Papierosy - pomysl jak oduczyc.

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

1es_temhui

Papierosy - pomysl jak oduczyc.

Postautor: 1es_temhui » 23 sty 2007, 11:10

Witam! Moja dziewczyna pali zdecydowanie za duzo papierosøw i nie podoba mi sie to. Mam pomysl jak ja oduczyc. Mianowicie jak bedzie miala okres plodny i bedzie na mnie bardzo napalona - rozpalic ja jeszcze bardziej, tak maksymalnie i jak bedzie miala w glowie tylko seks, to powiedziec jej cos w stylu "obiecasz mi kochanie, ze ograniczysz palenie do 3 papierosow na dzien?". A jak powie, ze NIE, to po prostu sie odsunac od niej i pojsc na telewizor. A w kolejne dni podobnie ja prowokowac.

Jak myslicie ma szanse wypalic møj pomysl? Mam bardzo duza ochote go wprowadzic w zycie i pozniej zdac relacje na forum (jak to przezyje :)). Moja dziewczyna ogolnie latwo przekonac do malych rzeczy, ale z tym to jest ogolnie ciezko.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 23 sty 2007, 11:13

Nie ma to jak szantaż.
Życzę powodzenia...
Na mnie by to nie zadziałało :)

Człowiek musi sam chcieć rzucić, inaczej nie ma szans...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 23 sty 2007, 11:35

sophie pisze:Na mnie by to nie zadziałało :)

a na mnie by zadziałało.
zdała bym sobie sprawe, że jestem z szantażystą. A ja nienawidzę szantażu <diabel>
powaznie bym sie zastanowila nad związkiem z wymuszaczem :]
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 23 sty 2007, 11:51

Chodziło mi o to, że nie zadziałałoby w sensie rzucenia fajek.
A do tego bym się pewnie wściekła :) Bo też nie cierpię szantażu. I może bym się odegrała :)
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 23 sty 2007, 11:54

1es_temhui pisze:Jak myslicie ma szanse wypalic m&oslash;j pomysl?

To nic nie da, mogę się założyć. Ona sama musi chcieć rzucić- a większość nałogowych palaczy nie chce. Więc nie pomagają proszenia, błagania, tłumaczenia, wizje chorób, zniszczonej skóry itd....
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 23 sty 2007, 13:30

sophie pisze:Chodziło mi o to, że nie zadziałałoby w sensie rzucenia fajek.

wiem
tak to tym bardziej by nie zadziałalo, bo jak rzucac to dla siebie.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 23 sty 2007, 18:18

1es_temhui pisze:ak myslicie ma szanse wypalic møj pomysl?
Zalezy od Twojej dziewczyny, czy pali nałogowo czy nie.
Na mnei by nie podzialalo na pewno. Bym Ci sie w twarz rozesmiala i tyle.
Awatar użytkownika
konstancja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 131
Rejestracja: 20 kwie 2005, 23:48
Skąd: z kosmosu...:]
Płeć:

Postautor: konstancja » 23 sty 2007, 23:34

możesz np.ciągle jej marudzić.."kurcze..znów śmierdzisz tymi papierochami"..:P..tak a propos ty palisz?ale na mnie ten szantaż by nie podziałał..
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 23 sty 2007, 23:35

1es_temhui no co Ty w takiej sytuacji mówić o paleniu? Jak tak zrobisz to nie zdziw się jak potem ona też użyje takiej metody żebyś zobaczył jakie to przyjemne :P
Obrazek
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 23 sty 2007, 23:37

Joasia pisze:w takiej sytuacji mówić o paleniu? ... nie dziw się potem że ona też użyje takiej metody żebyś zobaczył jakie to przyjemne
Myślę, że to byłoby wielce prawdopodobne :)
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 24 sty 2007, 10:20

na mnie tym bardziej by nie podziałał. Raz, niesamowicie bym się wpieprzył,że ktoś intymność traktuje jako kartę przetargową typu "zrób coś, bo....", a to wywołuje we mnie furię :]
Swoją na złą drogę sprowadziłem,do nałogu wróciła :| :|
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 24 sty 2007, 10:32

1es_temhui pisze:Jak myslicie ma szanse wypalic møj pomysl?

Spróbuj tak zrobić, a potem nam opowiedz, jak się powiodło.
Na Jej miejscu powiedziałabym, że obiecuję, a po wszystkim poszłabym zapalić ze słowami "Dobry sex to taki, po którym nawet sąsiedzi idą zapalić". :P

Jak sama nie chce, to nie rzuci. Możesz Jej tylko powiedzieć, że przeszkadza Ci smród i takie tam, ale Ona może Ci np powiedzieć "widziały gały co brały". I co Jej wtedy powiesz?
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 24 sty 2007, 11:55

1es_temhui pisze:Jak myslicie ma szanse wypalic møj pomysl? Mam bardzo duza ochote go wprowadzic w zycie i pozniej zdac relacje na forum (jak to przezyje :) ). Moja dziewczyna ogolnie latwo przekonac do malych rzeczy, ale z tym to jest ogolnie ciezko.

Ciekawe, ile Ty wytrzymasz bez seksu, jeśli ona nie podda się szantażowi :] Nie ma to, jak karanie łóżkiem, a do tego samego siebie <hyhy> Beznadziejny i dziecinny pomysł.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 24 sty 2007, 14:18

TedBundy pisze:niesamowicie bym się wpieprzył,że ktoś intymność traktuje jako kartę przetargową typu "zrób coś, bo...."

święte słowa - to bardzo nie fair.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
1es_temhui

Postautor: 1es_temhui » 24 sty 2007, 19:06

A ja się obawiam, że na mnie taka metoda zadziałałaby i dlatego ją wypróbuję <diabel> Wiecie, to tak łatwo jest napisac, że wkurzyłoby się, ale trzeba pamiętac, że gdy się jest seksualnie pobudzonym, to się też nie myśli racjonalnie.
Za jakiś miesiąc zdam relację jak poszło, muszę wyczuc tylko właściwy moment. Jedyny problem dla mnie, to właśnie to, że później ona będzie w ten sam sposób ode mnie wymuszac :) Ale chyba mam tą przewagę, że to ona bardziej mnie pragnie fizycznie niż ja ją, więc jak do tego doda się odrobiny żartu, to nie powinno byc źle.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 sty 2007, 19:28

1es_temhui pisze:trzeba pamiętac, że gdy się jest seksualnie pobudzonym, to się też nie myśli racjonalnie.
Chyba Ty nie myslisz <hahaha>
1es_temhui pisze:łatwo jest napisac, że wkurzyłoby się
Nie tylko mowic. Moj probowal wielu durnych rzeczy choc nie tego zeby nie oduczyc. Wie ze bym nie chciala byc z takim burakiem <foch>

[ Dodano: 2007-01-24, 19:30 ]
Nie mozna szantazowac sexem ani nim cos wymuszac - to zalosne.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 24 sty 2007, 20:36

1es_temhui pisze:trzeba pamiętac, że gdy się jest seksualnie pobudzonym, to się też nie myśli racjonalnie.
No, jakby np dała Ci w twarz za taki szantaż w takiej chwili, to miałbyś wytłumaczenie przynajmniej. Nie myśli racjonalnie <hahaha>
1es_temhui pisze:chyba mam tą przewagę, że to ona bardziej mnie pragnie fizycznie niż ja ją
No to fajny związek...

Krzyżyk na drogę :)
Oby kiedyś trafiła na normalniejszego faceta...
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 24 sty 2007, 21:01

1es_temhui pisze:le trzeba pamiętac, że gdy się jest seksualnie pobudzonym, to się też nie myśli racjonalnie.

jakiś jesteś #&^*(#?&^. chcesz obietnic od kobiety nie myślącej racjonalnie? upij ją i wtedy żądaj obietnicy. naćpaj ją i wtedy żądaj. dalej to samo, takie proste?
współczuję Twojej kobiecie. na jej miejcu w takiej sytuacji postukałabym się w czoło, ubrała i... poszła zapalić <fuckoff>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 24 sty 2007, 22:07

1es_temhui pisze:Ale chyba mam tą przewagę, że to ona bardziej mnie pragnie fizycznie niż ja ją
Oj żebyś się na tym nie przejechał, wtedy sie dopiero zdziwisz.
1es_temhui pisze:więc jak do tego doda się odrobiny żartu, to nie powinno byc źle
Normalnie zajebisty żart <belt>
Obrazek
1es_temhui

Postautor: 1es_temhui » 24 sty 2007, 23:34

Ale mi obrzydzacie mój pomysł, ale tak naprawdę, to nie chodzi w tym przypadku jedynie o papierosy, tylko o krańcowo niezdrowy tryb życia mojej dziewczyny.
Ona pali, nie uprawia sportu, pije kawę 10 razy dziennie i nie śpi w nocy, pracuje przed komputerem całymi dniami, nie słucha nawet lekarza i często nie bierze przepisanych jej leków.
Przy takim podejściu nie dożyje 50 lat na 90% i poradźcie, co tu mam zrobic, skoro poza tym ona jest idealna. Związek z nią to max. na pół życia do 50 lat, bo mi wcześnie umrze! Nic na nią nie skutkuje, stąd ten cały pomysł. Jesteśmy ze sobą wprawdzie krótko, ale uczucie jest obustronie mocne.
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 25 sty 2007, 01:09

1es_temhui pisze:jak myslicie ma szanse wypalic møj pomysl?
na mnie by to nie zadzialalo-tylko by mnie zdenerwowalo. Gdybym chciała rzucić, to wtedy wsparcie faceta jak najbardziej by sie przydało, ale jesli ona nie chce, to pewnie nic nie zdzialasz.
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 25 sty 2007, 15:59

1es_temhui, możesz jej uświadamiać pewne rzeczy - zmieniać, zwłaszcza szantażem - nie masz prawa. albo Ci kobieta odpowiada, albo poszukaj sobie innej, ale nie próbuj nikogo na siłę zmieniać. to niezdrowe.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 25 sty 2007, 17:16

1es_temhui pisze:Wiecie, to tak łatwo jest napisac, że wkurzyłoby się, ale trzeba pamiętac, że gdy się jest seksualnie pobudzonym, to się też nie myśli racjonalnie.

Właśnie. Dlatego co Ci z takiej obietnicy, której ktoś dokonuje w znacznym ograniczeniu - jeżeli nie świadomości, to na pewno - swobody wyrażenia własnej woli? Granica dotrzymywania słowa jest w takim wypadku w sposób oczywisty przekroczona.
soul of a woman was created below
Sasa
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 12 paź 2004, 12:43
Płeć:

Postautor: Sasa » 25 sty 2007, 19:51

Jestem na 100% pewien ze by nie zadzialalo a jeszcze by Ci sie oberwao bo kobiety sa z natury msciwe jak im sie czegos odmawia/zabrania.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 26 sty 2007, 00:21

1es_temhui pisze:Ona pali, nie uprawia sportu, pije kawę 10 razy dziennie i nie śpi w nocy


mój dziadek żył podobnym stylem. Dożył prawie 90-tki <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
1es_temhui

Postautor: 1es_temhui » 26 sty 2007, 10:53

TedBundy pisze:mój dziadek żył podobnym stylem. Dożył prawie 90-tki <diabel>

No to mnie pocieszyłeś :)
Awatar użytkownika
Magiczna
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 23 sty 2007, 20:31
Skąd: Warsowia
Płeć:

Postautor: Magiczna » 26 sty 2007, 22:23

a moze sproboj zajac jej czas zeby nie myslala o paleniu

zabierz na basen, do kina- generalnie w miejsca gdzie sie nie pali
moze wtedy zacznie palic mniej

a tak off topic to nie ma jak papierosek po dobrym seksie <diabel>
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 31 sty 2007, 19:35

to co ja mam zrobic by mojego namowic by rzucil, chce- przynajmniej tak mowi, a jak go namawiałam by ze mną rzucił to ze jeszcze nie teraz, mi sie udalo moze, juz prawie miesiac nie pale, ale przez jakie katorgi musiałam przechodzic jak siedziałam koło niego i on palił a mnie ku###ca brała,mam nadzieje ze mi sie uda na dobre, a nie na jakis czas,ale potrzebuje jego pomocy, kurcze o ile latwiej jest razem rzucac...ale zmusic go nie moge,chciałabym go jakoś przekonać, ale HOW!? <evilbat>
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
zakochanaaa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 30 sty 2007, 21:09
Skąd: z nieba:)
Płeć:

Postautor: zakochanaaa » 01 lut 2007, 22:52

hym mysle ze to na nia nie podziala. Tak jak inni mowia ze sama musi tego chciec nie zmusisz jej . Moj chlopak pali i nie raz mowilam ze to mi nie odpowiada ale on odrazu zaczynal sie denerwowac ze to nie takie proste i w ogole .. hym przy mnie nie pali znaczy jesli jest ze mna nawet caly dzien bo mysli caly czas o mnie i sie zajmuje , zreszta powiedzialam mu ze z kapciem w buzce nie chce sie calowac bo mnie ten zapach odraza ;/ nadal prosze zey z tym skonczyl, bierze jakies tabletki przeciw paleniu no ale czy rzuci to gowno to sie jeszcze okaze. . :)
*...dLa KażDEgO CzŁoWieKa JeST gDZieś Na ZieMi CząSTkA NieBa...*
Awatar użytkownika
Magiczna
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 23 sty 2007, 20:31
Skąd: Warsowia
Płeć:

Postautor: Magiczna » 02 lut 2007, 18:28

a moze po prostu to zaakceptowac, a nie walczyc i sie przepychac?
kazdy ma prawo do podejmowania decyzji w swoim czasie i moze jak do tego dorosnie to sam sie zdecyduje zostawic pety, ale to powinna byc jego decyzja a nie podjeta pod twoim wplywem

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości