Problem w Jamie ustnej

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Bianconeri921
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 19 lis 2005, 11:30
Skąd: Wrocław
Płeć:

Problem w Jamie ustnej

Postautor: Bianconeri921 » 19 maja 2007, 17:01

Witam, chciałbym przedstawić mój problem, może ktoś się już z nim spotkał. Szukam od rana w necie ale w sumie to nie znalazłem odpowiedzi. Od kilku dni zaczęło mnie boleć gardło(tak myślałem na początku) Tylko, że bolało mnie tylko po prawej stronie. Ale wczoraj przyjżałem się temu dokładniej....i pierwsze co to zauważyłem biały nalot na języku i na podniebieniu i pod jezykiem jakieś takie nie czerwone jak zwykle tylko takie szare no nie wiem dziwne.....Póżniej zauważyłem hm białą plamkę tak daleko na podniebieniu przypominającą hmm afte ? . Eh biały nalot jest też na migdałkach... Zastanawia mnie tylko ten ból bo to nie gardło. Po przełykaniu nic mnie nie boli..Tylko po prawej stronie pod jezyiem tak daleko, ale nie moge tego zobaczyć... Eh może ktoś podejrzewa co to może być ? W poniedziałek wybieram sie do lekarza...

ehehhe właśnie się dowiedziałem, że na 21(pon) jest zapowiedziany strajk lekarzy ;P booosko
"Chcieć - oznacza wpływać na przebieg wydarzeń"
Awatar użytkownika
casaa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:48
Skąd: pd-zach
Płeć:

Postautor: casaa » 20 maja 2007, 01:19

moze plesniawki to sa :)


Ale wlasciwa diagnoze postawi tylko lekarz :)
Till the end of world my Sweetheart. Kocham Cię :*

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 134 gości