Kilka pytań na temat włosów

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 14 cze 2007, 20:14

soulvibrates pisze:nie niszczy wlosow to po pierwsze , nie elekryzuja sie ,nie "szarpie" ,a jesli chcesz rozczesywac wlosy jak to okresliles"przez jedno machniecie" kup sobie jedwab w plynie albo odzywke z jedwabiem np Gliss Kur

A zwykla szczotka niszczy? Zeby sie nie elektryzowaly - wystarczy antystatyczna szczota. Nie szarpie - myslalem, ze to ręka :D
No ale ok, pewnie coś w neij jest. powiedzmy, że mnie nie rusza - ze względu na cenę.
A odżywki są niezłe, fajen włosy później, ale nie chce mi się nakładać. Ja i tak za rzadko myję...
Obrazek
"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 14 cze 2007, 21:19

Ja mam pytanie odnosnie wlosow lonowych :)
Jak je wydepilowac do konca tzn jak zostaja po goleniu takie male milimetrowe czarne klujace wloski ledwo wyczuwalne jezykiem czy palcem to czym je usunac/wyrwac zeby cialo wygladalo jak te w okolicach kobiecych brodawek :D takie gladkie :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 14 cze 2007, 22:26

dobrze brzytwe naostrz ;-)
W temacie "Ogolony interes"(?) na ostatnich stronach wlasnie sie nad tym userzy zastanawiali.
Obrazek

"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
soulvibrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 187
Rejestracja: 19 lis 2006, 11:05
Skąd: skatowni
Płeć:

Postautor: soulvibrates » 14 cze 2007, 22:52

Lies pisze:A odżywki są niezłe, fajen włosy później, ale nie chce mi się nakładać. Ja i tak za rzadko myję...

wiekszosc odzywej z jedwabiem jest w sprayu polecam bez splukiwania i po krzyku ;) a co do myci wlosow nie wierz w to ze rzadkie mycie skraca zycie.nie ma nic gorszego i bardziej obrzydliwego niz nieumyte wlosy
Awatar użytkownika
Lies
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 27 paź 2005, 15:37
Skąd: E67
Płeć:

Postautor: Lies » 15 cze 2007, 21:01

CHyba, że częste mycie... itd.
Niz nieumyte, czy dawno nie myte i brudne?
Bez przesady, nei mam klejących się i przetłuszczonych. Po prostu zazwyczaj myję co 2-3-4 dni.
I myślę, że coś gorszego by się znalazło.
Obrazek

"To Rockersi. Odziana w skórzane kurtki młodzież na grzmiących, brytyjskich, rzędowych "dwójkach".
Awatar użytkownika
FANTOMAS
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 15 maja 2007, 17:04
Skąd: Z zaświatów
Płeć:

Postautor: FANTOMAS » 25 lis 2007, 15:22

Lies pisze:Mój tata używa zwykłej, szerokiej, raczej twardej. i ostro jeździ po baniaku.
Tylko należy uważać, bona początku dość dużo wypada przez to właśnie szczotkowanie. Dopiero później się wzmacniają i odrastają.
Minus tej metody jest taki, że długo trzeba czekać na efekty.
Ale zaręczam, że są.

NIE WIERZCIE W TAKIE BZDURY JAK WYŻEJ ! ! !

Powtarzam ponownie: wypadanie włosów - łysienie jest u mężczyzn w 99% dziedziczne. Jeśli ktoś z Twoich przodków tracił włosy, to masz to po nim. Wszystkie preparaty do wcierania sobie daruj. Możesz zastosować np. tabletki PROPECIA. Są dostępne tylko na receptę. Jest duża szansa, że zatrzymają wypadanie włosów i być może będą pewne odrosty. Nie na wszystkich jednak ten lek działa. Niestety jest drogi - około 180 zł za opakowanie, które starcza na miesiąc kuracji. Najlepiej idź do dermatologa. Pozdrawiam!!!
P.S. Obcinanie włosów w żaden sposób nie zapobiega ich wypadaniu, ani nie powoduje wzmocnienia. To jest jedno z wielu nieprawdziwych przekonań społecznych. A szczotkowanie może co najwyżej troszkę opóźnić wypadanie.
Jak może istnieć ustrój, w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma dwa głosy, a profesor uniwersytetu ma jeden głos? Trzeba być idiotą, żeby chcieć w takim ustroju żyć.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 30 lis 2007, 10:50

slonko 105 pisze:Proponuje Lotion !!
zakupilam ten co Yas tu pokazywala i mam pytanie do tych ktorzy stosowali- czy Wam tez wlosy po nalozeniu tego smierdzialy? Caly dzien czuje na wlosach ten zapach cos jakby nafta i zmywacz do paznokci pomieszane razem. Nadzieja, ze mi to cos pomoze pomaga mi zniesc ten nieprzyjemny (delikatnie mowiac) zapach.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 30 lis 2007, 10:54

SaliMali pisze:czy Wam tez wlosy po nalozeniu tego smierdzialy?

jak nałożyłam na suche włosy to tak. NA mokre to nic później nie czuć.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 30 lis 2007, 11:02

Yasmine pisze:ak nałożyłam na suche włosy to tak. NA mokre to nic później nie czuć.
to musze sprobowac, bo normlanie zapach ciezko zniesc :|
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 30 lis 2007, 11:09

SaliMali pisze:to musze sprobowac, bo normlanie zapach ciezko zniesc :|

wiem :).
I wcieraj w skórę głowy, a nie we włosy ;).
Powodzenia, bo naprawdę fajny produkt jak się regularnie stosuje.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 30 lis 2007, 11:44

Yasmine pisze:Powodzenia, bo naprawdę fajny produkt jak się regularnie stosuje.
dzieki :) staram sie wcierac w skore, tylko troszke to tak ciezko wcierac ze wzgledu na konsystencje tego. A jeszcze jedno pytanie, czy wlosy rzeczywiscie sie po tym nie przetluszczaja? bo ja uzylam na razie 2 razy dopiero i nic nie zauwazam ale jestem ciekawa jak bedzie po dluzszym stosowaniu
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 30 lis 2007, 11:47

SaliMali pisze:A jeszcze jedno pytanie, czy wlosy rzeczywiscie sie po tym nie przetluszczaja? bo ja uzylam na razie 2 razy dopiero i nic nie zauwazam ale jestem ciekawa jak bedzie po dluzszym stosowaniu

Ty masz ten czerwony tak ?
Ja nigdy nie miałam przetłuszczających się włosów, mi pomogło na wypadania i ogólnie mi szybciej od tego włosy rosły :).

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 345 gości