Po depilacji

Dział poświęcony wszelkim tematom i zagadnieniom związanym ze zdrowiem bądź też z szeroko rozumianą urodą.

Moderator: modTeam

sylwia19s
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 18 cze 2005, 12:09
Skąd: Śląsk
Płeć:

Po depilacji

Postautor: sylwia19s » 30 cze 2005, 12:23

Do ginekologa po depilacji włosów łonowych? Jak reagują na to ginekolodzy? Czy to was nie krępuje?
Awatar użytkownika
Leanan Sidhe
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 127
Rejestracja: 09 sty 2004, 19:42
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Leanan Sidhe » 30 cze 2005, 12:35

A co ma ginekolog do moich włosów łonowych?
I jak ma niby reagować?
Przecież mnie nie okrzyczy ani nie wygoni z gabinetu :)
Przecież to indywidualna sprawa.
Ginekolog ma zbadać a nie oceniać łono.
Let me sleep all night in your soul kitchen
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 30 cze 2005, 12:38

Pierwszy raz mnie to krępowało, moja ginekolog nie zwróciła nawet uwagi. W sumie to nie jej sprawa, a to nic złego więc tym bardziej nie się czuj źle. Przecież nawet lepiej, jesli dbasz o siebie, prawda? Depilacja według mnie jest bardziej higieniczna i estetyczna. Więc nie masz się czego wstydzić.
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 cze 2005, 13:40

Do ginekologa po depilacji włosów łonowych? Jak reagują na to ginekolodzy? Czy to was nie krępuje?

A...powinno krepować?Nigdy nie wpadłam na to :|

Przecież ginekolog to tylko i wyłącznie lekarz.

To tak jakbym miała iść do internisty i się martwic tym, że przy osłuchiwaniu zobaczy, że mam duże/małe cycki.
Albo do dermatologa z jakąs choraba skóry głowy i się martwić, że mu się mój kolor włosów nie spodoba.

Przecież to głupota. :|
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 30 cze 2005, 14:35

mysle, ze ginekolog wsrod kilkudziesieciu odwiedzajacych go dziennie pacjetek mial do czynienia z naprawde wieloma rzeczami i chyba niewiele jest w stanie go/ją zaskoczyc. Zreszta daj spokoj, czy depilacja wlosow lonowych to takie rzadkie zjawisko?? chyba nie :|

moon pisze:To tak jakbym miała iść do internisty i się martwic tym, że przy osłuchiwaniu zobaczy, że mam duże/małe cycki.
Albo do dermatologa z jakąs choraba skóry głowy i się martwić, że mu się mój kolor włosów nie spodoba.

dokladnie:)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 01 lip 2005, 12:39

sylwia19s pisze:Do ginekologa po depilacji włosów łonowych? Jak reagują na to ginekolodzy? Czy to was nie krępuje?

Hehe moja zona też się bała pierwszy raz jak lekarz zareagule na kolczyk intymny. Jeden poprosił o wyjęcie przd badaniem bo bał się zahaczyć, a kobieta gin bardzo sie zainteresowała - chyba jej się podobał :)
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj

Wróć do „Zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 183 gości