Bolą Jaja Jak się Napale

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

karol

Postautor: karol » 16 sty 2005, 21:13

Podniecony facet i nabrzmiale jaja!???? hmmm? to ja jestem ufoludek jednak , wiedzialem ! zawsze to wiedzialem !! :564: :547: :547:
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 17 sty 2005, 23:16

no widzisz Karol od razu wiedzialem ze cos nie tak :D :564:
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Maelee
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 12 lip 2004, 16:40
Skąd: zza krzaka ;)
Płeć:

Postautor: Maelee » 18 sty 2005, 00:13

Hehe, ten bol rzeczywiscie przyjemny nie jest, a juz szczegolnie gdy czlowiek chodzi "nabuzowany" przez pare dni. Ja swojej dziewczynie na szczescie w pore o tym powiedzialem i jesli tylko jest okazja, to po prostu zamiast uzywac wlasnej reki korzystam z pomocy raczki mojej ksiezniczki ;).
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 18 sty 2005, 00:17

Ta możliwość dla mnie też stała się osiągalna wreszcie :]
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 18 sty 2005, 00:26

no to gratulacje :564:
Kono
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 20 sty 2005, 23:15
Płeć:

Postautor: Kono » 01 lut 2005, 23:11

No a ja mam troche inna diagonoze i metode leczeni tej dolegliwosci! Na noc, przed snem wypic sobie rumianek.A czemu rumianek? Zaraz sie dowiecie :) Druga metoda leczenia tej dolegliwosci jest regularne wypuszczanie gazow, wiadomo jezeli siedzi sie z dziewczyna caly dzien w jednym pokoju to bardzo krepujace jest puszczanie "bakow", stad ten potworny bol :] Sam takie cos przezylem i tez na poczatku myslalem ze to od podniecenia(zjazd na recznym nic nie dawal) ale za to rumianek(wiatropedny) i regularne puszczanie bakow wybawily mnie z tej dolegliwosci :) juz mi sie to wiecej nei powtorzylo a chyba nikt mi nei wmowi ze widocznei od tego czasu sie nei podniecilem :]
Pozdro
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 02 lut 2005, 00:26

Coś w tym jest ALE nawet jeżeli niechce mi się pierdzieć :D zdaża mi się to a zwłaszcza jak z rana nie "zmarczę świstaka" ..... A w mom przypadku pomaga tylko zjechanie na ręcznym ..... Ulga 100% po 15 minutach :D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 02 lut 2005, 09:38

czytam i czytam i nadziwowac sie nie moge jakiez to nasi Panowie maja problemy, ehhh te gazy i bolace dżondra. No nic, czekam na dalsze wiesci, to sie posmieje :D
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Kono
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 20 sty 2005, 23:15
Płeć:

Postautor: Kono » 02 lut 2005, 11:25

Smiej sie smiej, niedobra :] Ja jakos sie nie smieje sie z kobiet jak maja okres bo bol to nic smiesznego :) a jak bylem taki zagazowany to ledwie chodzic umialem i to smieszne nie bylo bo trzeba bylo jezszcze dojechac z jednego konca miasta na drugie :)
Awatar użytkownika
jaTOja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 02 sty 2005, 00:49
Płeć:

Postautor: jaTOja » 02 lut 2005, 11:32

Tez mam takie cos czasami , ale odkryłem ze to rowniez wina podniecania sie , oraz ... za ciasnych spodni, czlowiek moze nie chce pokazac 2-diej osobie - dziewczynie ze np staje i zaciska nogi ... a jaja to bardzo czuly i delikatny narzad. Moze to byc wona po prostu za malych majtow : D pozdrawiam ...
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 02 lut 2005, 11:44

Kono pisze:Smiej sie smiej, niedobra :] Ja jakos sie nie smieje sie z kobiet jak maja okres bo bol to nic smiesznego :) a jak bylem taki zagazowany to ledwie chodzic umialem i to smieszne nie bylo bo trzeba bylo jezszcze dojechac z jednego konca miasta na drugie :)

Litosci :509:
szczegolnie powazna sprawa z tymi gazami....
Zreszta ja nie z bolu sie smieje a z Waszych opisow.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 02 lut 2005, 11:53

Pytalam chlopaka juz po raz drugi (bo juz kiedys ten temat byl na forum) i po raz kolejny byl rownie zdziwiony jak ja bo nigdy takiego bolu nie doswiadczył podobnie jak karol. A nie widze zadnych podstaw aby mial sklamac.
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 02 lut 2005, 11:56

Hmmm... Niepłodności mozesz się nabawić ... Ale ja mam cały czas szerokie spodnie i nosze bokserki i mimo wszystko jak sie straszliwie ale to podkreslam straszliwie napale i nie zmecze dżordża to takie zeczy sie dzieją....

Hmmm.... Ja również się nie smieje ja dziewczyna ma okres :/
Edit- Chyba z tymi gazami to przesada bo u mnie to niema zadnego wpływu.......
POZDRO 4 ALL
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
krzysiek-gdansk
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 28 gru 2004, 00:14
Płeć:

Postautor: krzysiek-gdansk » 18 kwie 2005, 22:02

ja np. z moja dziewczyna o tym otwarcie rozmawiam... a ona najczesciej zauwaza ze mi jajka spuchly i wtedy sie mnie pyta czy bardzo boli... zreszta juz z nia rozmawialem z nia na tenmat tego ze zeby przestalo bolec wystarczy konik... pzdr
SET
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 104
Rejestracja: 18 kwie 2005, 08:45
Skąd: WARSZAWA
Płeć:

Postautor: SET » 19 kwie 2005, 16:17

wiecie co tak czytam ten topic i przypomniało mi się to jak byłem młodziutki to też mnie spotykało :) nagminnie. A to że materiału genetycznego przetrzymywać za długo nie można to chyba każdy wie :D . A tak poza tym to nie dokońca tak jest że jak nie opruźnisz torby to bedzie wieczność bolało . I jeszcze jedno organizm cały czas [produkuje plemniki ale to nie jest tak że torba będzie wiecznie rosła za prawą coraz większej ilości plemników w niej bo panowie nasz organizm sam je wchłania jeśli jest ich nadmiar .
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 21 kwie 2005, 14:52

SET ales ty "glupi" :P
i cos narobil ?
wyjasniles dziewczynom prawde i teraz to juz w ogóle faceci sie lodzika nie doczekaja

hahahaa

<browar>
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 203 gości