez na brzuchu tez sie ma delikatne wloski, na piersiach itp <zalamka>

Nie no bez przesady ;). Ale mam koleżanke na roku, która ma długie czarne włosy i wygląda to naprawde okropnie udziewczyny, która latem nosi bluzkę na ramiączkach. Wtedy myśle, że lepiej już depilować.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 12 lip 2007, 19:00

TFA pisze:Na piersiach w sensie wokol sutkow ?

Ales ciekawy. Nie w sensie wokol sutkow, tylko znajduje jakies pojedyncze na calej powierzchni piersi i to nie sa takie wlosy w sensie wlosy, a wloski, delikatne, bialutkie, mieciutkie. Dwa na krzyz.
Wiem to dziwne <pijak>
soulvibrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 187
Rejestracja: 19 lis 2006, 11:05
Skąd: skatowni
Płeć:

Postautor: soulvibrates » 12 lip 2007, 19:02

Marissa pisze:Ales ciekawy. Nie w sensie wokol sutkow, tylko znajduje jakies pojedyncze na calej powierzchni piersi i to nie sa takie wlosy w sensie wlosy, a wloski, delikatne, bialutkie, mieciutkie. Dwa na krzyz.
Wiem to dziwne <pijak>

to nie jest dziwne to jest normalne ;)
Yasmine pisze:Ale mam koleżanke na roku, która ma długie czarne włosy i wygląda to naprawde okropnie udziewczyny, która latem nosi bluzkę na ramiączkach. Wtedy myśle, że lepiej już depilować.

no wlasnie tez jak patrze na coniektorych to rzeczywiscie powinni zainwestowac w depilacje -jakakolwiek ,w koncu tyle tego teraz na rynku kosmetycznym ,no i po takich"obserwacjach" odrazu ogladam siebie :D
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 12 lip 2007, 19:05

Nie ma to jak robic z igly widly :P ech kobiety :P ja sobie wyobrazalem jakis sweter na piersiach <hahaha>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 12 lip 2007, 19:18

soulvibrates pisze:zyletki nie polecam odrastaja grubsze mocniejsze i ciemniejsze i coraz szybciej rosna ,

ja mam takie nietypowe, nie ciemnieja, mizernieja i odrastaja przez jakies 10-14 dni.
A teraz zaczęłam je usuwac depilatorem. Dziwne uczucie, ale z tych niemiłych
Sir Charles pisze:Umiarkowana ilość blond włosów (w postaci takiego puszku) na rękach kobiety jest bardzo sexy <aniolek>

mój puszek niesmiało z głebin cebulek mówi dziekuje

Sir Charles pisze:Rzęsy też sobie wszystkie powyrywacie jak przyjdzie taka moda? ;P

ta żebym wygladała jak wypłosz :>
już była moda na takie cieniutkie, to ruszyc swoich nie dałam i nie dam, no czasami reguluje je
soulvibrates pisze:odrastajace wloski kluja...

moje nie umieja kłuć :P
soulvibrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 187
Rejestracja: 19 lis 2006, 11:05
Skąd: skatowni
Płeć:

Postautor: soulvibrates » 12 lip 2007, 19:21

Dzindzer pisze:mój puszek niesmiało z głebin cebulek mówi dziekuje


a moj sie zarumienil i poszedl spac ;) nie lubi jak ktos na niego patrzy i o nim mowi pewnie dlatego ;p

Dzindzer pisze:moje nie umieja kłuć :P


a moje potrafia dziady jedne a nie tresowane ;)
Dzindzer pisze:ja mam takie nietypowe, nie ciemnieja, mizernieja


pozazdroscic mimo to

Dzindzer pisze:odrastaja przez jakies 10-14 dni.


odrastaja i to szybciej niz po depilatorze...zyletka jest be
Ostatnio zmieniony 12 lip 2007, 19:28 przez soulvibrates, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 12 lip 2007, 19:23

Dzindzer pisze:już była moda na takie cieniutkie, to ruszyc swoich nie dałam i nie dam, no czasami reguluje je

Dzin czy Ty piszesz o brwiach, bo tam o rzęsach bylo ;DD <przytul>
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 12 lip 2007, 23:04

Marissa pisze:Wiem to dziwne
Spoko, też tak mam - wyrywam pensetą.
Na rękach nie golę - nie czuć ich ani nie widać specjalnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 lip 2007, 15:06

Nie czytalam calosci tematu od razu mowie.

Golenie wloskow na rekach uwazam za durnote do kwadratu. MIalam takie pomysly w okresie dorastania. Dobrze ze z tego wyroslam :D
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 13 lip 2007, 16:54

moon pisze:Golenie wloskow na rekach uwazam za durnote do kwadratu. MIalam takie pomysly w okresie dorastania. Dobrze ze z tego wyroslam :D


nie wiem dlaczego uważasz za durnotę :|. niektórym to po prostu przeszkadza, jest nieestetyczne. zwłaszcza kiedy ma się czarne i gęste włoski, to naprawdę źle wygląda :>.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 13 lip 2007, 18:51

c-f pisze: jest nieestetyczne

Bzdura.
c-f pisze:zwłaszcza kiedy ma się czarne i gęste włoski, to naprawdę źle wygląda .

Rowniez bzdura.
To co, potem jak przestana Ci sie podobac brwi to tez wydepilujesz sobie?

Ale jak kto woli...
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 13 lip 2007, 19:24

Marissa pisze:Bzdura.


dlaczego bzdura. niektórzy uważają włosy na rękach za nieestetyczne i tyle.
Marissa pisze:To co, potem jak przestana Ci sie podobac brwi to tez wydepilujesz sobie?


nie widzę związku, nikt sobie brwi całkowicie nie depiluje, a włosy na rękach jednak tak. bardzo mało ludzi to zapewne robi, ale nie uważam tego za jakieś dziwactwo.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 13 lip 2007, 19:53

c-f pisze:nikt sobie brwi całkowicie nie depiluje

Owszem. Sa takie przypadki. Sama kilka razy je widzialam i wyglada to <belt>
Grace

Postautor: Grace » 13 lip 2007, 23:07

Moon chyba chodziło o golenie, a nie samo usuwanie. Golenie włosów na rękach to durnota, depilacja to co innego - włosy odrastają miękkie i coraz słabsze.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 14 lip 2007, 14:00

c-f pisze:zwłaszcza kiedy ma się czarne i gęste włoski,

No to wtedy są bardzo nieestetyczne. Zgadzam sie.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 15 lip 2007, 10:31

Ja już wyrosłam z głupiego pomysłu traktowania włosów na rękach golarką :)
Kiedyś wielokrotnie nie chciało mi się czekać aż odrosnąć po wosku, więc myk golarką, a potem... ostre, ciemniejsze. Never ever :) Swoją drogą, muszę się w końcu znowu na depilację wybrać. Bo choć nikomu moje jasne włoski nie przeszkadzają, to ja uważam, że są za długie i ich za dużo :) Zwłaszcza jak mam gęsią skórkę, to wtedy normalnie jak na polu :D

Dla jednych włoski w tym miejscu są nieestetyczne, innym nie przeszkadzają, a ja uważam, że to nie jest temat do sporów. Co kto lubi i tyle, ja od czasu do czasu wolę wydepilować. Ale nie mam zamiaru nikomu mówić co jest ok, a co nie jest :)
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 15 lip 2007, 13:23

Mi jak na razie włosy na rękach nie przeszkadzają, jak zaczną to kiedyś tam potraktuję je woskiem.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 lip 2007, 11:38

Gosia... pisze:oon chyba chodziło o golenie, a nie samo usuwanie.
W sumie o jedno i drugie. :D Choc jesli usuwac to nie golarka oczywiscie.
Uwazam ze trzeba miec naprawde za duzo wolnego czasu albo jakiegos szmergla zeby sie takimi glupotami przemowac jak pare wloskow np jasnych na rekach. A naprawde znikomy procent kobiet wyglada jak malpa :]
Awatar użytkownika
Cold Princess
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:53
Skąd: North Kingdom
Płeć:

Postautor: Cold Princess » 16 lip 2007, 12:53

a tam , ciotka mojego chlopaka (35lat) to nawet brode golim plastrami veet - sa takie sopecjalne do twarzy :D:D:D

a do tematu
jezeli komus przeszkadzaja wloski na rekachto niech je zgoli. Jak odrosna - znowu zgolic i tak w kółko. Najlepiej golarka - bedziecie miec piekne szramy po niej. :]

sophie pisze:Kiedyś wielokrotnie nie chciało mi się czekać aż odrosnąć po wosku, więc myk golarką, a potem... ostre, ciemniejsze


no wlasnie. Jak mialam 10 lat to sobie zgoliłam wlosy na rekach calkowicie (kilka razy - nie myslcie ze to byl jednorazowy wybryk) . Teraz mam strasznie dlugie wloski, ale dobrze ze w miare jasne. chociaz jek sie pod slonce patrzysz to sa ciemne.

Don't do that.
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 16 lip 2007, 15:05

Cold Princess pisze:Jak mialam 10 lat to sobie zgoliłam wlosy na rekach calkowicie (kilka razy - nie myslcie ze to byl jednorazowy wybryk) . Teraz mam strasznie dlugie wloski, ale dobrze ze w miare jasne. chociaz jek sie pod slonce patrzysz to sa ciemne.


Ja mam strasznie dlugie, geste bez jakiegokolwiek golenia. Same mi takie urosly.
Dlatego nie obsesyjnie ale raz na jakis czas usuwam. Lepiej sie wtedy czuje. :]
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 16 lip 2007, 20:07

Cold Princess pisze:Najlepiej golarka - bedziecie miec piekne szramy po niej. :]

jak nie umie uzywac to pewnie tak :]
złotooka kotka pisze:Lepiej sie wtedy czuje. :]

i to jest powód dla którego pozbywam sie swoich, czuje sie bez nich lepiej
Awatar użytkownika
jaguar166
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 22 lis 2006, 19:03
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: jaguar166 » 18 lip 2007, 13:13

O niee... Nigdy w życiu bym nie ogoliła włosów na rękach... Moja koleżanka kiedyś ogoliła sobie ręce :D Po co rujnować sobie życie, jak raz zrobisz to potem ciagle musisz golić... Strata czasu. Chyba wam dziewczyny nie wystarcza depilacja nóg, pach i okolic bikini... :/
Carpe Diem
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 lip 2007, 15:15

jaguar166 pisze:Po co rujnować sobie życie, jak raz zrobisz to potem ciagle musisz golić...

a co niby w goleniu takiego, ze zycie zrujnowac sobie mozna ??
chyba nie pojmuje toku rozumowania <zalamka>
jaguar166 pisze:Chyba wam dziewczyny nie wystarcza depilacja nóg, pach i okolic bikini... :/

nie wystarcza
no i co ??
Awatar użytkownika
jaguar166
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 22 lis 2006, 19:03
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: jaguar166 » 18 lip 2007, 17:31

Dzindzer pisze:
jaguar166 pisze:Po co rujnować sobie życie, jak raz zrobisz to potem ciagle musisz golić...

a co niby w goleniu takiego, ze zycie zrujnowac sobie mozna ??
chyba nie pojmuje toku rozumowania <zalamka>
jaguar166 pisze:Chyba wam dziewczyny nie wystarcza depilacja nóg, pach i okolic bikini... :/

nie wystarcza
no i co ??


Dla mnie było by to strasznie męczące. Widze już jak na stare lata golisz sobie te włosy. Nie rozumiem Cie kobieto. Skoro i tak one Ci w niczym nie przeszkadzają to po co marnować czas?? Jakiś argument??
Carpe Diem
Grace

Postautor: Grace » 18 lip 2007, 17:34

Dzindzer pisze:no i co

żadne zaskoczenie, że nic :?
jaguar166 pisze:Nigdy w życiu bym nie ogoliła włosów na rękach...

Myślę, że nikt świadomy skutków tego nie będzie robił. Ludzie różne głupoty odwalają, grunt, że z nich wyrastają. Gorzej jeśli nie.
Ja osobiście bardzo polecam choćby spróbować potraktować włoski na rękach woskiem. Jednak jeśli któraś ma taki meszek, o którym pisał Charli to nie widzę większego sensu. Przy ciemniejszych i gęściejszych włosach to nawet niezbędne jeśli chodzi o podniesienie estetyki naszego wyglądu. Chyba, że ktoś ma to za nic - to o.k., grunt, by się sam ze sobą czuł dobrze :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 lip 2007, 17:40

jaguar166 pisze:Widze już jak na stare lata golisz sobie te włosy

strae lata <hmm>
jaguar166 pisze:. Skoro i tak one Ci w niczym nie przeszkadzają to po co marnować czas??

juz o tym pisalam. Lepiej sie czuje bez nich, bardziej mi sie rece podobaja. wystarczy :>
Gosia... pisze:Myślę, że nikt świadomy skutków tego nie będzie robił.

a mogła bys mi o tych skutkach napisac ??
jakis czas golilam, rosly coraz slabsze i marniejsze. Od niedawna depiluje, a wlasciwie dwa razy to zrobiłam, bo one tak wolno rosna

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości