co z Tym okresem?

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
izka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 18 lis 2006, 16:57
Skąd: podkarpacie
Płeć:

co z Tym okresem?

Postautor: izka » 06 lip 2007, 00:27

Mam problem ... chodzi o długość i czestość mojego okresu ... pisze tu chodz mam zamiar wybrac sie do ginekologa bo co jak co boje sie .ale chce sie troche dowiedziec co i jak ...od Stycznia po zazyciu tabletki "PO" miałam niereguralny okres była to róznica 7 do 10 dni
.ale teraz krwawienie wystapiło juz po 10 dniach od ostatniego i trwało tylko 3 dni a nie jak zazwyczaj 5 .Dodam ze współzyłam w osatnim czasie (ale ciąze raczej wykluczam)...
Naga przed Toba nie czulam wstydu.
Tylko dlatego, ze cie pokochalam...:*
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 lip 2007, 01:00

Rozregulowal sie Tobie zwyczajnie. W czym problem? Do lekarza z tym idz zeby wyregulowac i juz.
Ja mam podobnie z tym ze mialam na poczatku czerwca wywolywany bo ponad 70 dni nie mialam. I d 9 czerwca wlasniemam juz 3. Regularnie co 13 dni dostaje. I tez dzis bylam w tej kwestii u lekarza.
giallo_sole

Postautor: giallo_sole » 06 lip 2007, 08:30

Nie martw się, to się zdarza. Ginekolog Ci wszystko wytłumaczy.
Awatar użytkownika
izka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 18 lis 2006, 16:57
Skąd: podkarpacie
Płeć:

Postautor: izka » 06 lip 2007, 08:45

nom tak zrobie i pujde ....tylko zaniepokoiło mnie to ze cały czas raczej mi sie spuzniał albo jak juz to był wczesniej ale nie w tak znacznym stopniu ... ale nic trzeba odwiedzic lekarza...pozdrawiam .(troszke sie uspokoiłam)
Naga przed Toba nie czulam wstydu.

Tylko dlatego, ze cie pokochalam...:*
giallo_sole

Postautor: giallo_sole » 06 lip 2007, 14:52

To się zdarza. Poproś lekarza, żeby Ci to wytłumaczył po medycznemu bo ja nie umiem, ale uwierz mi że nie tylko Ty masz takie problemy. Ja np potrafiłam nie mieć 3 tygodnie okresu a potem mieć co 2 tygodnie.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 06 lip 2007, 15:02

Tablteka "po" to duza dawka hormonow, dlatego

Kod: Zaznacz cały

Po przyjęciu tabletki może pojawić się krwawienie lub plamienie pomiędzy cyklami, które w krótkim czasie zanika.

W Twoim przypadku juz czas najwyzszy na wizyte u lekarza.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości