Jakich facetów wolicie...?

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 26 wrz 2007, 23:40

lecter pisze:o to chodzi, nie oszukujmy sie,w 95% facet musi najpierw przyciagnąć wizualnie uwagę,później dopiero zagłębiasz się dalej:)

obawiam się, że wcale nie o to chodzi. wszystkie dziewczyny wyżej mówią o tym, na kogo zwróciłyby uwagę na ulicy. tylko co z tego, że ja napiszę, że obejrzę się za wysokim, wychudzonym brunetem z półdługimi włosami? obejrzę się, bo mi się spodoba jak ładny obraz, ładne buty, czy ładna piosenka. a jestem z niewysokim blondynem, kocham go ponad życie i BARDZO mnie kręci :)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 26 wrz 2007, 23:45

moon pisze:Dobra ja sie nie bede bawic w opisy jesli chodzi o wyglad bo czasu i klawiatury szkoda:

Dla mnie kurczakowaty za bardzo :). Facet musi mieć klatę minimalnie w kształcie \ / a nie || :).
Ja nie rozumiem oburzenia męskiej części forum. To, że kogoś tam preferujemy z wyglądu, nie znaczy, że taka osoba automatycznie pasuje nam już wewnętrznie. Znam wielu przystojnych facetów, którzy są tak jebnięci, że głowa mała i w życiu bym się nie mogła związać z żadnym z nich,
Nie można już mieć swojego typu :| ?
Tak jak mężczyzni wolą mniejsze/większe piersi chudsze/bardziej okrągłe, brunetki/blondynki/rude i za taką kobietą się mimowolnie odwrócą na ulicy, co nie znaczy, że widzą ją jako swoją życiową partnerkę.
lecter
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:52
Skąd: Ost
Płeć:

Postautor: lecter » 27 wrz 2007, 00:16

obejrzę się, bo mi się spodoba jak ładny obraz, ładne buty, czy ładna piosenka

własnie o tym mówie,ja tez sie moge obejrzec za dlugowlosa blondynka z dlugimi nogami,co nie znaczy ze nie moge byc z rudą z krótkimi:)
ale jak jakas dziewczyna podoba mi sie z wyglądu to chętniej z nia nawiążę kontakt-po prostu przykuwa uwagę i tyle...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 27 wrz 2007, 00:20

lecter pisze:o to chodzi, nie oszukujmy sie,w 95% facet musi najpierw przyciagnąć wizualnie uwagę,później dopiero zagłębiasz się dalej:)

nie zawsze, ostatnio mialam calkiem odwrotnie. facet byl normalny, nie dzialal na mnie jakos specjalnie, ale nie byl odpychajacy, ot przecietny. Tak niesamowicie nakrecil mnie inteletualnie, ze pozniej pojawil sie rownie mocny pociag fizyczny :> Wczesniej moglam powiedziec ze jest przystojny, ale pozniej stal sie nieprzecietnie przystojny. Dziwnie.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 27 wrz 2007, 00:37

Zostańmy może na stopie wyglądu, mniejsza o później rosnące uczucie.

Nie mówiłem o wymaganiach, ja również mówiłem o upodobaniach. Każda z was ma prawo mieć swoje :)
... nawet, jeśli będziecie się nawzajem nagminnie powtarzać ;p

Ale ok, były opisy, były zdjęcia. Może teraz... Preferowany ton głosu? Sposób poruszania się? Ubierania się? Tylko uniknijmy odpowiedzi w stylu "ciepły głos, pewne ruchy, własny styl" - coś więcej.

No co, inaczej temat się wyjałowi.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 wrz 2007, 00:57

shaman pisze:Preferowany ton głosu?
Niski. Najlepiej bardzo niski.
shaman pisze:Sposób poruszania się?
wyprostowany, pewny siebie, glowa wysoko
shaman pisze:Ubierania się?
na luzie, ale zadnych dresow czy bog wie czego. zwykle spodnie czy bojowki dobrze lezace na dupie i bardziej obcisla niz workowata koszulka. sweter, bluza, polar jak porzeba. A i moj fatysz - kocham skory na facetach. facet np w ramonie :D - mniami :D
Innymi slowy normalny ma byc i tyle.
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2007, 01:06 przez ksiezycowka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 27 wrz 2007, 01:03

ja lubie koszule <zakochany> i marynarki. i rzeczywiscie dopasowane na dupie spodnie, jeansy najlepiej. swetry fajne tez lubie. i koszulki odslaniajace ramiona, jesli ma sie czym facet pochwalic w tym temacie :)
a okulary lubie :)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 27 wrz 2007, 05:59

lollirot pisze:facet zaciągający się papierosem to baaaaaardzo seksowny widok


<faja>

Prawdę mówiąc nie znam nikogo, na kogo widok szluga działałby jak afrodyzjak <diabel>
Szlug to szlug. Nie ma w nim drugiego dna czy inszej filozofii.

[ Dodano: 2007-09-27, 06:05 ]
Chociaż z drugiej strony nikt tak nie odpalał peta jak Bogart w "Casablance" :] Trudno dorównać mistrzostwu, nawet używając Zippo <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 27 wrz 2007, 09:00

lollirot pisze:a jestem z niewysokim blondynem, kocham go ponad życie i BARDZO mnie kręci :)

ja wiem, że ja tu z prywata na dodatek nie na temat, ale ten Twój to ma cos w sobie

lollirot pisze:obejrzę się, bo mi się spodoba jak ładny obraz, ładne buty, czy ładna piosenka.

oo mam tak samo, uwielbiam ładne rzeczy, one mnie zachwycaja, jakos taka radosna jestem od tego, ponoc to endorfiny ( chyba mi tu ktoras tak napisała). Ładni ludzie tez tak na mnie działaja. Jak chciałam tych endorfin to czesto szłam do ludzi, tam gdzie duzo i wiem ze na ładnych trafie. a jak jeszcze taki ładny chciał rozmawiac i był inteligentny i mówił ciekawei to juz w ogóle do domu wracałam prawie spiewajac. a to wszystko w duzej mierze pozbawione elementów erotyki.
Jak byłam mała to sie w dzieci wpatrywałam, teraz w każdego ładnego. Mam tak od zawsze i dziwi mnie troche jak to ludzie moga nie czerpac przyjamnosci z widoku ladnych ludzi, a juz jeszcze bardziej nie moge zrozumiec jak od takiego patrzenia rodzi sie zawiśc
shaman pisze:. Preferowany ton głosu?

nie um iem opisac, wiec z dokładnym opisem poczekam na inne babeczki :P
no dobra tak troszku opisze, podoba mi sie taki głeboki, raczej nizszy niz wyzszy, taki moze byc z lekka chrypka. no kurcze meski ma byc :p

TedBundy pisze:Chociaż z drugiej strony nikt tak nie odpalał peta jak Bogart w "Casablance" :]

a widzisz, mozna charakterystycznie.
Jeden z moich byłychg własnie cholernie działał na mnie jak paalił, nie palił czesto, ale jak juz zqpalił tego fajka to od razu mnietez rozpalał
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 27 wrz 2007, 09:19

TedBundy pisze:Trudno dorównać mistrzostwu, nawet używając Zippo

wlasnie sie przymierzam do zakupu Zippo slim :)

Dzindzer pisze:nie um iem opisac, wiec z dokładnym opisem poczekam na inne babeczki

heh, tez wlasnie czekalam. mi tez sie podoba raczej niski, nie wiem jak opisac meski glos ktory mi sie podoba, choc doskonale go pamietam.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 27 wrz 2007, 09:36

shaman pisze:nawet, jeśli będziecie się nawzajem nagminnie powtarzać ;p
Ale co w tym dziwnego, że się powtarzają?
Przecież są jakieś kanony piękna, zależne oczywiście od regionu, czasu itd... ale jednak powtarzające się.
Męska atrkacyjność to dla 90% damskiej populacji wysoki, wysoprtowany brunet, kobieta to dla 90% populacji wysoka, szczupła blondynka, będąca posiadaczką dlugich nóg i dużego biustu.
Dzindzer pisze:dziwi mnie troche jak to ludzie moga nie czerpac przyjamnosci z widoku ladnych ludzi,
Ja też bardzo lubię ładnych ludzi. Za ładnymi kobietami oglądam się nawet czasami na ulicy :D
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 27 wrz 2007, 09:43

Jawka pisze:Za ładnymi kobietami oglądam się nawet czasami na ulicy :D

no ja tez czesciej za kobietami niz facetami. Pewnie dla tego, ze czesciej trafiam na przyciagające wzrok kobiety.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 27 wrz 2007, 09:54

Jawka pisze:wysoprtowany brunet, kobieta to dla 90% populacji wysoka, szczupła blondynka, będąca posiadaczką dlugich nóg i dużego biustu.

ja to widzę inaczej. Dla połowy facetów których znam to ideałem jest niska, filigranowa blondynka, a dla drugiej połowy, wysoka, szczupła brunetka z długimi włosami <chory>

Jawka pisze:Męska atrkacyjność to dla 90% damskiej populacji wysoki, wysoprtowany brunet,

a to prawda :D.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 27 wrz 2007, 09:58

Dzindzer pisze:no ja tez czesciej za kobietami niz facetami.
Ja chyba też :D
Chociaż ostanio coraz częściej widuję miłych dla oka mężczyzn. Eleganckich, dobrze ubranych, zadbanych.
Dzindzer pisze:Pewnie dla tego, ze czesciej trafiam na przyciagające wzrok kobiety.
Kobieta ma w tej kwestii zdecydowanie łatwiej- ma masę wspomagaczy :D Chociażby kosmetyki.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 27 wrz 2007, 10:09

TedBundy pisze:Szlug to szlug. Nie ma w nim drugiego dna czy inszej filozofii.

oczywiście. bo jak wiemy, ŻADNA NORMALNA KOBIETA nie będzie traktowała szluga jak afrodyzjak.
tylko że ja mówię o mężczyźnie [nie każdym, rzecz jasna], a nie o szlugu. o ruchu dłonią, o wyrazie twarzy.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 27 wrz 2007, 10:14

Yasmine pisze:ja to widzę inaczej. Dla połowy facetów których znam to ideałem jest niska, filigranowa blondynka, a dla drugiej połowy, wysoka, szczupła brunetka z długimi włosami
Hmmm... przyznam szczerze, że ja ostanio kiedy rozmawiam z kimś na tematy fizyczności prawie wszysycy mężczyźni mówią o tym, że taki kanon piękna to dziewczyna o typowo słowiańskiej urodzie.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 27 wrz 2007, 10:17

Yasmine pisze:Dla połowy facetów których znam to ideałem jest niska, filigranowa blondynka

to tez slyszalam, ale z zaznaczeniem ze nie blada ;)

wsrode moich znajomych nie ciesza sie powodzeniem wysokie kobiety, raczej wyszyscy wola niskie, nawet Ci ktorzy maja 190cm
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 27 wrz 2007, 10:23

Mia pisze:wsrode moich znajomych nie ciesza sie powodzeniem wysokie kobiety, raczej wyszyscy wola niskie, nawet Ci ktorzy maja 190cm
U mnie jest całkowiecie odwrotnie. Słyszę tylko... wysoka, wysoka, wysoka.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 wrz 2007, 10:23

małe do pieszczoty , wielkie do roboty <aniolek> <przytul> a ja i tak uwielbiam wszystkie <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 27 wrz 2007, 10:39

lollirot pisze:a nie o szlugu. o ruchu dłonią, o wyrazie twarzy.

oooo dokładnie, jak zmienia mu sie ten wyraz twarzy jak sie zaciaga, jak wypuszcza dym. Ten papieros to wspomagacz, tak jak na wielu działa kobieta dyskretnie wodząca palcem po kieliszku, tak dla innych pociagajace bedzie to wszystko co z tym palacym zwiazane. Na mój nos to otoczka taka, ale taka wydobywajaca wiele z człowieka
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 27 wrz 2007, 15:19

ja jestem najbardziej zachwycona, kiedy do fajnego wyglądu dochodzi otoczka - niski głos, pewny chód, charakterystyczny sposób mówienia, poczucie humoru. i to wszystko perfekcyjnie ze sobą współgra i niesamowicie z takiego faceta emanuje <zakochany> ostatnio spotkałam taki ideał, pomińmy że jest dyrektorem mojego Instytutu ;DD

aaa, i jeszcze co do upodobań - nie lubię delikatnych, takich trochę cherubinkowatych rysów twarzy u mężczyzn. facet ma wyglądać jak mężczyzna, a nie chłopczyk.

oczywiście ten mój mężczyzna nie wygląda tak(żeby nie było): :D :D

Obrazek
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 27 wrz 2007, 16:45

shaman pisze:Mia napisał/a:
ubostwiam wysokich, wysportowanych brunetow, z wielkimi umiesnionymi lapami i kaloryferem.

Nola napisał/a:
wysoki(między 180 a 190 cm), dosyć dobrze zbudowany(ale nie o posturze misia ) brunet/szatyn. oczy najlepiej ciemne

Yasmine napisał/a:
Wysportowanych, brunetów, umięśnionych

larena napisał/a:
lubie wysportowanych z ładną rzeżbą ciała ( ale nie mięśniaków ). Facet o figurze pływaka jest idealny: szerokie barki, wąskie biodra. Do tego najlepiej szatyn z dłuższymi włoskami. No i oczywiście wysoki tak powyżej 180cm.


Jesteście oryginalne jak za przeproszeniem. <fuckoff>

Ja jestem oryginalna bo lubię:
wysokiego misiaczka z bródką i długimi włosami. Oczywiście ten misiaczek ma być misiaczkiem, a nie przelewającym się tłuszczem.

Nola pisze:aaa, i jeszcze co do upodobań - nie lubię delikatnych, takich trochę cherubinkowatych rysów twarzy u mężczyzn. facet ma wyglądać jak mężczyzna, a nie chłopczyk.

Facet musi mieć porządnie zarysowaną szczękę w stylu chociażby faceta Magdy M. (z braku lepszego przykładu - tak na szybko).


I z tego zdjęcia co dałaś, to wybrałabym Cekol. Przynajmniej mi się w domu przyda <diabel>
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 27 wrz 2007, 17:26

Chyba jestem nienormalny, bo nigdy nie miałem czegoś takiego jak wymarzony kanon piękna przyszłej, potencjalnej partnerki :) Twarz taka, wzrost taki a taki, waga taka, cycki takie a nie inne. Zabawne.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 27 wrz 2007, 17:32

TedBundy pisze:Zabawne.

zabawne jest to, że nie umiesz czytać. albo bardzo nie chcesz. albo nie dociera, nie wiem.
przecież większość tu pisze o tym, co uważa za ładne - po co dorabiasz do tego przyszłe potencjalne partnerstwo? <zalamka>

ojej, zapomniałam, że jesteś zgorzkniały jakbyś był 3x starszy niż jesteś i przyjemność z patrzenia na to co ładne [i NIC NIE KOSZTUJE] Cię nie dotyczy O___o
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 27 wrz 2007, 17:37

TedBundy pisze:Chyba jestem nienormalny, bo nigdy nie miałem czegoś takiego jak wymarzony kanon piękna przyszłej, potencjalnej partnerki
A Pan nienormalny ma takie cechy, które mu sie podobają u kobiet? Np. długie włosy, zgrabne pośladki... :>
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 27 wrz 2007, 18:07

Marissa pisze:z bródką

no <zakochany>, uwielbiam nieogolone buzie :D.
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 27 wrz 2007, 18:30

facet z papierosem bleeee... w ogole nie znosze fajek i od razu mnie odrzuca

lubie jak facet ma niski, gruby głos lekko zachrypniety.
co do sposobu ubierania: nie lubie obcisłych spodni i koszulek. wolę jak chłopak nosi szersze rzeczy, spodnie to np. bojowki. W ogole jak ma własny, oryginalny styl ubierania się a nie jak jest "nijaki"
no i zpaomniełąbym, strasznie kręcą mnie faceci w garniturach
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,
Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.

http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 27 wrz 2007, 18:35

Yasmine pisze:no <zakochany> , uwielbiam nieogolone buzie :D .


o nie, ja wyjątkowo nie lubię
larena pisze:no i zpaomniełąbym, strasznie kręcą mnie faceci w garniturach


mnie też <zakochany>
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 27 wrz 2007, 18:38

Nola pisze:o nie, ja wyjątkowo nie lubię

Mój na moje szczęście nienawidzi się golić, a ja go zarośniętego uwielbiam. Za to jak się ogoli to po pierwsze mnie drapie po kilku godzinach, wtedy zarost jest najbardziej twardy, a poza tym wygląda na 17 lat. A z bródką na co najmniej 6 lat więcej <aniolek>
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 27 wrz 2007, 19:11

larena pisze:strasznie kręcą mnie faceci w garniturach
Mrrrrrauł <diabel> (czytaj: mnie też :D)

Yasmine pisze:Mój na moje szczęście nienawidzi się golić, a ja go zarośniętego uwielbiam.
Ja swojego też i mój na szczęscie też nie przesadza z zbyt częstym pozbywaniem się zarostu.
W ogole zarost to dla mnie fetysz- taki dwudniowy, ciemny.... mraaaaauł <diabel>
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"


Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 128 gości