laserowe usuwanie włosów

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
senioritka88
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 13 lut 2007, 22:15
Skąd: ...
Płeć:

laserowe usuwanie włosów

Postautor: senioritka88 » 04 mar 2007, 22:10

Mam pytanko,
czy moze ktos skusil sie na laserowe usuwanie wlosow np. z nog albo miejsc intymnych?
Zastanawiam sie czy to sie oplaca, tzn po jakim czasie wloski odrastaja i ile taka przyjenosc kosztuje :? . piszcie
be delicious...
Awatar użytkownika
OneLove
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 17 gru 2006, 23:32
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: OneLove » 05 mar 2007, 02:09

Podobno drogo i trzeba powtarzać kilka razy a i tak nie ma pewności,że są usunięte wszystkie i że nic nie odrośnie. Tak słyszałam ale nie wiem dokładnie bo sie tym nie interesuje. Poszukaj przez google,na pewno coś znajdziesz.
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatkuuu...
- Tak Prosiaczku...?
- Nic, nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za
łapkę... - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś...
Awatar użytkownika
senioritka88
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 13 lut 2007, 22:15
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: senioritka88 » 06 mar 2007, 19:47

myslalam ze moze ktos robil sobie cos takiego i moze powiedziec swoje wrazenia... ale dzieki:)
be delicious...
Awatar użytkownika
OneLove
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 17 gru 2006, 23:32
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: OneLove » 07 mar 2007, 01:10

Po opiniach jakie słyszałam to bym sie nie zdecydowała,choćby ze wzlędu na cene. A nie znalazłaś nic w necie na ten temat? Może na forach typowo o urodzie będzie coś wiecej!
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:

- Puchatkuuu...

- Tak Prosiaczku...?

- Nic, nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za

łapkę... - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś...
Awatar użytkownika
senioritka88
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 13 lut 2007, 22:15
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: senioritka88 » 08 mar 2007, 13:37

patrzyłam na stronki jakis klinik i na ceny... jezeli bylo by to naprawde skuteczne to wsumie by sie oplacalo... ale jezeli np tylko jedna wizyta nic nie da no to już troche by kosztowalo..
be delicious...
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 08 mar 2007, 17:48

senioritka88 pisze:jezeli bylo by to naprawde skuteczne to wsumie by sie oplacalo... ale jezeli np tylko jedna wizyta nic nie da no to już troche by kosztowalo..

Jest skuteczne na jakiś czas, a potem trzeba poprawiać.
agawita
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 05 kwie 2007, 18:04
Skąd: wroclaw
Płeć:

Postautor: agawita » 07 kwie 2007, 16:12

senioritka88 pisze:Zastanawiam sie czy to sie oplaca, tzn po jakim czasie wloski odrastaja i ile taka przyjenosc kosztuje . piszcie
osobiscie bylam przy takim zabiegu, kosztow niestey nie znam, wiem na pewno ze nie jest to tani interes, jesli chodzi o sam zabieg bardzo nieprzyjemny, jeszcze zalezy od lasera, wiekszosc w 'POLSCE' jest takich ze przyklada sie go do skory i strzela, uczucie jest takie jakbys przylozyla do ciala gume od sloika naciagnela i strzelila w noge!!! masakra <boje_sie> im wlosy na ciele ciemniejsze tym lepiej, nistety blondynki nie nadaj sie do tego typu zabiegu poniewaz malo wiele sie usunie, najlepiej maja kobiety bardzo bardzo ciemne zdarza sie ze dlugo niemusza powtarzac zabiegu!!! noi niestety nie da rady usunac wlosow na stale zabieg trzeba powtarzac nie wynaleziono jeszcze takiej metody aby do konca zycia miec spokoj!!! jest jeszcze inna metoda usowania o wiele tansza, termoliza, elektroliza lub blend, jest to porazanie pradem <hahaha> niebardzo bolesne i o wiele tansze, negatywna strona tego zabiegu jest to iz bardzo duzo czasu trzeba poswiecic na zabieg lub go rozciagnac na pare wizyt, bardzo pracochlonna metoda!!!
Awatar użytkownika
LauRKa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 01 mar 2007, 17:01
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: LauRKa » 17 kwie 2007, 13:22

Byłam ostatnio w salonie kosmetycznym - chyba najlepszym w moim miescie (tak słyszałam), pytałam o usuwanie włosów z nóg (męczy mnie to cotygodniowe depilowanie). Kobieta powiedziała, że jeden zabieg kosztuje 500zl i trzeba go powtórzyc przez kolejne 3-4 miesiące. Za każdym razem trzeba płacić, oczywiście :]
Włoski potem już podobno nigdy nie odrastaja.
"Dobrze widzi się tylko sercem. To, co ważne jest niewidoczne dla oczu."
LauRKa
agawita
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 05 kwie 2007, 18:04
Skąd: wroclaw
Płeć:

Postautor: agawita » 17 kwie 2007, 20:24

LauRKa pisze:Byłam ostatnio w salonie kosmetycznym - chyba najlepszym w moim miescie (tak słyszałam), pytałam o usuwanie włosów z nóg (męczy mnie to cotygodniowe depilowanie). Kobieta powiedziała, że jeden zabieg kosztuje 500zl i trzeba go powtórzyc przez kolejne 3-4 miesiące. Za każdym razem trzeba płacić, oczywiście :]
Włoski potem już podobno nigdy nie odrastaja.
przykro mi ale ta pani chyba jest w bledzie, wiele bardzo dobrych specjalistow lekarzy na wykladach, zawsze powtarzalo, iz nie ma mozliwosci usuniecia wlosow na stale, jest spokoj na bardzo dlugo, ale one sie pojawia na pewno, nie bedzie to tak gesty zarost, ale da o sobie znac na pewno :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 kwie 2007, 20:33

LauRKa pisze:Byłam ostatnio w salonie kosmetycznym - chyba najlepszym w moim miescie (tak słyszałam), pytałam o usuwanie włosów z nóg (męczy mnie to cotygodniowe depilowanie). Kobieta powiedziała, że jeden zabieg kosztuje 500zl i trzeba go powtórzyc przez kolejne 3-4 miesiące. Za każdym razem trzeba płacić, oczywiście :]
Włoski potem już podobno nigdy nie odrastaja.


Gdyby to było takie proste nie musał bym sie golic dziennie , a ile bym w skali swojego zycia zaoszczedził ! <diabel> <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 18 kwie 2007, 02:29

agawita pisze:przykro mi ale ta pani chyba jest w bledzie

Przykro mi ale nie jest. Nie wiem, jak jest w Polsce ale tutejsze lasery (w klinikach, nie jakies tam kosmetyczne bzdety) usuwaja cebulki wlosowe. I koniec. Bez cebulki wlos nie urosnie. Kobiety maja tu usuwane w ten sposob wlosy w roznych miejscach i po kompletnej terapii nikt nie skarzy sie na odrastanie.

Wyciagi ze strony FDA (amerykanska organizacja dopuszczajaca zywnosc i leki na rynek):
"Several of the newer lasers have clearly documented that there is permanent hair reduction after each treatment. The FDA has approved several lasers for permanent hair reduction, and more results with additional lasers are pending. The results tend to be additive, i.e. more treatments lead to greater degrees of permanent hair reduction. For any given patient results cannot be precisely predicted. Results can be variable, even with the best lasers."

W skrocie: FDA zaaprobowalo juz pare urzaden usuwajacych wlosy na STALE ale nie jest to gwarantowane u wszytskich osob poddajacych sie zabiegowi. Przede wszystkim wlosy tej osoby musza byc ciemniejsze od karnacji, zeby w ogole moc zapoczatkowac taki zabieg.

"Like most reputable medical practices, the most established laser hair removal practices do not guarantee results."

"Jak wiekszosc dobrych praktyk medycznych, najlepsze praktyki laserowego usuwania wlosow nie gwarantuja rezultatow."

Jest to jednak mozliwe ale wszystko zalezy od pacjenta i ilosci zabiegow.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
odysek666
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 18 kwie 2007, 09:53
Skąd: łódź
Płeć:

Postautor: odysek666 » 18 kwie 2007, 10:08

w te wakacje miałem praktyki w W Cetrum Diagnostyki i Terapi Laserowej w Łodzi. I z tego co mnie tam uczono (zajmująsiei lceczeniem i zabiegami kosmetycznymi) to usuwanie jest stałe, ale jako że włśoy nie rosna równo wymaga się 3-4 zabiegów i ci z jasnymi włosami i ciemną karnacją odpadają czyli nie moza sieprzed takim zabiegeim opalac po zresztą też. nie można być opaloną, i nie możńa się depilować.
Awatar użytkownika
LauRKa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 01 mar 2007, 17:01
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: LauRKa » 18 kwie 2007, 10:25

Ile przed takim zabiegiem nie można sie opalać? Kiedy po takim zabiegu można zacząć sie oapalać? Czy to już na stałe, 4 ever nie bedzie mozna? Bo to, ze trzeba włoski "zapuścić", to sie akurat domyslilam :]
"Dobrze widzi się tylko sercem. To, co ważne jest niewidoczne dla oczu."

LauRKa
odysek666
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 18 kwie 2007, 09:53
Skąd: łódź
Płeć:

Postautor: odysek666 » 18 kwie 2007, 10:32

w ogóle nie być opaloną najlepiej czyli nie opalać się przez cały okres zabiegów a de facto zamuje to z 3 miesiące bo trzebo odczekać pare tygondni między pojedyńczymi zabiegami i daltego najlepiej wykonac cos takiego zimą. Nie dokońca zapuszoną bo włoski przedz zabiegiem sięgoli ;) ale tak naprawdę to najlepiej póśc do ludzi któzy się tym zajmują i u nich się dowiedzieć
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 18 kwie 2007, 11:02

LauRKa pisze:Ile przed takim zabiegiem nie można sie opalać? Kiedy po takim zabiegu można zacząć sie oapalać? Czy to już na stałe, 4 ever nie bedzie mozna? Bo to, ze trzeba włoski "zapuścić", to sie akurat domyslilam


Zależy z jakiej oferty chcesz skorzystać bo już są na rynku gabinety które maja na tyle nowoczesny sprzęt i można depilować lekko opaloną skórę i później też się opalać (ale smarujesz się wysokim filtrem 30 i więcej ) np. DERMED na Śląsku coś takiego umożliwia, zresztą tam masz opcje pytanie do eksperta lepiej się zapytać tam niż na forum.

http://www.dermed.pl/
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 18 kwie 2007, 11:24

runeko pisze:Przede wszystkim wlosy tej osoby musza byc ciemniejsze od karnacji


No to tyle zostało z moich planów laserowej depilacji... Kurde, całe życie golenia nóg jeszcze przede mną...
Awatar użytkownika
LauRKa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 01 mar 2007, 17:01
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: LauRKa » 18 kwie 2007, 11:48

pani_minister pisze:
runeko pisze:Przede wszystkim wlosy tej osoby musza byc ciemniejsze od karnacji


No to tyle zostało z moich planów laserowej depilacji... Kurde, całe życie golenia nóg jeszcze przede mną...

Ministerko nie załamuj sie! Za niedlugo pewnie wymysla cos i dla ciebie :]
"Dobrze widzi się tylko sercem. To, co ważne jest niewidoczne dla oczu."

LauRKa
odysek666
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 18 kwie 2007, 09:53
Skąd: łódź
Płeć:

Postautor: odysek666 » 18 kwie 2007, 19:04

z tego co wiem z artykułów naukowych to prowadzi sięteraz badania nad depilacjau murznóww czyli nad ciemną karnacjaogólnie pewnie też.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 18 kwie 2007, 19:13

odysek666 pisze:nad ciemną karnacja

Ja potrzebuję badań nad bladymi :D
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 19 kwie 2007, 05:02

odysek666 pisze:z artykułów naukowych to prowadzi sięteraz badania nad depilacjau murznóww

No ale murzyn przeciez nie jest doslownie czarny, na litosc Boska <chory>
Oni maja jeszcze do tego taki plus, ze praktycznie zawsze maja czarne wlosy. Czekoladowy odcien skory jest jasniejszy od czarnych wlosow przeciez, na litosc Boska, ze sie powtorze.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
become
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 19 sty 2006, 18:23
Skąd: Ziemia
Płeć:

Laserowe usuwanie wloskow

Postautor: become » 16 lip 2007, 18:34

Witam. Jak w temacie.
Czy ktos z was usuwal wlosy laserowo z klatki piersiowej ?
Jak efekty ?
naamah

Postautor: naamah » 16 lip 2007, 23:29

ja co prawda nie usuwalam :P ale dodam, ze gladkie klaty u mezczyzn sa (przynajmniej w moim odczuciu) zdecydowanie niemęskie.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Re: Laserowe usuwanie wloskow

Postautor: Maverick » 17 lip 2007, 01:14

become pisze:Witam. Jak w temacie.
Czy ktos z was usuwal wlosy laserowo z klatki piersiowej ?
Jak efekty ?
warn 2 za niekorzystanie z wyszukiwarki. Temat scalony z juz istniejacym.
yohana
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 29 lis 2006, 21:13
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: yohana » 09 lut 2009, 02:12

Ja mialam depilacje laserowa miejsc intymnych. Super sprawa, choc nie powiem ze tania...

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 288 gości