Kastracja

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Wilczyca
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 11 lut 2007, 19:57
Skąd: Bytów, Gdańsk
Płeć:

Kastracja

Postautor: Wilczyca » 22 lut 2007, 13:13

Ja mam takie nie typowe pytanie nie wiem czy były już tematy na ten temat.
Wiec pytam jak się wykastruje chłopaka to czy dalej on może uprawiać sex ??
Czy już po tym zabiegu mu nie staje.
A jak staje to czy będzie miał orgazm ?? bo nie będzie już wytrysku.
A może będzie tylko bez udziału plemników ??
Wtajemniczcie mnie <hmm>
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 22 lut 2007, 13:53

Nie wiem jak jest po kastracji, ale po wazektomii wszystko gra, z tym że w spermie nie ma plemników.
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
Awatar użytkownika
Zielonowłosa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 147
Rejestracja: 28 lip 2004, 19:54
Skąd: dokąd
Płeć:

Postautor: Zielonowłosa » 15 mar 2007, 00:03

KAstracja- czyli w przypadku facet- usunięcie jąder, zaburza całą gospodarkę hormonalną... Czyli krótko mówiąc- testosteronu ubywa, czyli całej chęci też... No chyba, ze nadnercza częściowo przejmą funkcję, ale to nie często sie zdarza. Pytanie jest chyba niepotrzebne, bo tego się juz nie praktykuje, za duzo zamieszania robi w organizmie... Teraz podwiązuje się conajwyżej nasieniowody. Heh, wykastrować można np. kota :)
Evestrum
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 25 sty 2005, 09:27
Płeć:

Postautor: Evestrum » 18 mar 2007, 20:52

Nawet nie wymawiajcie tego słowa na K. <brrrr> ;)
Tak jak Zielonowłosa napisała; zaburza gospodarkę hormonalną i gdy nie przyjmuje się do końca życia regularnie hormonów to w następstwie k. powstaje chop z cyckami i głosem pacholęcia ;] Więcej nie wiem i nie zamierzam się dowiadywać :P
Nikt mnie nie zachęca, gadać jednak będę, bo mi się tak chce, że wytrzymać nie zdolen jezdem.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 119 gości