clotimazolum-uczulenie

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

ola
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 08 maja 2005, 23:15
Skąd: z daleka
Płeć:

clotimazolum-uczulenie

Postautor: ola » 30 paź 2005, 16:12

witam biore dopochwowo metronidazol i smaruje sie maścią clotrimazolum bo mam stan zapalny "myszki" czy te leki mogą uczulać faceta ??? bo profilaktycznie facet posmarował sie moją maścią ( było to wczoraj )dziś rano zauważyliśmy lekkie zaczerwienienie a popołudniu po nieudanej próbie odbycia stosunku (nieudana bo zaczęło szczypać) zauważyliśmy że zrobił sie z tęgo pęcherzyk :(
czy ktoś miał też taki przypadek i co z tym zrobił ???
do dermatologa moje kochanie moze isc dopiero w piątek więc prosze o rady :)
pozdrawiam
Nikola

Postautor: Nikola » 30 paź 2005, 17:15

z tego co wiem clotrimazolu uzywaja takze faceci więc to nie powinno go uczulac, jesli codzi o metronidazol to nie mam pojęcia:)
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 30 paź 2005, 17:16

Nie powinny uczulac, ale zawsze, jak kazdy lek, moga. Mi ten lek totalnie nie skutkowal, czulam sie po nim duzo gorzej niz bez niczego.

Trudno cos poradzic, bo nie jestem lekarzem, ale proponuje po prostu skoczyc czym predzej do apteki i poprosic tam o cos lagodzacego. Mysle, ze przemycie Tantum rosa mogloby pomoc. I do lekarza trzeba isc. Tylko on tak naprawde pomoze.

Mam nadzieje, ze nie zabezpieczaliscie sie prezerwatywa, bo Clotirmazolum wchodzi w reakcje z lateksem i moze doprowadzic do zniszczenia wlasciwosci antykoncepcyjnych kapturkow.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
ola
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 08 maja 2005, 23:15
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: ola » 30 paź 2005, 17:24

zabezpieczamy sie tabletkami :) pójdziemy do lekarza w piątek nawet jesli do tego czasu to zniknie tylko zastanawiamy sie czy powinien dalej stosować tą maść ...
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 30 paź 2005, 17:26

Mysle, ze ta lepiej nie. Lepiej kupic cos innego, o podobnym dzialaniu. Najczesciej takie podstawowe rzeczy sa bez recepty. Po co ma chlopak cierpiec.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 30 paź 2005, 17:51

a w trakcie stanu zapalnego lepiej sie powstrzymajcie od wspolzycia na te kilka dni kuracji. i dla Twojego, i dla jego dobra :)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 30 paź 2005, 21:11

ola pisze:clotrimazolum

Ja kiedys smarowalem Clotrimzolem kolano i szczerze, to nie sadzilem ze mozna go uzywac dopochwowo :)
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 30 paź 2005, 21:24

Miales grzybice na kolanie? :D
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 30 paź 2005, 21:51

złotooka kotka pisze:Miales grzybice na kolanie?

Nie stosowalem tego na grzybice. Do zlagodzenia kolorku blizny stosowalem :)
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 31 paź 2005, 09:14

ola pisze:witam biore dopochwowo metronidazol i smaruje sie maścią clotrimazolum bo mam stan zapalny "myszki" czy te leki mogą uczulać faceta ???

Nie, żebym się czepiał, ale chyba powinnaś zmienic lekarza. Moja żonka jak były jakieś problemy zawsze wracała od lekarza z kompletną instrukcją równierz dla mnie.
Ostatnio zmieniony 31 paź 2005, 16:32 przez guli, łącznie zmieniany 1 raz.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
ola
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 08 maja 2005, 23:15
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: ola » 31 paź 2005, 09:22

lollirot pisze:a w trakcie stanu zapalnego lepiej sie powstrzymajcie od wspolzycia na te kilka dni kuracji. i dla Twojego, i dla jego dobra :)


to juz była koncówka kuracji i chcielismy spróbowac ale niestety i mnie bolało i jego :(

a co do zmiany lekarza to sie juz tez zastanawiam nad tym :) bo moja pani doktor nawet słowem nie wspomniała o moim facecie no ale ja tez mogłam sie zapytac ...

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 312 gości