Męski zarost

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 05 sty 2005, 12:36

To ja sie gole codziennie, rano ;) Mam dosc gesty zarost. Szczerze mowiac to nie wyobrazam sobie nie golić sie codziennie. ;p
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 05 sty 2005, 17:19

mariusz pisze:To ja sie gole codziennie, rano ;) Mam dosc gesty zarost. Szczerze mowiac to nie wyobrazam sobie nie golić sie codziennie. ;p


no jakbys mial zarost wrastajacy to codzienne golenie owocowaloby niezliczona iloscia krost i zaczerwienien, po jakims czasie twarz i szyja bylyby tak zorane ze po prostu nie daloby sie ich ogolic...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 sty 2005, 23:18

To dziś mnie kolega z klasy rozbroił.
Wpadł rano i jego odpowiedź na "cześć": "daj spokój!zobacz jak ja dziś wyglądam" cała klasa mna niego i nie kuma "nie goliłem się już 3 dzień!!"[z przerazeniem w oczach] :570:
Dodam, że tego wcale nie było widać. Trzeba by było chyba lupy żeby to zauważyć, bo on ma tylko takie coś meszkowatego, a nie jakiś tam zarost.

Nie wiem co poniektórzy widzą fajnego w codziennym goleniu jeśli nie jest to konieczność, bo mają słaby zarost.
To jakaś oznaka w stylu 'jestem już mężczyną, bo się gole!' ? :570:
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 06 sty 2005, 00:05

Jak bym się nie golił bym wyglądał przynajmniej jak wata cukrowa. Ale jak brody i wąsa nie ogole przynajmniej co 2 dzień to widac jak holera.
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
lilith
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 60
Rejestracja: 27 sie 2004, 11:48
Skąd: ;)
Płeć:

Postautor: lilith » 08 sty 2005, 19:14

Ja tam uwielbiam u mojego faceta zarost. Najlepiej taki trzy, cztero dniowy "bandycki", ależ jest wtedy przystojny ;):D:D
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 08 sty 2005, 22:31

kociak pisze:To dziś mnie kolega z klasy rozbroił.
Wpadł rano i jego odpowiedź na "cześć": "daj spokój!zobacz jak ja dziś wyglądam" cała klasa mna niego i nie kuma "nie goliłem się już 3 dzień!!"[z przerazeniem w oczach] :570:
Dodam, że tego wcale nie było widać. Trzeba by było chyba lupy żeby to zauważyć, bo on ma tylko takie coś meszkowatego, a nie jakiś tam zarost.

Nie wiem co poniektórzy widzą fajnego w codziennym goleniu jeśli nie jest to konieczność, bo mają słaby zarost.
To jakaś oznaka w stylu 'jestem już mężczyną, bo się gole!' ? :570:


To chyba zalezy jak facet jest zdrowy i rozwiniety psychicznie, bo ja w tym ni cholery nie widze meskosci w sensie ze jak mam wieksza brode to jest super extra prawdziwy 150% facet a jak sie ogole to jestem censored hehe :D

Mnie to censored jak sie musze golic rano na szybko coby sie szef nie przyczepil o brode stfu i tak jak sie ogole to zakladam szerokie spodnie a jego to bardziej wqrwia :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 08 sty 2005, 23:09

taki 3 dniowy zaros u mojego chlopaka mi nie pzreszkadza,dla mnie to On zawsze wyglada sexy :P

tylko ze to kluje okropnie dlatego wole jak jest ogolony....zebym po namietnych buziakach nie byla zaczerwieniona na twarzy,troche wtedy glupkowato wygladam :)

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 169 gości