Szóstka Weidera

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 11 maja 2007, 18:30

Yas skrzynke se odepchaj, choc wlasciwie to moglbym to tu wkleic.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 11 maja 2007, 19:26

TFA pisze:Yas skrzynke se odepchaj

nie mialam zapchanej, tylko nie mnie bylo, bo wlasnie ta 6 robilam. Powiem tak o zesz ja pierd***, ja nie wiedzialam ze to takie ciezkie. Zrobilam wszystko dokladnie i w ogole, ale czulam ze bruch mi sie pali, a to pierwszy dzien dopiero <boje_sie>
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 11 maja 2007, 19:46

Tak jak kiedys mowilem, zeby to cus w ogóle zaczac, to trzeba miec conajmniej przecietnie wycwiczone miesnie brzuca, tak wogoel to jest cwiczenie dla sportowcow, a nie dla ludzi, ktorzy nagle stwierdzili ze maja za duzy brzuch.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 11 maja 2007, 19:53

ja zaczynam od poniedzialku! postanowione! moze tym razem sie uda, ostatnio chyba po 3 czy 4 dniach wymieklam :( nie zaczelabym pewnie, ale jakos tak mi ten temat przypomnieliscie :) dziekuje <banan>
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 11 maja 2007, 20:22

TFA pisze:tak wogoel to jest cwiczenie dla sportowcow, a nie dla ludzi, ktorzy nagle stwierdzili ze maja za duzy brzuch.

Tfa no przeciez ja glupia nie jestem. Wzmacnialam w sumie miesnie od 3 miesiecy,zeby w ogole to zaczac, ale mimo to, to jest straszne <boje_sie>. Ale postaram sie dac rade :).
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 11 maja 2007, 20:38

Nie ma ze boli <evilbat> na Pw odpisze pozniej, bo ojcu pomagam dysk zainstalowac.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 12 maja 2007, 06:46

Zaczynam to dzisiaj, z moim chlopem, bo sama sie meczyc nie bede a do tego jaka motywacja, co by nie wymieknac przed samcem. moz brata jeszcze namówie :D
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 12 maja 2007, 08:53

JA tez mialam zacząć z moim, ale on jest za leniwy :).

[ Dodano: 2007-05-12, 09:33 ]
Jestem po drugim dniu. Zrobiłam te 2 serie rano, przed śniadaniem. Taka mała rzecz, a cieszy <banan>
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 12 maja 2007, 11:37

ja robiłem z mamą :) hehe...twardo się trzymała i gdybym robił dalej to Ona też by pewnie robiła...ale tak to nie było nikogo kto by ją motywował do roboty...

<pejcz>
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
DzIdKa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 21 wrz 2005, 15:41
Skąd: łódź
Płeć:

Postautor: DzIdKa » 12 maja 2007, 11:46

i ja dzis zaczynam, zrobie poki jestem przed sniadaniem, mam nadzieje ze skoncze, pol roku temu wymieklam po 3 dniach chyba <pejcz>
robie razem z przyjacielem
Dzindzer pisze:motywacja, co by nie wymieknac przed samcem.

mam nadzieje ze i tu bedziemy sie wspierac i wszyscy posiadziemy pieknie wyrzezbione szczuple brzuchy <browar>
Jest jakiś poradnik posługiwania się kobietami? Jest - kamasutra.
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 12 maja 2007, 13:33

Heh, ale ludzie, to nie jest tak ze nawet jesli dociagniecie do konca bedziecie wygladac niczym ekipa ze slonecznego patrolu. niestety,ale przydaloby sie tez nieco zmienic nawyki zywieniowe w tym okresie plus troche innego ruchu.wtedy moze byc naprawde niezle.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 12 maja 2007, 14:33

Heh, ale ludzie, to nie jest tak ze nawet jesli dociagniecie do konca bedziecie wygladac niczym ekipa ze slonecznego patrolu. niestety,ale przydaloby sie tez nieco zmienic nawyki zywieniowe w tym okresie plus troche innego ruchu.wtedy moze byc naprawde niezle.

No co pan nie powie :). Zmienilam nawyki zywieniowe jakis czas temu i to nie tylko na ten okres, ale juz na stale. A inne formy aktywnosci tez nie sa mi obce. Raz w tygodniu basen plus 2 razy w tygodniu aerobic, czasem do tego silownia, jak jestem w domu to jezdze na rowerku stacjonarnym, mieszkam w akademiku na 7 pietrze i od jakiegos czasu winda dla mnie nie istnieje :). Narazie w pasie stracilam jakies 4-5 cm, wiec 6 Weidera to jest tylko dodatek do tego wszystkiego.
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 12 maja 2007, 14:41

Pieknie Yasmine,emocje! :>
Pisalem tak oglnie,w formie apelu, bo wiele osob mysli ze a6w to cwiczenie-cud i wystarczy tylko katowac te brzuszki by byc smuklym i szczuplym.
Capish? 8)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 12 maja 2007, 14:51

Wujo Macias pisze:Pieknie Yasmine,emocje! :>

I to jakie emocje :D. Zbulwersowalam sie tylko tym, ze zarzuca mi sie lenistwo i to ze ide na latwizne.


I tak, kapuje <browar>
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 12 maja 2007, 14:56

Mati_00 pisze:a robiłem z mamą :) hehe...twardo się trzymała i gdybym robił dalej to Ona też by pewnie robiła...ale tak to nie było nikogo kto by ją motywował do roboty...

poswiec sie dla rodzicielki i zacznijcie od nowa, ja bym tam bardzo z moja chciała, ale ona to nie chce
Wujo Macias pisze:Heh, ale ludzie, to nie jest tak ze nawet jesli dociagniecie do konca bedziecie wygladac niczym ekipa ze slonecznego patrolu.

nieeee a gdzie reklamacje zlozyc w sprawie zawiedzionej nadziei :P
no wiem, ze nie, ale cos to daje wiec dla tego czegos bede cwiczyła, na pewno mi sie miesnie wzmocnia a to już duzo dla mnie
Wujo Macias pisze:niestety,ale przydaloby sie tez nieco zmienic nawyki zywieniowe w tym okresie plus troche innego ruchu.

przejzałes mnie chce tak zrobic, ale powoli, bo mój organizm cholernie źle znosi wszelkie tego rodzaju zmiany
Yasmine pisze:Zmienilam nawyki zywieniowe jakis czas temu i to nie tylko na ten okres, ale juz na stale

musisz mi napisac jak zmieniłas, co wywalilas, co dodałas i jak ci idzie, no taka motywacja bedzie :)
Wujo Macias pisze:Pisalem tak oglnie,w formie apelu, bo wiele osob mysli ze a6w to cwiczenie-cud i wystarczy tylko katowac te brzuszki by byc smuklym i szczuplym.

moja kuzynka taka jest, ona to by uwierzyła w kazde cudo
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 12 maja 2007, 15:12

Yasmine pisze:
Wujo Macias pisze:Pieknie Yasmine,emocje! :>

I to jakie emocje :D. Zbulwersowalam sie tylko tym, ze zarzuca mi sie lenistwo i to ze ide na latwizne.


I tak, kapuje <browar>

Czekaj, jak ja to mowilem mojej bylej..."Nie przerzucaj swoich frustracji na mnie" ;) Wujo nic nie zarzucal, doradzal z dobrego serca.
A ja zaczalem robic "pompki zapasnicze" ( robisz 5 pompek,krotka przerwa,6 pompek, krotka przerwa, tak do 15 i potem z powrotem w dol do 5). Jak zawsze myslalem, ze mam nawet silne ramiona jak na moja budowe ciala, to tu wymieklem przy 9ej (schodzac juz w dol).
Niemniej cwiczenie zajebiste.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 12 maja 2007, 15:17

Dzindzer pisze:musisz mi napisac jak zmieniłas, co wywalilas, co dodałas i jak ci idzie, no taka motywacja bedzie :)

Dobrze, tylko nie wiem czy wszystko pamietam, ale moge napisac, tylko troche tak wiesz chaotycznie i nie pokolei.
No wiec. Nie uzywam cukru generalnie, staram sie używać malo soli, za to inne przyprawy. Nie jem slodyczy, zadnych, nie no czasem pozwole sobie na jakiegos loda smietankowego, bo lody bardzo lubie :). Nie jem bialego pieczywa tylko wieloziarniste. Jem duzo jogurtów, warzyw, owoców, chudego mięsa, chudych wędlin,ryb, sałatek. Codziennie na czczo wypijam zielona herbate i generalnie pije 1,5 litra wody niegazowanej, czasem jakies owocowe soki sobie pije. Do jogurtów dosypuje otręby i trochę lnu. Codziennie staram zjeśc sobie garść, albo migdałow, albo pestek z dyni, albo słonecznika. One maja ten dobry tłuszcz, który wypiera nasz zły, z organizmu. I najważniejsze, nie jem dużych posiłków rzadko, tylko jakies 4 -5 małych co 3 godziny. To przyspiesza metabolizm. Codziennie szczotkuje ciało szczotką z włosia (można kupić w rossmanie za 10 zlotych), używam ujędrniających peelingów i tego serum co TY :).
To tylko w kwestii jedzenie i pielęgnacji.
A jeśli chodzi o sport, to dużo spaceruje, czasami po kilka godzin dziennie :). 2 razy w tygodniu mam aerobic. Swietne to jest, ze mam go za darmo :). Nie jezdze windą, raz na tydzien przejde sie na basen i saune (to ostatnio troche rzadziej, bo do domu nie jezdze, a tam mam taniej) i ćwicze sobie czasem w domu, jezdze na rowerku. A efekty. Jakies własnie 5 cm mniej w pasie, kilka cm mniej w udach, w ramionach, na wadze tylko 4 kilo (znaczy 4 kilo mniej bylo ponad tydzien temu, teraz to nie wiem ile jest), ale ogolnie to Obiecałam sobie,ze juz nigdy sie tam nie zapuszcze na zime :).
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 12 maja 2007, 15:43

Ja najmocniej przepraszam, ze temet zmieniam i że kolezanke do OT nakłaniam, ale dla mnie to bardzo ciekawe. Wiec jak jakis przedstawiceil uzna to za smiec to warna prosze Yas nie dawac tylko mi

Yasmine pisze:Nie uzywam cukru generalnie

ale w ogóle żadnego czy tylko tego normalnego a slodzisz np. jakim slodzikiem
Yasmine pisze:staram sie używać malo soli,

u mnie to trudne by było, ja sporo sole
Yasmine pisze:Nie jem bialego pieczywa tylko wieloziarniste. Jem duzo jogurtów, warzyw, owoców, chudego mięsa, chudych wędlin,ryb, sałatek

o to ciekawe i milutkie dla zoładka
Yasmine pisze:Do jogurtów dosypuje otręby i trochę lnu

z otrebami rozumiem, a len to na co jest dobry ??
Yasmine pisze:Codziennie staram zjeśc sobie garść, albo migdałow, albo pestek z dyni, albo słonecznika.

zwieksze ilosc rodzajów i te starania stana sie równiez moim udziałem :D
Yasmine pisze:Codziennie szczotkuje ciało szczotką z włosia

zainwestuje, bo ja mam rekawice
Yasmine pisze:to dużo spaceruje,

a tez od jakiegos czasu tak mam
Yasmine pisze:Nie jezdze windą,

ja tylko z zakupami jade

No jak nic cie podziwiam, ja tez tak zaczne cos robic
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 12 maja 2007, 15:50

Dzindzer pisze:ale w ogóle żadnego czy tylko tego normalnego a slodzisz np. jakim slodzikiem

Nie uzywam. Bo ja nawet nie wiem do czego bym miala to uzywac. Herbaty nie slodze, kawy nie pije, no chyba,ze jakis koktajl robie, to troche cukru dodam :).

Dzindzer pisze:u mnie to trudne by było, ja sporo sole

Ja tez sporo solilam, ale staram sie naprawde ograniczyc, chociaz czasem to ciezko, bo salatka jest taka plowa bez soli. Ale fajne jest to, ze wszystkie przyprawy inne sa zdrowe, a tylko sol zla.

Dzindzer pisze:z otrebami rozumiem, a len to na co jest dobry ??

Len ma duzo blonnika i nienasyconych kwasów tłuszczowych, a ja generalnie mialam wielkie problemy z zoladkiem wczesniej i len sobie normalnie zalewalam gorącą wodą, po miesiacu juz na to patrzeć nie umialam i myslałam, ze <belt> jak czułam to pseudo surowe białko kurze w buzi, wiec zaczełam sypać mielone ziarenka to jogurtow :).

Dzindzer pisze:zwieksze ilosc rodzajów i te starania stana sie równiez moim udziałem :D

Tak Dzin, z tym na pewno nie bedziesz miala problemu :D.

Dzindzer pisze:Wiec jak jakis przedstawiceil uzna to za smiec to warna prosze Yas nie dawac tylko mi

Jakies to wielkoduszne :D.


Napisze jeszcze tylko, ze od kiedy tak zaczelam jesc i w ogole to nie mam juz problemów z zołądkiem, zgagą, ani niczym takim.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 12 maja 2007, 21:51

Yasmine pisze:Napisze jeszcze tylko, ze od kiedy tak zaczelam jesc i w ogole to nie mam juz problemów z zołądkiem, zgagą, ani niczym takim.

o matko kochana, to ja tez chyba cos pozmieniam
Jestem dzisiaj po pierwszym dniu, to trudniejsze niz myslałam, ale daje rade
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 12 maja 2007, 21:53

do powyższego dodam jedzenie kasz i zamianę białego ryżu na brązowy :)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 12 maja 2007, 22:01

lollirot pisze:i zamianę białego ryżu na brązowy

od jakiegos czasu jem ten, a mój nie chce, bo mówi, ze brudny
lollirot pisze:do powyższego dodam jedzenie kasz

ja najbardziej gryczana lubie
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 12 maja 2007, 22:04

lollirot pisze:do powyższego dodam jedzenie kasz i zamianę białego ryżu na brązowy

dzieki Lolli, uwzglednie w swoim jadlospisie, tylko,ze mnie od kaszy jakos brzuch boli, no ale przynajmniej sie czuje taaaaaaaaaaaaaaaaka najedzona :D a czy taki brazowy sie dluzej gotuje czy cos ?

Dzindzer pisze:od jakiegos czasu jem ten, a mój nie chce, bo mówi, ze brudny

<hahaha>
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 12 maja 2007, 23:44

miałem dzisiaj robić 6w...noo...troszkę mi nie wyszło...ale jutro powinno dać radę już ;)
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 maja 2007, 10:37

jestem po 2 dniu i bola mnie plecy, wnioskuje, ze na plecach mam słabe miesniue. Czy nie zna ktos jakos na pklecki, ale na duł plecków najlepiej
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 13 maja 2007, 12:15

Yasmine pisze:a czy taki brazowy sie dluzej gotuje czy cos ?

no niestety dłużej, ale zdrowszy :-)
Dzin, ja zawsze gotuję jedną torebkę białego i jedną brązowego, bo mój też nie chce jeść :-)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 maja 2007, 12:35

lollirot pisze:Dzin, ja zawsze gotuję jedną torebkę białego i jedną brązowego, bo mój też nie chce jeść :-)

no ja wlasnie tak gotuje, najpierw wrzucam ciemniaka potem jasnego, zeby w tym samym czasie wylaczyc
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 13 maja 2007, 13:37

Dzindzer pisze:jestem po 2 dniu i bola mnie plecy, wnioskuje, ze na plecach mam słabe miesniue.
Ja nie robiłam ale mój robił i mi mówił że nie powinny boleć plecy, a jak bolą to znaczy że źle się wykonuje ćwiczenie. Tylko że nie wiem na czym błąd polega :?
Obrazek
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 13 maja 2007, 15:12

Dzindzer pisze:jestem po 2 dniu i bola mnie plecy, wnioskuje, ze na plecach mam słabe miesniue. Czy nie zna ktos jakos na pklecki, ale na duł plecków najlepiej

To jest czesty problem, odcinek ledzwiowy zawsze dostaje po dupie przy cwiczeniach brzucha. Dlatego trzeba cwiczyc rownomiernie.
Jednym z cwiczen jaie mozesz robic to:
Kladziesz sie na brzuchu, podnosisz jednoczesnie ramiona i glowe oraz nogi do gory, chwile trzymasz (wyginasz sie w luk) i opuszczasz.
Do tego mozesz dorzucic to samo, ale zamiast podniesc i opuscic, robisz tak: robisz dwa szybkie podniesienia, chwila odpoczynku, dwa podniesienia, chwila odpoczynku itd.
Co do ilosci powtorzen- tu juz na slepo wale, wiec musisz sama skorygowac 2 serie po 10 powtorzen pierwszego, tak samo z drugim.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 13 maja 2007, 16:08

http://www.kulturystyka.org.pl/modules/ ... toryid=176

tu jest dobrze pokazane jak należy to robić
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 179 gości