ból skroni - proszę o pomoc :(

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

velvet
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 02 lut 2007, 11:53
Skąd: xXxXxXx
Płeć:

ból skroni - proszę o pomoc :(

Postautor: velvet » 15 cze 2007, 10:25

drugi dzień czuję ból w okolicy skroni (podczas gwałtownych ruchów głową, czy też podczas zwracania oczu mocno w bok - czuję mocne, bolesne ciągnięcie w skroni koło prawego oka).
ból pojawia się z jednej strony (prawej), co mogłoby wskazywać na migrenę.
podczas innych ruchów oczami nie czuję żadnego bólu, tylko te ruchy głową...

nie boli cały czas, tylko jak już wspomniałam przy gwałtownych ruchach. czasami zdarza się, że ucisk przedłuża się przez dłuższą chwilę.
byłam dzisiaj u lekarza, który skierował mnie na badanie krwi (które wykryje, czy aby nie jest to jakieś zapalenie) i do okulisty. nigdzie się nie uderzyłam. czy może to też być spowodowane tym, że źle sypiam, budzę się ciągle niewyspana i zmęczona?
mój tata stwierdził, że kiedyś też tak miał i mu przeszło. niektóre bolączki mam po nim - on mnie kiedyś wykończy :P

czy ktoś miał już kiedyś podobne symptomy?
migrena? zapalenie? coś nie tak z nerwami ocznymi?
oczywiście, że zrobię badania i wtedy się dowiem, ale może akurat spotkam tu kogoś, kto udzieli mi kilku rad, wskazówek i pomoże przez to przebrnąć...
z góry dziękuję za odpowiedzi :)
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 15 cze 2007, 10:35

Zaufaj lekarzowi.. <diabel>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 cze 2007, 10:36

Idź do dentysty :D

Ja mialam troche inaczej. Bolala mnie falowo lewa skron. Ale tak ze plakalam z bolu.
Oczy mialam ok wiec myslalam ze to jakis guz albo kij wie co. :/
Trwalo to z przerwami rok chyba. Dostalam sie do szpitala na pare dni na badania nawet.
Nic nie wykryli.
Po jakims czasie zaczelo sie to nasilac. Poszlam akurat do dentysty i sie okazlo ze to wszystko bylo przez dolna lewa 7mke :D
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 15 cze 2007, 10:37

moon pisze:Po jakims czasie zaczelo sie to nasilac. Poszlam akurat do dentysty i sie okazlo ze to wszystko bylo przez dolna lewa 7mke :D

Moon która nienawidzi dentystów :D Kto by pomyślał :)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 198 gości