Jak mam przytyc???

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

pumpa
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:24
Skąd: Mazowsze
Płeć:

Jak mam przytyc???

Postautor: pumpa » 25 wrz 2006, 17:15

od pewnego czasu chudne Porobilam wszystkie badania sa ok jem normalnie a mimo to z kazdym dniem niemalze moja waga maleje Niedlugo bede wygladala jak wieszak!! zreszta juz teraz tak wygladam-158 cm i 40 kg wagi ;( @ POMÓŻCIE!!! nie chce taka byc Jak mam przytyc??
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 wrz 2006, 18:33

pumpa, mniej sie ruszaj nie uprawiaj sportow wzeraj fastfoody a sama zobaczysz.

MOja mama je za 3 i jest szczupla i chce przytyc. I nei moze ale ona tak ma od dziecka jak mowili jej lekarze ze ma podwojna przemiane materii i juz.

Ale co innego jak nagla nei wiadomo dlaczego zaczynasz chudnac.

Jakei mialas badania?
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 25 wrz 2006, 18:38

moon pisze:pumpa, mniej sie ruszaj nie uprawiaj sportow wzeraj fastfoody a sama zobaczysz.

jezu chcesz ja zabic <boje_sie>


dieta, cwiczenia silowe i aerobowe, dodatni bilans kaloryczny, duzo samodyscypliny i cierpliwosc
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 wrz 2006, 18:51

Wstreciucha pisze:jezu chcesz ja zabic <boje_sie>
Nie ale naprawde wtedy przytyje. Niemozliwe zeby nie :D
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 25 wrz 2006, 18:54

moon pisze:Nie ale naprawde wtedy przytyje. Niemozliwe zeby nie :D

uchummm, ale co zrobi z ta opona na brzuchu potem, z poziomem cholosterolu i brakiem wszystkich potrzebnych mineralow i witamin . Ona ma robic mase miesniowa z glowa, a nie mase tluszczowa bezmyslnie. Tluszcz jest wazny, ale nie z zywnosci modyfikowanej i wysokoprzetworzonej .
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 25 wrz 2006, 18:56

Ja bym zrobił to co w filmie "super size me". A tak na poważnie to ja też jem za 2 a chudzielec ze mnie.
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 wrz 2006, 19:05

Wstreciucha pisze:Ona ma robic mase miesniowa
Ale ona nie pisala o miesniach i o tym ze chce je robic tylkoz e nie chce jak wieszak wygladac :]
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 25 wrz 2006, 19:09

moon pisze:Ale ona nie pisala o miesniach i o tym ze chce je robic tylkoz e nie chce jak wieszak wygladac :]

ale ona nie ma innego wyjscia a robienie masy miesniowej nie oznacza wygladu kulturystki. Twierdze tylko ze przy wpylaniu fastfoodow i braku ruchu , bedzie wieszakiem z opona i cellulitem - bo prawdopodobnie taka ma budowe i genetyke.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 25 wrz 2006, 19:13

Przejdz sie do endokrynologa na badanie hormonow tarczycy.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 wrz 2006, 19:16

Wstreciucha pisze:ale ona nie ma innego wyjscia
Oczywiscie ze ma. :] A to ze przytuje z 5 kg od hambuksów czy czego inneho nie oznacza od razu opony i cellulitu.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 25 wrz 2006, 19:18

moon pisze:Oczywiscie ze ma.

a no przepraszam, oczywiscie ze ma . Mialam na mysli , - JESLI CHCE TO ZROBIC Z GLOWA - to nie ma wyjscia ;)
moon pisze:A to ze przytuje z 5 kg od hambuksów czy czego inneho nie oznacza od razu opony i cellulitu.

uchummm oczywiscie ze nie <hahaha>

TFA pisze:Przejdz sie do endokrynologa na badanie hormonow tarczycy.

mowila , ze jakies robila. Jak wyjasnila lekarzowi , jaki ma problem, to pewnie takie badania miala, ale zobaczmy co napisze.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 wrz 2006, 19:22

Wstreciucha pisze:uchummm oczywiscie ze nie ma
No bo nie ma. :] Wstretna nie schizuj tak ;) Ja jej nie kaze wazyc tyle ile ja waze np. Ale jak chce przytyc to jest najlepszy sposob. Ja bym wolala wpieprzac hambuksy niz "nabierac masy miesniowej" bo dla meni to jest obrzydliwe rownie jak 200 kg baba.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 25 wrz 2006, 19:26

moon pisze:Ale jak chce przytyc to jest najlepszy sposob. Ja bym wolala wpieprzac hambuksy niz "nabierac masy miesniowej" bo dla meni to jest obrzydliwe rownie jak 200 kg baba.

to swiadczy tylko o braku wyobrazni i wiedzy w temacie moja droga ;) ja nie schizuje
Twoje rady w tej kwestii sa po prostu beznadziejne, jak mozna komus mowic by dla przybrania na wadze zarl hamburgery . Bez znaczenia jak sie wyglada, hamburger to nie jedzenie , to mozna wypylic raz na miesiac w przelocie do roboty , ale jak mozna sie tym odzywiac ? Teraz to ci to lata, za 10 lat odbije sie czkawka ;)
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 wrz 2006, 19:29

Wstreciucha pisze:jak mozna komus mowic by dla przybrania na wadze zarl hamburgery
Ale czy ja klamie? Czy nie przytyje? Podaje najprostszy sposob po prostu.

[ Dodano: 2006-09-25, 19:29 ]
Nie mowie ze najlepszy ale skuteczny na 100% :]
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 25 wrz 2006, 19:30

moon pisze:Ale czy ja klamie? Czy nie przytyje? Podaje najprostszy sposob po prostu.

nie klamiesz , prawda - przytyje, ale zastanow sie co jej radzisz , bo mam wrazenie ze ta dziewczyna ma moze nawet nie problem, a dramat z tego powodu . Wazy 40 kg, wiec sama pomysl.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 25 wrz 2006, 19:51

Moon do cholery, czy Tobie jest mało tych postów pod nickiem, czy o co chodzi? Jesteś uczulona na jakiekolwiek wyrażenie pochodzące od "mięsień", a po drugie sprzeczać się dla zabawy to można jak się ma jakąkolwiek wiedzę merytoryczną w temacie. Bo to, co teraz robisz, to jest zupełnie bezsensowna pyskówka na poziomie siedmiolatki. Przestań zanieczyszczać forum bardzo Cię uprzejmie proszę :]
soul of a woman was created below
Grace

Postautor: Grace » 25 wrz 2006, 19:53

JA proponuję wybrać się do dietetyka.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 wrz 2006, 19:58

Sir Charles pisze:Jesteś uczulona na jakiekolwiek wyrażenie pochodzące od "mięsień"
Ale ja to wiem. Wiem, ze jestem.
Sir Charles pisze:est zupełnie bezsensowna pyskówka
Y? :| To przepraszam toz ja nie chcialm pyskowac. Czemu jestes taki zdenerwowany? Przeca to ani zlosliwe ani uszczypilwe nie jest z mojej strony.
Gosia... pisze:JA proponuję wybrać się do dietetyka.
Endokrynolog i dietetyk to wiadomo ale ona pisala ze badania juz miala i sa ok. Pytanie tylko jakie te badania...

[ Dodano: 2006-09-25, 20:00 ]
Sir Charles pisze:jak się ma jakąkolwiek wiedzę merytoryczną
No nie powiesz mi ze ja na tyciu sie nie znam :P
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 25 wrz 2006, 20:08

moon pisze: Czemu jestes taki zdenerwowany?

Bo przypomnij sobie co pisałaś, a mi to nawet opowiadałaś o koleżance z pracy. Ludzik z plasteliny, z zapałkami zamiast nóg. I do tego samego doprowadziłyby autorkę Twoje - brane na serio - "rady".
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 wrz 2006, 20:12

Sir Charles pisze:Ludzik z plasteliny, z zapałkami zamiast nóg.
No tak pisalam. Ja nie wygladam chyba tak, co? :? A sprotu nie lubie tyle co latam do roboty po schodach po pietrach i sie zadysze i jem tak tez takie rzeczy a oponke mialam zawsze [mneijsza wieksza ale zawsze] cellulitu nie mam jeszcze zyje i mam sie bardzo dobrze. Tak np :]
I nie chce z nikogo robic potworka jakiegos. Kazdy powinen miec dystans do rad obcych ludzi z netu - to raz. A dwa ze moze by jej pare kg fastfooda zaszkodzlio ale nie jakas pizza czy tluste bardziej zarcie czesciej niz raz na miesiac np.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 25 wrz 2006, 20:25

Moon, ale problem w tym, że fastfood nie tuczy w zdrowy sposób, co wiem nawet ja, raczej laik w tej dziedzinie. Jak ktoś chce przytyć, a nie ma do tego predyspozycji, to jest to ciężka harówka, tak samo jak w drugą stronę. Wiem, bo mam kumpla szczupłego raczej, który jak się zaczął z siłownią bawić zaczął równocześnie pochłaniać góry jedzenia. Kasze, makarony itd. I co? Pojechał na dwa miesiące do Anglii i stracił wszystko to, co w ciągu roku wypracował. W fastfoodach natomiast są przede wszystkim olbrzymie ilości soli, która sprawia, że nie tyle tyjesz, co puchniesz.
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 wrz 2006, 20:38

Sir Charles pisze:fastfood nie tuczy w zdrowy sposób
Wiem. Dlatego napisalam ze to nie jest najlepszy sposb ale najprostszy.
pumpa
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:24
Skąd: Mazowsze
Płeć:

Postautor: pumpa » 26 wrz 2006, 14:23

Wstreciucha-masz racje ze dla mnie to juz nie staje sie problemem,ale dramatem! powaznie! Co do tych badan to oczywiscie mialam robione tsh(czyli te na tarczyce) oprocz tego ft3, ft4,ob,morfologia i mocz....no i wszystkie sa super... Lekarz stwierdzil ze to na tle nerwowym-co bardzo mnie ciekawi bo zadnego stresu nie przechodze No moze jakies codzienne malutkie ale to nie istotne... Prosze poradzcie mi cos konkretnego no i oczywiscie rozwaznego bo jesli objadala bym sie tylko fast foodami to rzeczywiscie moze to by i cos dalo (chociaz...normalnie duzo jem i nic nie daje wiec kto wie)ale moje zdrowie tez sie liczy... Jak patrze na siebie to <belt> mi sie chce. wszystkie spodnie na mnie wisza,zyly juz mi pod wierzch wychodza...
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 26 wrz 2006, 14:31

jesli jestes zdecydowana na porzadna prace nad soba , to moge Ci pomoc na pw , ale ostrzegam, ze to dla na prawde zdecydowanych ludzi, a nie takich co to sie biora za siebie "od kazdego poniedzialku" . Oczywiscie diety i cwiczen Ci nie uloze, ale przekaze wszystkie do tego potrzebne iformacje. Mysle, ze TFA gdyby Ci poswiecil kilka swoich cennych minut , to tez moglby pomoc :>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 26 wrz 2006, 14:35

Wstreciucha pisze:Mysle, ze TFA gdyby Ci poswiecil kilka swoich cennych minut , to tez moglby pomoc


Mysle ze TFA nie zna sie za bardzo na kobiecej diecie i odzywianiu :P
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 26 wrz 2006, 14:43

TFA pisze:Mysle ze TFA nie zna sie za bardzo na kobiecej diecie i odzywianiu :P

ale wie duzo na temat robienia masy :> a to element wlasciwie chyba najwazniejszy dla tej Pani :P
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
pumpa
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:24
Skąd: Mazowsze
Płeć:

Postautor: pumpa » 26 wrz 2006, 15:06

Wstreciucha oczywiscie jestem zdecydowana Zrobie wszystko zeby tylko przynioslo rezultaty
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 26 wrz 2006, 15:11

Wsretna a dla takiej co chce schudnac ( takiej dla której z racji problemów z tarczyca to trudne, bo na diecie 1000 kalori przez miesiac przytyła prawie 3 kg) a nie chce po tem wygladac jak pomarszceniac tez znajdzie sie u Ciebie jakas rada ??
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 26 wrz 2006, 15:14

dzin, dieta 1000kcal mi nic nie mowi, bo nie wiem co je, jak je, ile posilkow, i czy cwiczy . Nie znam tez jej wagi , wieku, aktywnosci . Na podstawie takich danych to moge powiedziec, ze ona tyje bo je za malo. Wiem - brzmi niewiarygodnie, ale to jest wlasnie "dieta cud" - czyli cud , ze w ogóle jeszcze sie rusza ;)
POdstawowy problem z dietami - NIE MOGA SIE CIAGNAC W NIESKONCZONOSC.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 26 wrz 2006, 15:17

nie jestem dietetykiem więc nie podam Ci konkretnej diety moge tylko udzielić paru wskazówek:
posiłki powinny być wysokokaloryczne, pamiętać żeby jeść sysytematycznie ok, 6 posiłków dziennie, spożywać dużo węglowodanów, jeść pokarmy bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe, bogate w białko, oczywiście dieta powinna być urozmaicona a pokarmy łatwo przyswajalne
polecałabym też zająć sie jakiś sportem na wzmocnienie, pochodzić na siłownie
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,
Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.

http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 217 gości