Problem z "myszka"

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

solczi
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 26 sty 2007, 17:49
Skąd: Gliwice
Płeć:

Problem z "myszka"

Postautor: solczi » 28 sty 2007, 16:19

witam. Jestem nowym uzytkownikiem i mam wazne pytanie. "myszka" mojej dziewczyny od dwoch tygodni jest jakas dziwnie napuchnieta,twarda.. nie wiem co to moze byc ;( blagam o odpowiedz..
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 28 sty 2007, 16:52

Jakis stan zapalny cazy grzybek. Czemu jeszcze jak to trwa 2 tygodnie nie poszla do ginekologa? :?
Awatar użytkownika
Yenna
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 133
Rejestracja: 14 lis 2006, 18:53
Skąd: Żary
Płeć:

Postautor: Yenna » 28 sty 2007, 18:22

czy my znamy wszytskie choroby?? nie! nie mam pojęcia co to może znaczyć że myszka Twojej kobiety jest cała napuchnięta i twarda -> ale lekarz takiej odpowiedzi wam udzieli. My możemy powiedzieć tylko tyle, że to jakiś stan zapalny może być.
Nie lubię jak spływa w dół spod mokrych rzęs, Dotykając prawą kroplą ust - Zielony deszcz. Jak zalewa policzki i parzy jak lawa, Co z wulkanu gorącym wodospadem spada.
solczi
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 26 sty 2007, 17:49
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: solczi » 28 sty 2007, 21:25

okej dziekuje za odpowiedzi.. wiecie mamy po 15 lat i wizyta u ginekologa nie jest dla niej rzecza naturalna.. a zwlaszcza ze zdazylismy ze soba wspolzyc...i byly podejrzenia ciazy ale na szczescie to tylko nasze urojenia ;-).. Dziekuje jeszcze raz za odp pozdrawiam ;*
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 28 sty 2007, 21:27

solczi pisze:wiecie mamy po 15 lat i wizyta u ginekologa nie jest dla niej rzecza naturalna.. a zwlaszcza ze zdazylismy ze soba wspolzyc..
Tym bardziej powinna byc naturlana rzecza skoro juz wspolzyliscie. <zalamka> <chory>
Awatar użytkownika
Pani Batman
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 11 gru 2006, 12:39
Skąd: Bdg
Płeć:

Postautor: Pani Batman » 29 sty 2007, 19:07

tak sobie czytam...co prawda wczorajszy temat ale odpowiem...

nie jest wstydem iść do ginekologa mając 15lat! Przecież to też człowiek i nie jedno widział. Zdrowie jest najważniejsze. Jeżeli zaczeliście już współżyć powinniście być odpowiedzialni ( w każdym razie ja tak pojmuję taką decyzję) i wszelkie problemy trzeba rozwiązać u specjalisty. Lepiej sie teraz szybko i dobrze wyleczyć niz za 5-10... lat mieć problemy np. z zajściem w ciążę

a co do objawów i ich przyczyn: może to być stan zapalny, zadrapanie (choc to troszke za dlugo), otarcie wewnętrzene...


<hmm> <wazne> <wazne> MARSZ DO GINEKOLOGA! <wazne> <wazne>
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 05 lut 2007, 21:24

Wg mnie jej napuchnieta i twarda cipka, jest takim samym Waszym urojeniem, jakim byla ciaza. Oczami pietnastolatka mozna zobaczyc jeszcze wrozki i krasnoludki.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
madzix:)
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 01 maja 2006, 15:29
Skąd: Lbn
Płeć:

Postautor: madzix:) » 05 lut 2007, 21:40

solczi pisze:wiecie mamy po 15 lat i wizyta u ginekologa nie jest dla niej rzecza naturalna.. a zwlaszcza ze zdazylismy ze soba wspolzyc

wizyta u ginekologa w tym wieku jest dla Twojej dziewczyny nie naturalna a współżycie jest jak najbardziej naturlane nie no po prostu <brawo> szybko ''dorasta'' ta dzisejsza młodzież <diabel>
moon pisze:Tym bardziej powinna byc naturlana rzecza skoro juz wspolzyliscie.

i z tym sie dokładnie zgodze!!
jeśli to nie jest wyimaginowany problem Twój i Twojej dziewczyny to niech ona idzie do ginekologa a nie martwi sie bo jeszcze rzeczywiście z tych zmartwień zobaczy wróżki i krasnoludki jak pisze Wstręciucha
Na każdy dzień gotowy plan,by zapomnieć i nie myśleć o tym czego brak..
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 05 lut 2007, 22:37

Przeraża mnie, że w tak ważnych kwestiach ktoś może zdawać się na opinię obcych ludzi i przez 2 tygodnie nie przyjdzie mu do głowy, by iść do ginekologa <zalamka> A to, że dla kogoś napuchnięcie i twardość jest objawem ciąży to pozostawiam bez komentarza... <pijak>
// Life is...
zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,
WysypiskoLudzkichSił
iZałzawionyKrzakPytań
międzyMarzeniami,ASnem
chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy
jakiŚwiatBezNocy
więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia
...but a dream //
Awatar użytkownika
asiulenka091089
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 02 paź 2008, 20:04
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: asiulenka091089 » 02 paź 2008, 20:47

to na pewno jest zapalenie...mialam podobnie po braniu antybiotykow. ginekolog przypisala mi tabletki i kremik clotrimazolum, czy jakos tak...pomoglo jak reka odjac :]
KoChAm...
Awatar użytkownika
Daisy
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 99
Rejestracja: 05 gru 2005, 13:34
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Daisy » 02 paź 2008, 23:40

To teraz juz wiem czemu moja mama ostatbio tak sie martwila o mojego 13sto letniego brata jak poszedl posiedzec w parku z kolezanka ;] heh ... do lekarza.... nikt nic innego tu napisac nie moze.... tylko ze podobno do 18 roku zycia to trzeba z mama.... ;]
"Największą karą dla kłamcy jest nie to, że ktoś mu nie wierzy,
ale to, że on sam nie potrafi uwierzyć nikomu."
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 02 paź 2008, 23:54

asiulenka091089 pisze:to na pewno jest zapalenie...

To było w styczniu zeszłego roku :>

Daisy pisze:tylko ze podobno do 18 roku zycia to trzeba z mama.... ;]

a może jeszcze z tatusiem ?? :>
Awatar użytkownika
Daisy
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 99
Rejestracja: 05 gru 2005, 13:34
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Daisy » 03 paź 2008, 09:07

hehe czy z tatusiem to nei wiem ;p tez chyba mozna... ale jak ja mialam 17 lat i poszlam do ginekologa to pani doktor powiedziala mi: "Pani ma jeszcze 17 lat i co? I powinna przyjsc do mnie pani z ... z mama"
"Największą karą dla kłamcy jest nie to, że ktoś mu nie wierzy,

ale to, że on sam nie potrafi uwierzyć nikomu."
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 06 paź 2008, 12:02

Daisy pisze:hehe czy z tatusiem to nei wiem ;p tez chyba mozna... ale jak ja mialam 17 lat i poszlam do ginekologa to pani doktor powiedziala mi: "Pani ma jeszcze 17 lat i co? I powinna przyjsc do mnie pani z ... z mama"
hmmm, prawdę mówiąc pierwsze słyszę...ja też na pierwszej wizycie u ginekologa byłam jeszcze przed 18 urodzinami i jakoś nie usłyszałam, ze powinnam przyjść z rodzicem/opiekunem.....

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 161 gości