bielizna

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 23 sie 2005, 15:02

Mia pisze:Yasmine wszystkie za male?

Mo mam piersi miedzy C a D 80 :).
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 23 sie 2005, 15:08

ja mialam miedzy b a c ale teraz mi jakos chyba urosły bo wszystkie staniki mam przymale, a ja nie chcialam wierzyc ja moj chłopak mowił ze mi urosly myslałam ze to jakis komplement ale rzeczywiscie bede musiala sie nie długo ich pozbyc jka tylko kupie nowe , jak narazie na biede nosze pare znośnyh.

[ Dodano: 2005-08-23, 15:09 ]
a myslałam ze juz mi nie rosna, bynajmniej nie tyle
poza tym myslałam ze o tych cąlych i masazy to jeszcze sie zmniejsza. <aniolek2>
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 23 sie 2005, 15:31

ja wiem o jakie trojkatne chodzi :) ja nie lubie tylko tych bardzo zabudowanych, sa takie. A tak to trzeba zawsze przymierzac wlasnie czy dany kroj wyglada ladnie na naszych piersiach :)

Yasmine no to mamy podobne ;) ja mam miedzy D a E ale 70
mikaaa hihi wlasnie ostatnio tez zauwazylam ze mi sie powiekszyly, nie wiem od czego to zalezy :? wiem ze jak sie zaczyna brac tabletki to sie powiekszaja :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 23 sie 2005, 16:24

Bielizna różna.
Stringi, moze z 1 para bokserek. Fig nie lubie - tylko w nich spię.
Nie lubię koronek, burdelowych kolorów i całego pierdolnika z tymi stanikami.
Mam białe, czarne, różowe, czerwone, kolorowe (ale nie fioletowe czy inne niebieskie <belt1> ).

Preferuję głównie pushupy.
Nie lubię bardotek.

A mojemu facetowi albo się podoba, albo <bicz1> .
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 25 sie 2005, 14:49

Madziunia pisze:W te wakacje próbowałam znaleźć sobie strój kapielowy, ale zwykle jeśli stanik był dobry to majteczki niestety za duze... No i nie mam stroju...

http://www.wickedweasel.com mozna osobno wybrać dół i górę kostiumu.

A co do bielizny, to wprawdzie moja pani jej raczej nie nosi, bardzo lubię jednak gdy nogi nie są nagie :) Najsexowniejsze są moim zdaniem nylonowe pończochy do pasa, potem samonoski i wreszcie jak już rajty to 8 z Calzedonii.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
Cherry
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 07 sie 2005, 16:24
Skąd: z krainy marzeń
Płeć:

Postautor: Cherry » 25 sie 2005, 21:49

Bardzo dobry pomysł , sama tak robie bo to zgroza kupić coś ładnego, niedrogiego i żeby jeszcze pasowało. Więc nie ma to jak sklepy internetowe gdzie naprawdę można kupić super rzeczy i nie wychodzi drogo. Mam już pare komplecików i jestem bardzo zadowolona. No i oczywiście tą ogromną zaletą jest to, żę wybrać można osobno rozmiar góry i dołu z tego samego kompletu.Ja podam polskie stronki bo chyba taniej i wiecej jest w ofercie:

www.wygodna.pl
www.lulu.pl
www.bodyline.pl
www.abaccarat.pl

To kilka tylko z których najcześciej korzystam. zresztą wystarczy wpisac w google " bielizna intymna" i okazuje się, że jest grom sklepów. Miłych zakupów :)
A no i gdyby coś nie pasowało to zawsze można odesłać.
** Kocham życie**
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 sie 2005, 22:05

Ja dziś kupiłam śliczny staniczek - niedrogo, jest wygodny, pasuje mi. I to już w drugim sklepie do jakiego weszłam. Nie tak trudno jak się chce. ;)

Ja bym nie mogła kupic bielizny bez przymierzenia. Co z tego, ze rozmiar znam?W jednej firmie mam M, w drugiem S noszę. Poza tym nawet jeśli cos pasuje to po przymiarce może się okazać zwyczajnie "nieee, jednak nie to".
Awatar użytkownika
Cherry
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 07 sie 2005, 16:24
Skąd: z krainy marzeń
Płeć:

Postautor: Cherry » 25 sie 2005, 22:18

Ej , no jasne, że tak. Nie mówie, że sklepy są zupełnie do bani. Chociaż Ty mieszkasz w Wa-wie ja w Lublinie więc tu może jest różnica co do ilości sklepow. Poza tym nie przepadam za łażeniem po sklepach. <zly1>
Dziewczyny mają problem z dobraniem góry i dołu od kompletu w pasującym rozmiarze więc sklep internetowym jest jakimś wyjściem :) <browar>
** Kocham życie**
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 sie 2005, 22:25

Ja nie widze problemu w dobraniu.
No zalezy gdzie się kupuje, ale przeciez co za problem wziąśc majki w innym rozmiarze?Przeciez nie na jednym wieszaku to w większosci sklepów wisi. Sie dobiera wedle upodobań przecież i pasujących rozmiarów.
Cherry pisze:Chociaż Ty mieszkasz w Wa-wie ja w Lublinie więc tu może jest różnica co do ilości sklepow.

Ilośc nie znaczy jakoś. Jestem wybredna co do bielizny mimo wszystko i w większości oferty sklepów do których nie mam za daleko mnie nie urzadzają, bo asortyment mają taki,że <belt3>
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 25 sie 2005, 23:21

http://kobieta.gazeta.pl/wysokie-obcasy ... 45666.html tu jest super artykul o stanikach :) polecam :)
moon fajnie masz ze mieszkasz w Wawie, bo na pewno do sklepu opisanego w w/w tekscie bym sie wybrala - kiedys mialam straszny klopot z odpowiednim dobraniem sobie stanika - do teraz boje sie ze moje piersi starca na tym ze przez dlugi czas cisnelam je w 75 bo sie wstydzilam :(
z tym zamawianiem przez neta bielizny ja bym nia ryzykowala :( mimo ze niby rozmiar znam, ale wszystko zalezy tez od fasonu, materialu.. a stanik to stanik dobrze lezec musi :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 26 sie 2005, 00:32

moon pisze: I to już w drugim sklepie do jakiego weszłam. Nie tak trudno jak się chce.

Ja mam jeden sklep gdzie pani specjalnie zamawia ladne, duze(i co najwazniejsze tanie) staniki, bo wie, ze ciezko je dostac. Bardzo czesto w tym sklepie kupuje. Nie musze juz podawac rozmaru,bo ona mi sama wybiera :).
Ale i tak bez przymiarki nie kupilabym nigdy.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 26 sie 2005, 00:35

Ech wlasnie, az czasem sie wkurzam ze z 75B to do wyboru do koloru...a w wiekszych rozmiarach to biale, czarne i badz tu zadowlony:> potem jest tak ze mam milion sringow i 4 staniki na krzyz :/
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 26 sie 2005, 00:38

Mia, ja robie tak, ze jak mi jeden fason podpasuje to moge kupic kilka kolorow.
Taki sam stanik mam narazie bialy i rozowy, jeszcze chce dokupic do tego turkus.
A tak poza tym to jak mowisz to same czarne i biale mam.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 26 sie 2005, 00:42

Ja wlasnie tez tak robie:) Ale dalej czesto zdarza mi sie kupic bisutonosz ktory w sklelpie lezy fajnie, a pozniej niemilosiernie sie rozciaga albo jeszcze cos sie z nim dzieje i laduje na dnie szafy :(. Wlasciwie mam jeden sparwdzony fason z H&M o dziwo kolory roz, turkus i bialy w kwiatki, z reszta ciezko bywa. A Yasmine Ty masz jakies ulubione firmy?
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 26 sie 2005, 00:44

Mia pisze:A Yasmine Ty masz jakies ulubione firmy?

nie, nie mam :). Nie patrze na firmy. Biore co mi sie podoba, co jest na moja kieszen i co pasuje :).
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 26 sie 2005, 00:46

Ja tez tak robie tylko myslalam ze cos polecisz :P Z cicuhami mam podobnie ze nie patzre na firme, ale mam 2 ulubione, takie ktore trafiaja w moje gusta :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 sie 2005, 13:23

Mia pisze:wkurzam ze z 75B to do wyboru do koloru...a w wiekszych rozmiarach to biale, czarne i badz tu zadowlony:>

No wezcie nie żartujcie. <szok>
Wiem,że z D to może być problem, ale do wyboru i koloru to do dużego C jest.
Ja nie mam problemów żeby na moje 75 C dostac stanik. Choć jak mówiła jeden drugiemu nie równy, bo znakomicie na mnie wczoraj lezał i zakupiłam 75 B :D

Ja tez nie patrze na firmy, ale Triumpha kocham. niestety jest dla mnie za drogi :/ Od czasu do czasu sobie na jakies stringi stamtąd pozwolę kupić...
A H&M ma dośc często ładną bieliznę. [czyli w moim pojmowaniu na np 50 róznych wzorów 2 ujdą i twierdzę, ze fajne].
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 26 sie 2005, 15:18

moon no wlasnie ja mam inny troche problem, po prostu zebym byla zadowlona to powinnam miec w ogole 65 pod biustem, bo co drugie 70 jest po prostu na mnie za luzne bo jest ze zbyt rozciagliwego materialu :/ ale co zrobic jak 65 D w ogole nie mozna dostac :/ W Triumphie sa czasem sliczne rzeczywiscie ;) ale drogie masakrycznie, choc tam warto zagaldac bo jak jest przecna to mozna kupic cos ladnego. Ja zwykle tez nie patrze na firme, najwazniejsze zeby byl ladny i wygodny. Choc wygode to sie sparwdza dopiero po zakupie ;) Aha wlasnie mam pytanie, co sadzicie o tych silikonowych stanikach? :> Show Bra czy cos takiego :> Bo ja wlasnie sie zastanawiam nad zakupem tego. Oczywiscie nie przekonuje mnie wyglad i material i w ogole mam nadzieje ze to nie powieksza jeszcze biustu (??) ale po prostu nie mam wyjscia innego a nie chce rezygnowac z sukienek czy blzuek z odkrytymi plecami. Juz od jakeigos czasu szukam stanika z jakimis nietypowymi ramiaczkami (z odpinanymi mi niestety nie sluzy :() a teraz zastanawiam sie czy nie zaryzykowac z tym cudem :P Tylko na rozbierane randki sie nie nadaje :P
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 26 sie 2005, 15:20

Kto bypomyślał że z osprzętem moga być takie problemy :)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 sie 2005, 15:28

Mia .... z takim biustem zapomnij o silikonowych stanikach
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 26 sie 2005, 15:31

I o sukienkach bez plecow?? :567: nie chce buuu
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 26 sie 2005, 15:32

I o sukienkach bez plecow?? ;( nie chce buuu

Ale czemu? Stanik wyklucza taką sukinke?
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 sie 2005, 15:34

no tez nie wiem czemu Ona tak uwaza , chyba ze mówi o sukience co ma rozciecie aż do posladków prawie ...wtedy tak ! wyklucza
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 26 sie 2005, 15:35

owszem o takich wlasnie mowie ;) o sukienkach czy bluzkach z mocnooo wycietymi plecami ;), a nie tylko do miejsca gdzie normalnie z tylu jest zapiecie od stanika ;)
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 26 sie 2005, 15:36

Zawsze możesz bez stanika ;) albo ze stanikiem z takimi przeźroczystymi ramiączkami..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 sie 2005, 15:38

Nie to juz nie to Pegazie ! wyglada to smiesznie ! odradzam jako znawca tematu i wielbiciel kobiecego taktu i urody ! <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 26 sie 2005, 15:39

nie moge bez stanika ;) to w ogole nie wchodzi w gre ;) moglabym ewentualnie siedziec tak na jakiejs imprezie ale na pewno nie tanczyc czy jakos bardziej sie poruszac. I to nie kwestia ramiaczek wlasie ;) Jak mam bardziej wyciete plecy to widac caly tyl biustonosza a nie same ramiaczka ;) zreszta nigdy mi sie takie nie podobaly i jakos nie przekonalam sie zeby takie zalozyc ;-)
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 26 sie 2005, 15:40

a ja myslaełm że i ten tył robią przeźroczysty ;)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 26 sie 2005, 15:41

hihi ;) kosmicznie by to wygladalo :P stanik normalny z przodu a przezroczysty z tylu :P
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 26 sie 2005, 15:42

No w zasadzie on nie jest od tego żeby tylko wyglądać ale przede wszystkim służyc nie ;) ?
Ile jest wart świat pełen grubych krat?

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 146 gości