Leki a spozniajacy sie okres

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
sbmaniac
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 08 lip 2004, 02:21
Płeć:

Leki a spozniajacy sie okres

Postautor: sbmaniac » 16 sty 2005, 21:11

I znowu pojawiam się na tym forum z problemem....A mianowicie: Mojej dziewczynie spóźnia się okres... Miesiączki powinna dostać ok 10 stycznia...dzisiaj mamy juz 16...Ostatni raz kochalismy się w sylwestra i nie było żadnych problemów w stylu pęknięcia gumki etc. Nie kończyłem też w niej...A więc jak duże jest prawdopodobieństwo że jest w ciąży, bo mi to nie daje spokoju? Acha ona ma 17 lat. I chcialem dodać ze ostatnio bierze dosyć silne leki, ponieważ ma kłopoty żołądkowe. Czy to może być powodem spóźniającego się okresu ??
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 16 sty 2005, 21:22

Tak, to pewnie przez to. Skoro byles w gumce i nawet w nei jnie skonczyles to nie ma szans by byla w ciazy.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 16 sty 2005, 21:53

No to ja też Cię uspokoję... nie martw się na zapas, bo nie powinieneś.
Jeśli miałeś w takim stylu wytrysk, to nie masz się czego obawiać :564:
A byłbyś spokojniejszy, gdybyś pogrzebał, tu na forum, bo temat był wielkorotnie wałkowany. I dowiedziałbyś się, że tabletki+tabletki= każda możliwość. A nawet nie tylko +tabletki...
Wyluzuj... za parę dni lub tygodni będziesz się śmiał z tego, choć pewnie założysz 5 gumek, a wytrysk bedziesz mieć pół kilometra od partnerki ;)
:564:
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 sty 2005, 15:02

ostatnio bierze dosyć silne leki, ponieważ ma kłopoty żołądkowe. Czy to może być powodem spóźniającego się okresu ??
Tak.

I w ciąży nie jest.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 192 gości