Zdrowie z tv marketu

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Zdrowie z tv marketu

Postautor: Maverick » 25 lis 2004, 09:03

Witam,
zamieszczam link do artykuu na Onet.pl o roznych "bajerach" z tv marketu. No i o ich skutecznosci. Szkoda ze nie napisali nic o abgymnicu :)
Pozdrawiam
kity wciskane ludziom
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 lis 2004, 09:11

Rany przecież wystarczy zdrowy rozsadek by wiedziec iż to amerykanski kit ! doskonale zresztą działajacy na psychikę ludzka ! ja to sie dziwie iz ludzie sie na to łapia !! Alke człowiek juz taki jest !!
Jak mu lekaz przepisze leki to bedzie je grzecznie połykał i bedzie swiecie przekonany iż mu pomogą , ja widze Tesciowa moją kochaną dobra tesciową która połyka tony tabletek , i wydaje na nie miesiecznie prawie ok 600zł to mówie jej "Ty byś zdrowasza była ja bys połowe ich wywaliła " ale nie słucha , łyka wszystko jak pelikan :547: a efekt ! mysle ze taki sam jak by ich połowe mniej brała !! Reklama dla niektórych jest niesamowita działa jak hipnoza ! jak zareklamują nowe jagurty dla dzieci , to za godzine Tesciu jest juz z nimi u mnie pod dzwiami ! fajnie nie , ma sie tych tesciów !! :564: :564: :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Gość

Postautor: Gość » 25 lis 2004, 11:09

Moja Babcia wydaje podobna sumke na leki. Niektore sa naprawde potrzebne wiec czasem jednak lekarze maja racje :>

A co do tych cudow z tv-marketu to osobiscie omijam je szerokim lukiem bo moim zdaniem to jest tylko i wylacznie naciaganie ludzi. To przeciez widac juz po tych durnych reklamach, w ktorych czlowiekowi staraja sie wcisnac kit porownywalny np do tego, ze jak bedzie ruszal koncem palca (ale oczywiscie z ich cudowna nakladka!!!) to schudnie 10kg w tydzien. Przeciez to smieszne.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 lis 2004, 17:38

Najbardziej leje z wkladek do butow. Ciekawe czy wspominaja ze trzeba przejsc z kilkanascie (kilkadziesiat) km dziennie i wkladki gowno maja do tego :)
Gość

Postautor: Gość » 25 lis 2004, 18:01

No jak mozesz, przeciez jak przejdziesz te 100km dziennie (o ktorych nikt nie mowi) z wkladka to bedzie dla Ciebie lepiej bo szedles z wkladka. To Ty nie wiesz? :D :564:
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 26 lis 2004, 12:49

Ja tam jestem nieczuły na takie reklamy. :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
theBill
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 20 paź 2004, 19:33
Skąd: z Kosmosu
Płeć:

Postautor: theBill » 26 lis 2004, 13:56

Zawsze było mi wiadomo ze to sa takie bajki ..... ale na ludzi widocznie to działa , ale potem żałują ze wydali kupe forsy na takie badziewia
Z tą panią nie zaczynaj - vódka - ty ją w morde ona Cię na ziemie :>
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 29 lis 2004, 05:44

Starsi ludzie kupujacy te smieci mnie nie dziwia ;>. No bo co taka staruszka ze swojim starym mezem lub bez ma robic ?. Na spacer juz niepujdzie bo sie zmeczy ;> na dzialke tez nie bo sie zmeczy ;]. To siedza i ogladaja telewizje ;>. A ze TV SHOP leci wczesnie rano ;] od 5 chyba do 6 czy 7 ;> a sa to pory o ktorych starsi ludzie najczesciej wstaja to siedza i ogladaja ;> paro tygodniowa terapia z tymi reklamami co rano robi PRANIE MOZGU ;P i kupuja ...
Ale mlodzi ludzie 20-45 ;P to juz mnie szokuja takimi zakupami ^^. Niby to powinni jeszcze byc inteligentni ;P a daja sie robic w balona ... ehh no coz jak ktos chce to kupuje... ja zabraniac nikomu niebede ;P.
A popyt na to chyba jest ... skoro od tylu lat caly czas tv markety sa obecne w tv ;P
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 150 gości