Antyperspiranty

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Cold Princess
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:53
Skąd: North Kingdom
Płeć:

Postautor: Cold Princess » 20 wrz 2007, 21:15

Dzindzer pisze:a teraz szukam czegos bezzapachowego


to dla Ciebie idealny etiaxil

off topic:
tarantula cóż za zmiana!! teraz nie tylko ja jestem na forum rozowa (...choc prywatnie nie przepadam za tym kolorem)
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 15 gru 2007, 22:09

Cold Princess pisze:Nola napisał/a:
jest także antidral - podobno tak samo dobry, ale o wiele tańszy(o ile pamiętam 7 zł chyba)

mi nie przynosil efektów... ale moze zle go stosowalam, bo wtedy jeszcze nie wiedzialam, ze to na noc i ze trezba czekac, az wyschnie, wiec wszytsko prawdopodobnie zostało na piżamce :c

Ja go nie polecam - może i pomógł, ale kiedy go stosuje to strasznie mnie swędzą, pieką pachy. Mam na niego uczulenie, jest za mocny ;(
Awatar użytkownika
Cold Princess
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:53
Skąd: North Kingdom
Płeć:

Postautor: Cold Princess » 31 sty 2008, 20:00

Marissa pisze:może i pomógł, ale kiedy go stosuje to strasznie mnie swędzą, pieką pachy. Mam na niego uczulenie, jest za mocny ;(


jest, jest:) etiaxil o niebo jest lepszy, ale tez jak nie wysuszysz dobrze pach to piecze i swedzi :PJest jednak wydajny, gdyz kupilam go pod koniec wrzesnia i dopiero teraz sie konczy, a w trakcie przerw nie robilam i paszki byly suchutkie :))
West1922
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 11 sty 2008, 16:20
Skąd: zza sciany
Płeć:

Postautor: West1922 » 30 wrz 2008, 00:15

Skoro ten Extaxil taki magiczny jest to nasuwa sie pytanie co on tam musi zawierac (jaka chemie) w sobie, ze jest taki skuteczny, bo podejrzewam ze skladniki naturalne nie sa wstanie zrobic takiego efektu...
sweets
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 30 wrz 2008, 10:30
Skąd: Bottrop DE
Płeć:

Postautor: sweets » 30 wrz 2008, 14:16

ja uzywam niebieskiego adidasa i jestem bardzo zadowolona, najpierw kulka i dodatkowo na to deo spray
Gdybym mogl zatrzymac, wszystko co przemija, wybralbym niesmiertelnosc, bo nasza milosc przetrwa cala wiecznosc
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 30 wrz 2008, 19:15

West1922 pisze:Skoro ten Extaxil taki magiczny jest to nasuwa sie pytanie co on tam musi zawierac (jaka chemie) w sobie

Alcohol Denat, Aluminium Chloride, Dimethicone Copolyol.
Z czego to pierwsze ma najwięcej (tak podejrzewam).
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 30 wrz 2008, 21:04

Marissa pisze:Alcohol Denat, Aluminium Chloride, Dimethicone Copolyol.
Z czego to pierwsze ma najwięcej (tak podejrzewam).

no najwięcej, bo pierwsze w składzie. Nic magicznego, alkohol działa bardzo wysuszająco i bakteriobójczo, stąd też pieczenie często na początku.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 04 lis 2008, 21:05

Ja nie toleruje duzej ilosci alkoholu w kosmetykach. Mam zamiar teraz troche poeksperymentowac z innymi antyperspirantami i kupie chyba jakis w kulce, albo w sprayu. Ze sztyftami na jakis czas daje sobie spokoj, bo nie zniose dluzej budnych ubran :/
Ostatnio zmieniony 04 lis 2008, 21:11 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
nevermind1102
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 08 cze 2008, 23:20
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: nevermind1102 » 17 lis 2008, 22:15

ja też używam Etiaxilu :) od jakiegoś pół roku albo więcej :) jest świetny. Pamiętam, że dawniej tak bardzo się pociłam, nie tylko z gorąca, ale tez z zimna, ze stresu i z jakichś bardzo dziwnych powodów. Etiaxil jest idealny, zero śladów, zero pocenia, nic :) teraz używam go rzadziej niż 2 razy w tyg. i też jest ok:))

a co do Antidralu to jak dla mnie to porażka. Tania, słaba wersja Etiaxilu. Myślę, że lepiej zainwestować w coś droższego, ale lepszego.
Awatar użytkownika
Lacrymosa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 07 sty 2009, 13:49
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Lacrymosa » 09 sty 2009, 17:07

Antidral, jedyne co mi wreszcie pomogło i przez`cały dzien jestem sucha.
Fakt faktem że swędzi ale da sie to wytrzymać nie drapiąc się. Odkąd go uzywam nie wyobrażam sobie zycia bez tego.
Wcześniej uzywałam w sprayu, próbowałam w sztyfcie, ale żadnego efektu to nie przynosiło.
Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby,
brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.
— George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 09 sty 2009, 23:37

Ja się przerzuciłam teraz na spraye.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 12 sty 2009, 06:47

Ja ostatnio byłam przekonana, że kupuję Herbinę w nowym opakowaniu a tak naprawdę kupiłam podróbę o nazwie Hrabina, co spostrzegłam dopiero w domu :D

Polecam, bardzo trwała, żadnego potu choćbyś mocno wąchał <pijak>
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Rybka
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 22 mar 2009, 23:36
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Rybka » 14 maja 2009, 22:37

Na co dzień używam delikatnych dezodorantów w kulce, mój mąż też, ale oboje dwa trzy razy w tygodniu używamy antyperspirantu kupowanego w aptece o nazwie Antidral (ja pod pachy, mąż pod pachy i na stopy). Właściwie kompletnie eliminuje wydzielanie potu (no chyba że mężuś w piłkę pogra). Najgorsze co może być to mokra plama na bluzce, na szczęście nie mam już z tym problemu
Awatar użytkownika
OliviaZoliwek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:39
Skąd: sopot
Płeć:

Postautor: OliviaZoliwek » 15 maja 2009, 14:26

rano po prysznicu spray adidasa i luzik mam caly dzien ;) czy to zima czy to lato [:D]
Koncert miał dziwnie nieskładne brzmienie:
wpierw grały zmysły, potem sumienie.
Awatar użytkownika
lamaa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 20 wrz 2007, 13:14
Skąd: nvm
Płeć:

Postautor: lamaa » 20 maja 2009, 21:21

Mijka pisze:Ja się przerzuciłam teraz na spraye.


ja też, bo po tych wszystkich sztyftach i kulkach na niektórych ubraniach porobiły mi się okropne białe ślady. Ale fakt, że spraye są chyba słabsze, przynajmniej takie mam odczucie.
.::falling away from me::.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 maja 2009, 14:16

A co to jest mokra plama na bluzce? Chyba ze przed meczykiem deszcz popada i trawa mokra bedzie.
Do uprawiania sportu jest specjalna odziez, a nie bawelniane dziadostwo. W bawelnie mozna po sklepie chodzic, a nie sport uprawiac. Wylacznie tkaniny syntetyczne takie jak poliester nadaja sie do uprawiania sportu. Albo poliester z elastanem czyli lycra. Wowczas mokrych plam nie bedzie bo syntetyki nie wchlaniaja wilgoci, a oddaja ja na zewnatrz gdzie paruje.
Choc dodatkowo dobrze jest antyperspirant zastosowac jesli ktos musi. Tylko ze przegrzanie organizmu nie jest niczym dobrym, a do tego doprowadzi ograniczenie pocenia sie poprzez uzywanie antyperspirantow.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 maja 2009, 15:59

Maverick, ale niektórzy się pocą jak świnie nie tylko jak ćwiczą. Ja też jeśli do sportu to ciuchy kupuję w odpowiednich sklepach więc wszędzie na twarzy, szyi, rękach jestem zlana potem, a na ciuchach nie ma plam. Gorzej jeśli jest środek lata, miasto, a Ty gdzieś idziesz w bluzeczce.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 maja 2009, 20:22

To niech ta bluzeczka bedzie z tkanin syntetycznych, a nie bawelniana. JA jadac na rowerze gdzie czlowiek wiadomo sie meczy fizycznie, majac na plecach plecak ktory w zasadzie prawie uniemozliwia cyrkulacje powietrza jak go zdjalem bluzke mialem lekko wilgotna, a nie mokra. W zadnym momencie tez nie przyklejala mi sie ona z wilgoci do ciala. Nawet jak na rowerze jezdzilem w domu, bez obiegu powietrza to zakladalem koszulke z poliestru. Po to zeby mi pot nie kapal na podloge. Przed wloknami syntetycznymi wielka przyszlosc :) Chocby dlatego ze nie trzeba ich prasowac ;)

No mozna oczywiscie cale cialo spryskiwac antyperspirantem.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 27 maja 2009, 14:03

Podlacze sie pod temat:

Jaki polecicie ŻEL pod prysznic dla Panów. Tzn chodzi mi o efekt typowo męskiego zapachu na skorze pozniej. Jakis extreme fajny:) Bo zapach arbuza:) czy tulipana odpada:)

Obecnie uzywam (i to dziwne bo ZAWSZE cokolwiek sliskiego na skorze mnie wkierwialo;>) dove jakiegos o zapachu grejpfruta:) i serio podoba misie ten zapach, tylko nie wiem czy jak sie uzywa zelu to normalny jest efekt sliskiej skory zaraz po kapieli i wyczuwanie jakby grudek piasku w czasie uzywania zelu:) To tez mozecie napisac czy to normalne :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 maja 2009, 15:17

Tzn, że pewnie to żel z peelingiem jest.
Jeśli męskie żele to tylko jeden - czarny adidas <zakochany> <zakochany> <zakochany>
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 maja 2009, 15:46

Ta, chcesz pachniec jak kazdy facet - uzywaj czarnego adidasa. Niech Twoja obecna dziewczyna ma komfort tego ze pachniesz jak jej 5 poprzednich facetow.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 27 maja 2009, 15:51

To tak samo pachnie jak perfumy czarny adidas? Czy inaczej na skorze? Generalnie to kazdy zna to to :)
Nie wiem z czym wiem ze fajnie pachnie i poprafia nastroj (fak co ja pisze hehe)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 maja 2009, 15:57

Ja jestem zboczona na punkcie tego zapachu po prostu :)

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 161 gości