Metody Relaskacyjne

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Black007_pl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 27 lut 2006, 09:27
Skąd: Gliwice
Płeć:

Metody Relaskacyjne

Postautor: Black007_pl » 09 lut 2007, 10:20

Witam.
Od półtora miesiąca pracuję w firmie software'owej, jako programista.
Miesiąc temu awansowałem na kierownika działu.
Doszły nowe obowiązki.
Mam kupę spraw na głowie i doszło do tego, że dzisiaj musiałem wziąć jeden dzień wolnego, żeby odpocząć, ponieważ nie wysypiam się.
Tzn. śpię normalnie 8h, czasem 6, ale problem jest taki, że wstaje niewypoczęty. Koleżanka w pracy stwierdziła, że to poziom adrenaliny nie spada po prostu i cały czas mój organizm jest na wysokich obrotach. W sumie ma racje nawet w weekendy budze sie o 6:00 rano i pierwsze co, to sprawdzam sluzbowa poczte, ewetulnie probuje cos dopisac do pragramu, tudziez czytam dokumentacje itp.

Proszę o pomoc, bo się wykończę, może jakieś ćwiczenia? medytacja, coś prostego, co mógłbym robić w domu.
Kiedyś ćwiczyłem Wprowadzanie się w stan Alfa, ale dawno tego nie robilem.. nie wiem, czy jeszce potrafie w ogole sie relaksowac, caly czas mysle o pracy.. - pracoholizm.. :/

Pozdrawiam.
"I save all the bullets from ignorant minds
Your insults get stuck in my teeth as they grind
Way past good taste, on our way to bad omens
I decrease, while my symptoms increase "
Gargeliach
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 09 lut 2007, 01:01
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Gargeliach » 09 lut 2007, 14:59

Najlepsza jest wg mnie medytacja :) uspokaja i dodaje sil :) medytujac mozna osiagnac wiele ale zalezy co chcemy osiagnac:) Jest wiele roznych technik i metod :) A jeszcze jezeli myslisz caly czas o pracy to mozna nauczyc sie to kontrolowac :) Huna zajmuje sie miedzy innymi uleczaniem ale ja ja stosuje do wlasnie relaksu/uspokojenia sie i kontrolowania swojego organizmu :) Huna naprawde bardzo pomaga w codziennosci :)
No to tyle co moge polecic ;)A i jeszcze dodam ze warto zakupic literature apropo huny i praktykowania jej :) najlepiej poszukac bo teraz jest mi ciezko podac tytuly i autorow :) jakby cos bylo niejasne napisz pm albo posta;)
pozdrawiam :)
Na końcu wszyscy rozpadniemy się w proch - tak , nawet ty , mój bracie . Ale czy naprawdę jesteś na tyle głupi , by wierzyć , że będzie to ostateczny koniec egzystencji?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 lut 2007, 17:40

Mysle ze wystarczy troche pozmieniac ;)
Nie leciec do pocxzty sluzbowej dawac sobie na luz czesciej, wiecej byc wsrod ludzi i nie gadac o pracy!I jak zlapiesz sie na mysleniu o niej np w weekend to odganiac od razu.
Gorace aromatyczne kapiele polecam. :)
I ukochana osobe polecam :)

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 206 gości