Włosy przetłuszczajęce się

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

Grace

Postautor: Grace » 05 kwie 2006, 22:15

Ja kupilam Rossmana szampon do wlosow zniszczonych -nie do przezycia jest, wyrzuce chyba. Za to Szauma "gladkosc i blask" ma ladny zapach na poczatku ... i tyle, bardzo sredni. Odzywka Ziai do wlosow zniszczonych, ladnie pachnie i jest w miare dobra.
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 05 kwie 2006, 23:40

Gosia... pisze:Ja kupilam Rossmana szampon do wlosow zniszczonych -nie do przezycia jest, wyrzuce chyba.

A mi odpowiada, calkiem spoko jest. Uzywam razem z odpowiadajacym balsamem i wlosy sa ladne i miekkie.

Odzywka Ziai do wlosow zniszczonych, ladnie pachnie i jest w miare dobra.

Najlepsza ta z proteinami ryzowymi. Niesamowicie dobry produkt za bardzo niska cene.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 06 kwie 2006, 07:56

złotooka kotka pisze:Najlepsza ta z proteinami ryzowymi.

Ja mam szampon wlasnie ten z proteinami ryzowymi. A odzywke z jojoby. Obie rzeczy swietne :).
Grace

Postautor: Grace » 06 kwie 2006, 10:19

złotooka kotka pisze:Najlepsza ta z proteinami ryzowymi

wlasnie o tej mowie :) w ogole ziaja nie robi zlych prodoktow, a kiedys myslalam inaczej. Mam tej firmy wazeline natluszaczajaca, smaruje nia usta - bardzo fajna, polecam tez aktywator opalania tej firmy oraz krem do twarzy oliwkowy do cery suchej. Natomiast mleczko (ogorkowe i rumiankowe) oradzam oraz plyn do demakijazu tez uwazam za kiepskie.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 kwie 2006, 13:15

Gosia... pisze:Natomiast mleczko (ogorkowe i rumiankowe) oradzam oraz plyn do demakijazu tez uwazam za kiepskie.
Dzieki :D Normalnie tylko to mam chyba z Ziai i wlasnie polecam ;P Mleczko do demakijazu i tonik mianowicie.
Grace

Postautor: Grace » 06 kwie 2006, 18:26

Wiesz ja mam sucha skorę, pewnie Ty masz inna i na mnie to zle dziala, ale moja siostra uzywa i jej pasuje. Wiec produklt pewnie dobry tylko na mnie zle dziala :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 06 kwie 2006, 20:09

Gosia... pisze:Natomiast mleczko (ogorkowe i rumiankowe) oradzam oraz plyn do demakijazu tez uwazam za kiepskie.

Tonik fajny, ale mleczko do demakijazu nie :/.
Awatar użytkownika
Lolly
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 07 kwie 2006, 19:25
Skąd: Leżajsk
Płeć:

Postautor: Lolly » 07 kwie 2006, 20:00

A ja od Ziai uczulenia dostałam i kicha :( W życiu nie miałam na twarzy takiego buraka :P

A wracając do włosów, to ja mje codziennie rano, jesli chodze do szkoły.
Z powodu przefarbowanych włosów na "świetlistą miedz" moge myc i co 3, bo tego przetłuszczenia kompletnie nie widać :P
Awatar użytkownika
marzata1986
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 13 cze 2005, 22:44
Skąd: Jastrzębie
Płeć:

Postautor: marzata1986 » 23 kwie 2006, 22:03

ehhh ja mam grube i do ramion ale tez myje codziennie i nie ma z tym żadnego problemu do tego dobra odzwyka i suszarka i po 20 minutach juz po sprawie
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 26 kwie 2006, 18:03

A ja na to zrobilam trwala. I gdyby nie fakt, ze nie lubie chodzic brudna (:D) to nie musialabym myc wlosow przez jakies 5 dni. A trwala po prostu rozczesuje bo wygladam jak kretyn pokrecona. No i musze mleczka anty- elektryzujacego uzywac. Ale oplaca sie :] No i wlosy maluje dosc czesto ale ostatnio kuracja odnawiajaca i mam...jak nowe :]
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 168 gości