analiza moczu a okres

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
amazonka
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2004, 15:06
Płeć:

analiza moczu a okres

Postautor: amazonka » 15 kwie 2007, 17:49

Może problem jest głupi, ale w sumie nie wiem co mam zrobić.

To teraz się pochwalę. Dostałam pracę. Cieszę się strasznie, bo było wielu kandydatów, rekrutacja kilkuetapowa, będę pracowała tam gdzie lubię, ale udało się.

A teraz problem: jutro (w pon.) mam zrobić badania i jak najszybciej dostarczyć wyniki a już w środę wyjeżdżam do Wawy na szkolenie. W sumie chyba badania podstawowe. Tylko że w tym i mocz. A tak się nieszczęśliwie złożyło, że dostałam okresu - wszędzie czytam, że mocz do analizy oddaje się poza okresem miesiączki.

I tak myślę co zrobić, bo jak nie dostarczę badań na czas to myślę, że przyjmą kogoś innego, jak się nie przyznam w laboratorium, że mam okres to nie wiem jakie mi wyjdą wyniki, a jak się przyznam to najpewniej każą mi się zgłosić po skończeniu okresu a wtedy będzie po pracy...

I tak źle i tak nie dobrze...
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 15 kwie 2007, 17:54

Zawsze możesz pożyczyć mocz od koleżanki. :>
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 15 kwie 2007, 20:07

To nie ma zadnego znaczenia. Ja tez robilam takie badania po tym, jak zostalam zatrudniona i akurat mialam okres. Zapytalam sie pielegniarki czy to jakis problem, ona powiedzialam, ze absolutnie zaden.
Krew w zaden sposob nie moze zabuzyc analizy moczu na nielegalne substancje bo sa to badania robione pod zupelnie innym katem.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 15 kwie 2007, 22:23

musisz się tylko pogimnastykowac troche przed (umyć ) bo tak jak napisała ruenko na pewno nie ma to wpływu na sam wynik badania
madzix:)
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 01 maja 2006, 15:29
Skąd: Lbn
Płeć:

Postautor: madzix:) » 16 kwie 2007, 13:51

amazonka pisze:Może problem jest głupi, ale w sumie nie wiem co mam zrobić.

to nie jest głupi problem.Kto pyta nie błądzi.Do tego badania tzn analizy moczu podmyj sie dokładnie i załóż tampon.Tak mi kiedyś kazała zrobić pielęgniarka jak robiłam badania moczu a miałam w tym czasie miesiączke.
Na każdy dzień gotowy plan,by zapomnieć i nie myśleć o tym czego brak..

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 121 gości