Wycieki z pochwy !

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Misio
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 05 mar 2004, 16:21
Płeć:

Wycieki z pochwy !

Postautor: Misio » 14 maja 2005, 09:21

Cześć jest pewien problem, od pewnego czeu moze od około 4 miesiecy moja ukochana ma problem. kiedys raktycznie w ogóle nie musiała uzywaz wkładek higienicznych a teraz to praktycznie postawa jej codziennego zycia ! Czemu tak jest, niestety od pewnego czasu mojej ukonachej zdazaja sie jakies wycieki z pochwy niewiedziec z czego to jest, powiedziała ze czasem ja to piecze i swędzi bo sprawa normaln jest ze jak człowiek nie jest w domu przez cały dzien a to cos wylatuje to siłą rzeczy tez wysycha i własnie stad te pieczenie i swędzenie.

Moja ukochana była u lekarza i pani ginekolog przebadała ja i powiedziała ze to jest na tle bakteryjnym i ze tak sie dzieje jak sie bierze tabletki antykoncepcyjne, ze nie u wszystkich występuja takie objawy ale niktórzy tak maja ! Najlepsze jest to ze przez rok czasu było oki dopiero potem sie zaczeło, i teraz nie mozemy sie ani kochac ani uprawiac sexu oralnego, bo moja ukochana boji sie ze jak ja bede całował po myszcze co os mozewyleciec, bo ona nie ma na to wpływu.

Pani doktor dała jej tabletki jakiej do pochy zeby sobie wsadzała, przez chwilke było oki a potem znów sie zaczeło to samo , więc poszlismy z ukochana do ani doktor i moja dziewczyna powidziała ze nie pomogły....... i teraz najlepsze lekarka powiedziała ze to jest z powodu braku higieny partnera !, ja myslałem ze ja rozerwe przeciez nie kochamu sie juz przez tak długo czas przez te wycieki a ona mi tutaj z czyms takim tym bardziej ze jak wczesniej sie kchalismy to zawsze z gumka ! czyli chodzbym miał nawet zagrzybiałego ptaka to i tak jest prezerwatywa !

Dziewczyna dostała kolejne tabletki i teraz bedziemy widzielki co sie bedzie działo, mijemy nadzieje ze bedzie oki ale jak bys sie zdazyło ze nie to czy powinniśmy zmienic ginekologa bo mi sie wydaje ze ta babka nie bardzo wie co jest grane i przepisuje tabletki, które kosztuja ogrom kasy ! Ostatnio moja ukochana dostała recepte na DWIE tabletki za 43 zł !
To jest paranoja ! I co najgorsze nic nie pomogły !

Aha i jeszcze jedno o pani doktor jak moja ukochana powiedziała ze skoro to jest wina tabletek antykoncepcyjnych to moze powina kupowac plastry antykoncepcyjne i spytała czy to nie pomoże, to pani doktor na to NIE WIEM ! ! !

Po co tyle lat sie uczyła zeby teraz niewiedziec co pomoże a co nie ? hmm dziwne to troszke !


Moze któras z was dziewczyny miała taki problem i chciała bysie podzielic jak udało sie jej z tego problemu wykaraskac :)_


Pozdrawiam i przeprzam ze tak duzo :)
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 14 maja 2005, 10:24

Z info mojej mamy: miała i woziła się z tym, jak była młoda, ze 2 lata. Flora bakteryjna kobiety po zetknięciu z bakteriami faceta spowodowała dokładnie to samo. I leczyli - pomagało, wracało, nie pomagało i tak ciągle. W końcu jakiś inteligentny lekarz starej datry powiedział jej: proszę zrobić antybiogram i raz na zawsze to cholerstwo załatwić antybiotykiem. I faktycznie.

Niech zrobi antybiogram (nawet prywatnie, jak nie dadzą skierowania), idzie z tym do lekarza, przepisze jej antybiotyk jeden konkretny i będzie miała święty spokój. Na wszystko wywali jakieś 100-150 zł, ale raz i porządnie :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 17 maja 2005, 08:39

No i potwierdza si to ze baby nic nie umieja :) A stara jest? Bo jak tak to moze studia konczyla za komuny a wtedy to nie zawsze bylo jasne dlaczego 2ki zamienialy sie w 3+ ...
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 18 maja 2005, 11:23

Maverick pisze:A stara jest? Bo jak tak to moze studia konczyla za komuny a wtedy to nie zawsze bylo jasne dlaczego 2ki zamienialy sie w 3+ ...

Moja mamusia? :> :571: Czy pani doktor?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 20 maja 2005, 16:02

No nicn ie bylo w topiku o Twojej matce wiec raczej chodzi o pania doktor :>

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 124 gości