Paznokcie.

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 08 kwie 2007, 19:04

Pegaz pisze:Wystarczy je schludnie przycinać.. a nie chodować szponów odrażających ;)

no przeciez jak mam łamliwe to dlugich nie moge miec, jeden sie łamie to reszte spiłowac musze, zeby to wygladalo
Gosia... pisze:ale gadanie jakiegoś Pegaza, że długie paznokcie są blee do mnie nie trafia :)

tylko, że jakiemus Pegazowi moga sie nie podobac

Pegaz pisze:Paznokcie są problemem dla osób które je hodują..

a w zyciu, takie osoby to najczesciej maja ładniutkie, smarna jaka odzywka, wypiluja i koniec, czasami maluja.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 08 kwie 2007, 19:12

najlepsze paznokcie to lekko dlugie ( jakies gora 0,5 cm za opuszki) i z frenchem, mniam <aniolek>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
agawita
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 05 kwie 2007, 18:04
Skąd: wroclaw
Płeć:

Postautor: agawita » 08 kwie 2007, 19:24

Dzindzer pisze:tylko, że jakiemus Pegazowi moga sie nie podobac
pewnie rozne ludzie maja upodobania
Dzindzer pisze:a w zyciu, takie osoby to najczesciej maja ładniutkie, smarna jaka odzywka, wypiluja i koniec, czasami maluja.
pewnie grunt to o nie dbac, ladne czyste i zadbane raczki to podstawa, czasem mozna spotkac laski z brudnymi rekoma i odprysnietym czerwonym lakierem <lol> tragedia ale sa tez z ladnymi rekoma zalezy chyba od podejscia i nawykow wyniesionych z domciu, nie wiem tak mi sie wydaje!

[ Dodano: 2007-04-08, 19:28 ]
TFA pisze:najlepsze paznokcie to lekko dlugie ( jakies gora 0,5 cm za opuszki) i z frenchem, mniam
jak najbardziej popieram, mi osobiscie sie nie podobaja tipsy z 5 metrowym frenchem, tipsy ok ale nie do ziemi, i tak wydaje mi sie ze era tipsow bardzo dlugich i plastikowych lalek juz troszke przechodzi, jak myslicie???
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 08 kwie 2007, 19:28

agawita pisze:no to jak swiadczy?


świadczy o niechlujstwie i lenistwie,bo nawet do edytora jakiegoś nie chce Ci się zajrzeć,a to akurat wysiłek wielki nie jest.możesz sobie gadać,że będziesz pisać jak chcesz,ale niektórzy widząc w tekście błędy,nie mają ochoty zapoznawać się z jego treścią,bo błędy umniejszają wartość tego,co piszesz.i dla niektórych ludzi są one szczytem debilizmu.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 08 kwie 2007, 21:30

Pegaz pisze:A czemu masz ich końcówki pomalowane na biało :> ?


Bo to namiastka porządnie zrobionego francuskiego manicure, a porządnie zrobiony francuski manicure to namiastka zdrowych, nieprzebarwionych, mocnych paznokci, które mają jasne, prawie białe końcówki :)
agawita
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 05 kwie 2007, 18:04
Skąd: wroclaw
Płeć:

Postautor: agawita » 08 kwie 2007, 21:59

c-f pisze:dla niektórych ludzi są one szczytem debilizmu.
o jejku jaka pani wyksztalcona, nie znasz mnie, i nie masz prawa osadzac, myslalam ze na forum, sie pisze o roznych tematach oraz doradza, ale widze ze sa osoby, ktore wola obrazac innych, jestem akurat wyksztalcona osoba i ciesze sie ze stad wyjezdzam bo widac jaka jest tolerancja w polsce, hehe dobre, do edytora, jak ja bym miala patrzec do edytora to jedno zdanie zajeloby mi 5 godzin, i tak jest osoba ktora pomaga mi pisac, a zreszta co ja sie bede tlumaczyc, nie chcesz to nie czytaj co debile pisza, a takienie mile uwagi zachowaj dla siebie, zreszta to moze i jestem debilem bo odpisujac ci znizam sie do twojego poziomu <hahaha>

[ Dodano: 2007-04-08, 22:02 ]
pani_minister pisze:Bo to namiastka porządnie zrobionego francuskiego manicure, a porządnie zrobiony francuski manicure to namiastka zdrowych, nieprzebarwionych, mocnych paznokci, które mają jasne, prawie białe końcówki
<jestok> <itsok!> brawo dla tej pani
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 08 kwie 2007, 22:31

TFA pisze:( jakies gora 0,5 cm za opuszki)

A to tam pikuś.. Ja miałem na myśli typowy PRLoski szpon..Zadbane ładne rączki zawsze w cenie ;) Ale jeśli chce zobaczyć szpony ide do zoo znajdzie się jakiś sokół czy inny szponiasty gatunek..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Grace

Postautor: Grace » 08 kwie 2007, 22:58

Pegaz pisze:TFA napisał/a:
( jakies gora 0,5 cm za opuszki)

pewnie, że fajne, ale nie miewam takich, bo zmywanie, pranie, pisanie czy coś są ważniejsze i nie pozwalają mi takich hodować. Podobają mi się u innych, fakt.

agawita pisze:pani_minister napisał/a:
Bo to namiastka porządnie zrobionego francuskiego manicure, a porządnie zrobiony francuski manicure to namiastka zdrowych, nieprzebarwionych, mocnych paznokci, które mają jasne, prawie białe końcówki

Tamten był beznadziejny. Ja sobie robię praktycznie tylko francuski, bo w każdym innym manicure, jakoś mi nie za bardzo ładnie. Taki elegancki i niewyzywający mi się wydaje.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 02 maja 2007, 14:52

POtrzebuje pomocy :(
Potrzebuje jakiegos dobrego zrodla jak dbac o paznokcie... ja obgryzam paznokcie i generalnie mi to nie przeszkadza ale zdaza sie ze one po prostu wygladaja obzydliwie:) juz pomijam skorki wokol paznokci ze czasami cos tam nadgryze:D glownie chodzi mi o same paznokcie wygladaja mniej wiecej jakby je ktos pomalowal pionowymi kreskami a bierze sie to stad, ze jak na brzegu paznokcia mam kawalek jego do odgryzienia i nie chce sie ugrysc:D to trza go pociagnac i wtdy tak jakby powstaja 2 warstwy paznokcia.
Moze ktos ma jakis manual czy cus ze zdjeciami jak dbac o paznokcie jak wyrywac wszystkie skorki i te plytki zeby tego nie bylo widac. Kurcze na gabinety kosmetyczne to mnie nie stac:D a i pewnie czulbym sie tam nieswojo :) ale chcialbym cos z mymi pieknymi paznokciami zrobic:D bo zmieniam teraz prace i nie moge sobie pozwolic zeby ktos o mnie pomyslal ze jestem taki jak paznokcie:D a ponoc duzo ludzi przyjmuje taka zaleznosc:)

HELP <cisza>
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 maja 2007, 12:49

Hyhy pisze:ja obgryzam paznokcie

Ja tez i to nalogowo, nie kontroluje sie z tym. W sytuacjach bardzo stresowych to je formalnie zjadam.
I to niszczy plytke paznokcia. Hyhy wez sobie kup "Plyn przeciw obgryzaniu paznokci". W Rossmanie kosztuje 5 zlotych, jest w takim malym, szarym kartoniku. Ja to wlasnie przed chwila znalazlam u siebie w szafce ten plyn i zaraz sobie posmaruje. Pamietam jak uzywalam to troche sie ograniczalam. Chociaz bywalo ze nawet paznkcie z tym obrzydliwym, gorzkim plynem obgryzalam i to mi nie przeszkadzalo. Ale moze Tobie pomoze.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 03 maja 2007, 13:03

Yasmine pisze:Ja tez i to nalogowo, nie kontroluje sie z tym.

skąd ja to znam...wrrr...czasami już nawet "zapuszcze" je troszkę i jakoś wyglądają, ale przychodzi chwila, że się przez chwilkę nudzę i już...am am
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
seniorita03
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 02 cze 2007, 18:27
Skąd: z życia wzięta
Płeć:

Postautor: seniorita03 » 04 cze 2007, 15:09

chłopaki a co wy myślicie jak dziewczyna ma długie paznokcie ładnie wymalowane? bo ja maluję na różne wzorki i kolory i zazwyczaj robi to na chłopakach wrażenie... :)
Ty masz CASH a ja piękny uśmiech... więc może z Tobą pójdę... :P
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 04 cze 2007, 16:38

możesz mieć nawet w kwadraciki, albo pentagramy...nie masz niczego innego do "robienia wrażenia" ? paznokcie są mało znaczące


długie paznokcie w jakieś gówna są obrzydliwe
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 cze 2007, 17:05

Mati_00 pisze:długie paznokcie w jakieś gówna są obrzydliwe
Zgadzam sie. <mowie tez za mojego>
seniorita03
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 02 cze 2007, 18:27
Skąd: z życia wzięta
Płeć:

Postautor: seniorita03 » 04 cze 2007, 20:36

o Boże Mati_00 ale Ty masz teorie..wiem ze nie chodzi o paznokcie ale mówie ze robia wrazenie i tyle. ehh
Ty masz CASH a ja piękny uśmiech... więc może z Tobą pójdę... :P
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 04 cze 2007, 21:54

seniorita03 pisze:ale Ty masz teorie

jakie znowu teorie? spisku przeciw paznokciom??

seniorita03 pisze:wiem ze nie chodzi o paznokcie

halo! tu ziemia - to temat o paznokciach
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
seniorita03
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 02 cze 2007, 18:27
Skąd: z życia wzięta
Płeć:

Postautor: seniorita03 » 05 cze 2007, 20:11

haha no ja czytanie ze zrozumieniem mam opanowane do perfekcji jakbyś nie wiedział. skoro to jest temat o paznokciach to dlaczego pytasz czy nie mam czego innego do robienia wrażenia??????? zastanów sie nad tym.
Ty masz CASH a ja piękny uśmiech... więc może z Tobą pójdę... :P
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 05 cze 2007, 20:24

ale powiedz mi co takiego jest w paznokciach, że robią wrażenie? długie, nieobcięte pazury, które bardziej przeszkadzają niż wyglądają? do tego jakiś jaskrawy lakier napaćkany na to
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
seniorita03
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 02 cze 2007, 18:27
Skąd: z życia wzięta
Płeć:

Postautor: seniorita03 » 05 cze 2007, 20:34

a Ty chyba masz jakis uraz z dzieciństwa do paznokci... kto powiedzial ze jaskrawy lakier? dlugie to nie znaczy 10 cm!! ja mam na 1,5 cm i sa juz dlugie. i wcale mi one nie przeszkadzaja. wlasnie jak mam obciete to sie fatalnie z tym czuje bo tak jakbym co najmniej reki nie miala :P
Ty masz CASH a ja piękny uśmiech... więc może z Tobą pójdę... :P
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 05 cze 2007, 20:38

ale ja mówię o naciapanych lakierem długich paznokciach...poza tym 1,5cm to odkąd Ty mierzysz? od początku od tej skórki czy od tego białego na pazkokciu?? bo jeśli to drugie to ja siędziwię jak Ty funkcjonujesz w normalnym świecie
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
seniorita03
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 02 cze 2007, 18:27
Skąd: z życia wzięta
Płeć:

Postautor: seniorita03 » 05 cze 2007, 20:49

wiadomo że od początku skórki.. czyli nie masz sie co dziwic :)
Ty masz CASH a ja piękny uśmiech... więc może z Tobą pójdę... :P
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 05 cze 2007, 20:52

i to uważasz za długie? phi...widocznie nie widziałaś w życiu DŁUGICH paznokci, że swoje takimi nazywasz
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 05 cze 2007, 20:54

Mati_00 pisze:ale ja mówię o naciapanych lakierem długich paznokciach...poza tym 1,5cm to odkąd Ty mierzysz? od początku od tej skórki czy od tego białego na pazkokciu?? bo jeśli to drugie to ja siędziwię jak Ty funkcjonujesz w normalnym świecie
Mati kurna czy Ty nie przesadzasz? opanuj sie troszke, to ze masz zly humor nie znaczy, ze masz pisac posty na takim poziomie! (chodzi mi o to funkcjonowanie). To, ze Tobie sie nie podobaja, nie znaczy ze innym tez nie. Ja uwielbiam dlugie ladne zadbane pozanokc ie, niestety nie jest mi to dane, bo mi sie lamia i niszcza czesto, dlatego do niedawna mialam żelowe, które uwielbiałam, ale za dużo kasy to ciągnęło...
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 05 cze 2007, 20:58

ej dzieci co to za kłótnia :>

dla mnie wszelkiego rodzaju tipsy są obrzydliwe a tym bardziej z wiejskim wzorkami typu kwiatuszki, serduszka i inne badziewia <belt>

lubie swoje, krótko obcięte i pomalowane bezbarwnym lakierem na codzień a na imprezke moga być czerwone (ale ładny głeboki odcień a nie jakaś wiocha )

zresztą pierwsze słyszę aby pazury robiły na chopakach wrażenie :|
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 05 cze 2007, 20:59

"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 05 cze 2007, 20:59

e?

słowo funkcjonowanie dobrałem specjalnie, bo czasami widzę dziewczyny, które nie mogą sobie poradzić z tak prostą rzeczą jaką jest zapięcie guzika, czy też (o zgrozo) zamka błyskawicznego od kurtki, bo paznokcie im przeszkadzają...a te 1,5cm myślałem, że to jest ten odcinek paznokcia, który wystaje poza opuszek palca...

poza tym co jest ładnego w napaćkanych lakierem paznokciach? że aż robią się 10x grubsze?
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 05 cze 2007, 21:00

_normalna_ pisze:resztą pierwsze słyszę aby pazury robiły na chopakach wrażenie
A ja wlasnie z tego co wiem czesc facetow zwraca na to uwage. Np Mój. Bardzo mu sie podobaly takie jak ja mialam i nie podobalo mu sie, ze chcialam sciagac.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 05 cze 2007, 21:08

wydaje mi się, że faceci zwracają uwagę na całe dłonie a paznokcie to tylko mały dodatek :) te frencze są fajne tylko jak na mój gust za długie
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 05 cze 2007, 21:16

mi się podobają najbardziej takie zwykłe pomalowane przezroczystym i czubeczki mają białe...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 05 cze 2007, 21:17

madziorka.m pisze:za długie

Ciut. Niewygodnie sie na klawiaturze pisze. Mam takie właśnie, to wiem :D Zaraz będę przycinać.

A poza tym kwadratowe. Jakoś nie mogę się do tego kształtu przekonać.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 254 gości